fbpx

Viktorija Čmilytė-Nielsen perrinkta Liberalų sąjūdžio pirmininke pirmame ture

  • Liberalai.lt
  • rugsėjo 8, 2023
  • Aktualijos
Viktorija_Cmilyte-Nielsen_by_Augustas_Didzgalvis

Liberalų sąjūdžio pirmininke trečiai kadencijai perrinkta Viktorija Čmilytė-Nielsen. Pasibaigus balsavimui paaiškėjo, kad dabartinę pirmininkę palaikė daugiau kaip 88 procentai balsavusių partijos narių.

Viktorija Čmilytė-Nielsen dėkojo partijos nariams už išreikštą pasitikėjimą ir apžvelgė praėjusią kadenciją: „Esu dėkinga už dar dvejiems metams kolegų išreikštą pasitikėjimą. Pastaruosius kelerius metus nuolat atsinaujinantis Liberalų sąjūdis pakeitė darbą su skyriais ir naujais nariais, daugiau dėmesio skyrė mokymams, įkūrė liberalios minties institutą „Liberalis“, netrukus startuos naujo formato projektas savivaldos tarybų nariams. Tai simboliškai apibendrina ir atnaujintas partijos vizualinis identitetas, kurio akcentas – ranką keliantis smalsus žmogus. Šią trajektoriją ir sieksiu išlaikyti, toks mano tikslas, kurį vienu sakiniu apibendrinčiau taip: Liberalų sąjūdis – viena iš trijų pagrindinių Lietuvos partijų. Matydama partijos žmones sakau, kad tai yra visiškai realu gana artimoje ateityje“.

Į Partijos pirmininkus pretendavo keturi kandidatai, balsavimas vyko rugsėjo 4–8 dienomis elektroninėje erdvėje. Viktorija Čmilytė-Nielsen pirmininke bus tvirtinama rugsėjo 16 d. vyksiančiame Liberalų sąjūdžio Suvažiavime. Suvažiavime taip pat bus tvirtinami Partijos pirmininko pavaduotojai, renkami Valdybos, Etikos ir skaidrumo bei Kontrolės komisijos nariai bei keičiami Partijos įstatai.