fbpx

Susisiekimo ministras J. Narkevičius pabūgo atsakyti į opozicijos klausimus

  • Liberalai.lt
  • gegužės 19, 2020
  • Aktualijos
Viktorija Čmilytė-Nielsen

Susisiekimo ministro Jaroslavas Narkevičius atstovai šįryt informavo, kad ministras atsisako įvykdyti Seimo statuto reikalavimą ir atvykti atsakyti į opozicinių TS-LKD ir Liberalų sąjūdžio frakcijų klausimus.

“Ignoravimas problemos tikrai neišspręs. Galbūt valstiečiai galvoja, kad jei ministras slapstysis, visuomenė pamirš istoriją. Ne, taip nebus. Užteks kasti duobę, ieškant vis naujo „profesionalų“ Vyriausybės dugno. Atsakyti ministras privalo. Ar normalu, kad kalbėti apie savo asmeninį turtą ministras atsiunčia viceministrus? Na, nebent jie dalyvavo renovuojant namą. Bet geriau tada tegul šiuos žmones ministras siunčia į STT, kuri jau tiria šią istoriją“, - teigė Liberalų sąjūdžio frakcijos Seime seniūnė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

“Šįryt sužinojome, kad susisiekimo ministras toliau pažeidinėja įstatymus ir atsisako vykdyti Konstitucijoje aiškiai įtvirtintus reikalavimus būti atskaitingam Seimui. Baimė ir vengimas atsakyti į visuomenei kilusius klausimus, netiesos sakymas tik stiprina įtarimus, kad ministras galėjo dalyvauti korupcinėje veikloje. Tai bloškia šios Vyriausybės ir Lietuvos politikos standartus į iki šiol nematytą dugną. Anksčiau ministrai atsistatydindavo dėl mažiau šokiruojančių dalykų, o šiuo metu net vengiama atsakyti į klausimus. Tokia situacija netoleruotina, todėl opozicnės frakcijos inicijuos tolesnius parlamentinės kontrolės veiksmus, kad visuomenė išgirstų ministro paaiškinimus bei tokia veikla būtų politiškai įvertinta“, - sakė TS-LKD frakcijos Seime seniūnas Gabrielius Landsbergis.