fbpx

Liberalių idėjų festivalis keliasi į sostinę

  • Liberalai.lt
  • rugsėjo 8, 2022
  • Aktualijos
CV8A5115

Antrą rugsėjo šeštadienį liberalai vėl kviečia bendraminčius, kritikus, ekspertus ir politikus dalintis idėjomis, pasiūlymais ir mintimis Vilniuje vyksiančiame Liberalių idėjų festivalyje.

Laisvos minties renginio dalyvių lauks trys diskusijų erdvės ir daugybė skirtingų pašnekovų: Liberalų sąjūdžio partijos narių, žinomų visuomenės, verslo, kultūros bei politikos pasaulio atstovų. Liberaliame festivalyje intriguojančios ir aktualios temos: nuo kainų šoko nekilnojamojo turto sektoriuje stabilizavimo iki recesijos poveikio mūsų valgymo įpročiams bei visuomenės psichologinio gerovės.

Vinco Kudirkos aikštėje vyksiantis festivalis yra visiems atvira liberalios minties šventė. Tai puiki galimybė užsukti gyvai susipažinti su politikais, pasidalinti savo mintimis svarbiomis temomis ne tik su jais, bet ir su diskusijose dalyvaujančiais ekspertais. Gera proga šeštadienį pakalbėti liberaliai!, sako Seimo Pirmininkė, Liberalų sąjūdžio lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Diskusijų renginyje pranešėjai taip pat kalbėsis apie kultūros įtraukimą į visuomenės gyvenimą, savivaldos rinkimų ateitį einant koja kojon su išmaniosiomis technologijomis, moterų lyderystės didinimą bei socialines stigmas, gaubiančias šią temą, Lietuvos sporto ateitį ir jaunųjų kartų judrumo skatinimą.

Renginio metu veiks „Idėjų baras“, kuriame festivalio dalyviai galės susitikti pokalbiui su Liberalų sąjūdžio lyderiais: ministrais, Seimo nariais bei regionų politikais. Neformalūs pasikalbėjimai bus galimybė susitikti, dalyvauti turiningose diskusijose, užmegzti pokalbį bei pasidalinti naudingomis įžvalgomis įkvepiančioje ir liberalių idėjų kupinoje aplinkoje.

Liberalių idėjų festivalis tradicija tampantis liberalų renginys, praėjusiais metais vykęs Klaipėdos kruizinių laivų terminale, kur susirinko keturios dešimtys pranešėjų bei norinčių diskutuoti ir klausytis diskusijų dalyvių.

Daugiau informacijos apie renginio programą rasite Liberalų sąjūdžio socialiniuose tinkluose. Liberalių idėjų šventė vyks rugsėjo 10 dieną, šeštadienį, nuo 14 val., Vinco Kudirkos aikštėje, Vilniuje.