fbpx

Liberalų sąjūdis žengia prie Europos Parlamento rinkimų starto linijos

  • Liberalai.lt
  • kovo 19, 2024
  • Aktualijos
Eugenijus Gentvilas

Vakar Vyriausiajai rinkimų komisijai pradėjus pareiškinių dokumentų į Europos Parlamentą priėmimą, reikalingus dokumentus – informaciją apie kandidatus bei trumpąją rinkimų programą – pateikė ir Liberalų sąjūdis.

Partijos pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen pabrėžia, kad šie rinkimai į EP – ypatingi ir lemsiantys Europos Sąjungos ateitį, todėl Europos laukiantys sprendimai reikalauja patyrusių politikų, gebančių veikti sudėtingose situacijose. „Gyvename neramiais laikais, pandemija, migracijos krizė dėl kurios keičiasi visa senojo žemyno migracijos politika. Taip pat, be abejo, ir karas Ukrainoje. Akivaizdu, kad  ateinančios kadencijos europarlamentarai turės priimti labai reikšmingus sprendimus, kurie formuos Europos ateitį“, – sako Liberalų sąjūdžio vadovė.

Sąrašo lyderio Eugenijaus Gentvilo teigimu, šių dienų aplinkybės diktuoja poreikį kitokiai politikai. „Laukiančių iššūkių akivaizdoje neturime prabangos rinktis politikų tik todėl, kad jie „faini ir gražūs“ – laikas lyderiams, kurių patirtimi galima pasitikėti, kurie nesvyruoja susidūrę su iššūkiais ir išlaiko ramią, stabilią bei saugumą užtikrinančią politiką. Būtent tokie žmonės ir yra Liberalų sąjūdžio sąraše“, – teigia E. Gentvilas.

Su kandidatais galite susipažinti čia: https://liberalai.lt/kandidatu-i-europos-parlamento-rinkimus-sarasas/