fbpx

kandidatas

Viktorija Čmilytė-Nielsen

Viktorija Čmilytė-Nielsen

Seimo Pirmininkė, Seimo narė, Partijos pirmininkė, Valdybos narė
Užduok klausimą

„Vieni jums nurodinėja kaip leisti laisvalaikį, kuo gydytis ir ką mėgti. Kiti pasakoja, kokia turi būti šeima ir kaip ji privalo gyventi. Treti aiškina, kur būtinai turi mokytis jūsų vaikai ir nori atimti galimybę rinktis patiems. Aš ir Liberalų sąjūdis esame įsitikinę – prievarta ir draudimai niekur neveda. Tik sąmoningas pasirinkimas. Paremtas pasitikėjimu. Rinkis galimybę. Galimybę pačiam spręsti dėl savo, savo šeimos ir vaikų ateities. Rinkis Galimybių Lietuvą”, – sako partijos pirmininkė Viktorija.

Kandidatė į Seimą:

  • Liberalų Sąjūdžio partijos pirmininkė
  • LR Seimo narė
  • Šachmatų didmeistrė

Prieš metus dalyvauti Liberalų sąjūdžio pirmininko rinkimuose sutikau, nes tikiu šios partijos galimybėmis. Liberalų sąjūdžio sąrašo lydere tapau, nes nebijau prisiimti atsakomybės. Kandidatuodama Vilniaus Senamiesčio – Žvėryno apygardoje tikiu, kad šią šalį galime paversti Galimybių Lietuva. Kurioje valstybė kuria galimybes žmonėms. Kaip įrankius kurti savo, savo šeimos ir savo bendruomenės gerovę.Politinė reklama. Bus apmokėta iš LRLS rinkiminės sąskaitos.

Posted by Viktorija Čmilytė-Nielsen on 2020 m. rugpjūčio 30 d., sekmadienis

 

Vieni jums nurodinėja kaip leisti laisvalaikį, kuo gydytis ir ką mėgti.Kiti pasakoja, kokia turi būti šeima ir kaip ji privalo gyventi.Treti aiškina, kur būtinai turi mokytis jūsų vaikai ir nori atimti galimybę rinktis patiems.Aš ir Liberalų sąjūdis esame įsitikinę – prievarta neturi būti taikoma niekur.Tik sąmoningas pasirinkimas. Paremtas pasitikėjimu.Rinkis galimybę. Galimybę pačiam spręsti dėl savo, savo šeimos ir vaikų ateities. Rinkis Galimybių Lietuvą.Aš, Viktorija Čmilytė-Nielsen, kandidatuoju Senamiesčio – Žvėryno apygardoje.Ateik, balsuok, pasirink ateitį. Svarbus kiekvieno sprendimas.Politinė reklama. Bus apmokėta iš LRLS rinkimų sąskaitos.

Posted by Viktorija Čmilytė-Nielsen on 2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis