fbpx

Vienmandatininkai

viktorija-cmilyte-nielsen-2

Senamiesčio-Žvėryno rinkimų apygarda Nr. 1

Viktorija Čmilytė-Nielsen

Seimo narė, Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnė, Partijos pirmininkė

Daugiau apie narį
virgilijus-alekna-2

Naujamiesčio-Naujininkų rinkimų apygarda Nr. 2

Virgilijus Alekna

Seimo narys

Daugiau apie narį
vytautas-tamosiunas-2

Antakalnio rinkimų apygarda Nr. 3

Vytautas Tamošiūnas

Liberalų sąjūdžio Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas, Vilniaus skyriaus narys

Daugiau apie narį

Žirmūnų rinkimų apygarda Nr. 4

Seimo narys, Vilniaus skyriaus narys

Daugiau apie narį
aleksej-persijanov-2

Fabijoniškių rinkimų apygarda Nr. 5

Aleksej Persijanov

Liberalų sąjūdžio Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas, Vilniaus skyriaus narys

Daugiau apie narį
evelina-paulaviciene-2

Šeškinės-Šnipiškių rinkimų apygarda Nr. 6

Evelina Paulavičienė

Liberalų sąjūdžio Tautinių bendrijų komiteto pirmininkė, Vilniaus skyriaus narė

Daugiau apie narį
orinta_omelyte

Justiniškių-Viršuliškių rinkimų apygarda Nr. 7

Orinta Omelytė

Pirmininkės pavaduotoja, Valdybos narė, Vilniaus skyriaus pirmininko pavaduotoja

Daugiau apie narį
eugenijus-gentvilas-2

Pilaitės-Karoliniškių rinkimų apygarda Nr. 8

Eugenijus Gentvilas

Seimo narys, Valdybos narys, Klaipėdos skyriaus narys

Daugiau apie narį
vytas-luzys-19690523-v02

Lazdynų rinkimų apygarda Nr. 9

Vytas Lužys

Vilniaus skyriaus narys

Daugiau apie narį
renata-boris-2

Naujosios Vilnios rinkimų apygarda Nr. 10

Renata Boris

Vilniaus skyriaus pirmininko pavaduotoja

Daugiau apie narį

Panerių-Grigiškių rinkimų apygarda Nr. 11

Valdybos narys, Vilniaus regiono koordinatorius, Liberalų sąjūdžio Užsienio reikalų ir nacionalinio saugumo komiteto pirmininkas, Vilniaus skyriaus narys

Daugiau apie narį
Arminas Lydeka

Verkių rinkimų apygarda Nr. 12

Arminas Lydeka

Politologas, protokolo ir etiketo žinovas, Lietuvos politinis bei visuomenės veikėjas

Daugiau apie narį
raimundas-lopata

Pašilaičių rinkimų apygarda Nr. 13

Raimundas Lopata

VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius, Vilniaus skyriaus narys

Daugiau apie narį
rimantas-mikaitis-2

Šilainių rinkimų apygarda Nr. 14

Rimantas Mikaitis

Kauno skyriaus pirmininko pavaduotojas

Daugiau apie narį
simonas-kairys-2

Kalniečių rinkimų apygarda Nr. 15

Simonas Kairys

Buvęs Kauno vicemeras, šiuo metu Kauno m. mero patarėjas, Pirmininkės pavaduotojas, Valdybos narys, Kauno skyriaus pirmininko pavaduotojas

Daugiau apie narį
aistis-vaitiekaitis-2

Savanorių rinkimų apygarda Nr. 16

Aistis Vaitiekaitis

Kauno skyriaus pirmininko pavaduotojas

Daugiau apie narį
sigitas-sliazas-2

Petrašiūnų-Gričiupio rinkimų apygarda Nr. 17

Sigitas Šliažas

Valdybos narys, Kauno skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
marius-gurskas-2

Panemunės rinkimų apygarda Nr. 18

Marius Gurskas

Kauno skyriaus pirmininko pavaduotojas

Daugiau apie narį
inga-kupciute-2

Aleksoto-Vilijampolės rinkimų apygarda Nr. 19

Inga Kupčiūtė

Kauno skyriaus narė

Daugiau apie narį
aurelijus-zykas-2

Centro-Žaliakalnio rinkimų apygarda Nr. 20

Aurelijus Zykas

Kauno skyriaus pirmininko pavaduotojas

Daugiau apie narį
edmundas-kvederis-2

Marių rinkimų apygarda Nr. 21

Edmundas Kvederis

Klaipėdos skyriaus pirmininko pavaduotojas

Daugiau apie narį
simonas-gentvilas-3

Pajūrio rinkimų apygarda Nr. 22

Simonas Gentvilas

Seimo narys, Pirmininkės pavaduotojas, Valdybos narys, Liberalų sąjūdžio Aplinkos komiteto pirmininkas, Klaipėdos skyriaus narys

Daugiau apie narį
saulius_budinas

Danės rinkimų apygarda Nr. 23

Saulius Budinas

Klaipėdos skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
gintaras-vaicekauskas

Baltijos rinkimų apygarda Nr. 24

Gintaras Vaičekauskas

Seimo narys, Klaipėdos skyriaus narys

Daugiau apie narį
ausra-simonaviciute-2

Aušros rinkimų apygarda Nr. 25

Aušra Simonavičiūtė

Šiaulių miesto skyriaus narė

Daugiau apie narį
vitalij-priscepionok

Saulės rinkimų apygarda Nr. 26

Vitalijus Priščepionok

Šiaulių miesto skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
egidijus-zukauskas-2

Panevėžio vakarinė rinkimų apygarda Nr. 27

Egidijus Žukauskas

Panevėžio miesto skyriaus narys

Daugiau apie narį
valdemaras-jakstas-2

Nevėžio rinkimų apygarda Nr. 28

Valdemaras Jakštas

Panevėžio miesto vicemeras ir tarybos narys, Valdybos narys, Panevėžio regiono koordinatorius, Panevėžio miesto skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
arunas-sakalauskas-2

Marijampolės rinkimų apygarda Nr. 29

Arūnas Sakalauskas

Marijampolės skyriaus narys

Daugiau apie narį
kestutis-bernatavicius-3

Alytaus rinkimų apygarda Nr. 30

Kęstutis Bernatavičius

Alytaus miesto skyriaus narys

Daugiau apie narį
justas-ruskys-2

Gargždų rinkimų apygarda Nr. 31

Justas Ruškys

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, Klaipėdos rajono skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
nijole-makstutiene-4

Šilutės rinkimų apygarda Nr. 32

Audrius Endzinas

Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys,Valdybos narys, Klaipėdos regiono koordinatorius, Šilutės skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
daiva-juodeliene-2

Aukštaitijos rinkimų apygarda Nr. 33

Daiva Juodelienė

Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narė, Valdybos narė, Panevėžio rajono skyriaus pirmininkė

Daugiau apie narį
romualdas-vaitkus-2

Tauragės rinkimų apygarda Nr. 34

Romualdas Vaitkus

Visuomenininkas, Tauragės krašto muziejaus vadovas

Daugiau apie narį
jonas-varkalys-2

Plungės-Rietavo rinkimų apygarda Nr. 35

Jonas Varkalys

Seimo narys, Plungės skyriaus narys

Daugiau apie narį
audrone-balnioniene-2

Mėguvos rinkimų apygarda Nr. 36

Audronė Balnionienė

Klaipėdos rajono vicemerė ir tarybos narė, Klaipėdos rajono skyriaus primininko pavaduotoja

Daugiau apie narį
romualdas-jablonskis-2

Kuršo rinkimų apygarda Nr. 37

Romualdas Jablonskis

Kretingos rajono savivaldybės tarybos narys, Kretingos skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
vmalukas

Mažeikių rinkimų apygarda Nr. 38

Viktoras Malūkas

Mažeikių skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
vaida-sungailiene-3

Žemaitijos šiaurinėje rinkimų apygarda Nr. 39

Vaida Sungailienė

VšĮ Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausioji gydytoja

Daugiau apie narį
valdas-katkus-2

Telšių rinkimų apygarda Nr. 40

Valdas Katkus

Telšių skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
dalia-viliuniene-2

Kelmės-Šilalės rinkimų apygarda Nr. 41

Dalia Viliūnienė

Kelmės skyriaus pirmininkė

Daugiau apie narį
erikas-tamasauska

Raseinių-Kėdainių rinkimų apygarda Nr. 42

Erikas Tamašauskas

2008–2012 m. Seimo narys, 2011–2012 m. – Seimo pirmininko pavaduotojas

Daugiau apie narį
vilma-zivatkauskiene-2

Kėdainių rinkimų apygarda Nr. 43

Vilma Živatkauskienė

Visuomenininkė, kovotoja už aplinkosaugą, žemės ūkio konsultantė

Daugiau apie narį
teisutis-majauskas-2

Radviliškio-Tytuvėnų rinkimų apygarda Nr. 44

Teisutis Majauskas

Kelmės skyriaus narys

Daugiau apie narį
algis-maciulis-3

Šiaulių krašto rinkimų apygarda Nr. 45

Algis Mačiulis

Šiaulių rajono savavivaldybės tarybos narys, Šiaulių rajono skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
gediminas-cepulis-2

Žiemgalos vakarinė rinkimų apygarda Nr. 46

Gediminas Čepulis

Joniškio rajono savivaldybės tarybos narys, Joniškio skyriaus narys

Daugiau apie narį
audrius-kazlauskas-2

Žiemgalos rytinė rinkimų apygarda Nr. 47

Audrius Kazlauskas

Pakruojo skyriaus pirmininko pavaduotojas

Daugiau apie narį
deimante-laumyte-2

Sėlos vakarinėje rinkimų apygarda Nr. 48

Deimantė Laumytė

Vilniaus skyriaus narė

Daugiau apie narį
mindaugas-sargunas-2

Deltuvos šiaurinė rinkimų apygarda Nr. 49

Mindaugas Sargūnas

Anykščių skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
irmantas-tarvydis-2

Sėlos rytinėje rinkimų apygarda Nr. 50

Irmantas Tarvydis

Rokiškio savivaldybės tarybos narys

Daugiau apie narį
gytis-stankevicius-3

Utenos rinkimų apygarda Nr. 51

Gytis Stankevičius

Visuomenininkas, Utenos rajono savivaldybės Šeimos komisijos pirmininko pavaduotojas

Daugiau apie narį
arvydas-veiksra-2

Nalšios šiaurinė rinkimų apygarda Nr. 52

Arvydas Veikšra

Lietuvos ir Zarasų rajono politinis bei visuomenės veikėjas, Zarasų–Visagino regiono vietos veiklos grupės strategijos įgyvendinimo vadovas

Daugiau apie narį
kestutis-savickas-2

Nalšios pietinė rinkimų apygarda Nr. 53

Kęstutis Savickas

Švenčionių skyriaus narys

Daugiau apie narį
vitalijus-svedas-2

Molėtų-Širvintų rinkimų apygarda Nr. 54

Vitalijus Švedas

Iškeltas Molėtų skyriaus

Daugiau apie narį
stasys-museikis-2

Nemenčinės rinkimų apygarda Nr. 55

Stasys Mušeikis

Vilniaus rajono skyriaus narys

Daugiau apie narį
valerij-mordas-2

Šalčininkų-Vilniaus rinkimų apygarda Nr. 56

Valerij Mordas

Vilniaus skyriaus narys

Daugiau apie narį
liudas-kaskonas-2

Medininkų rinkimų apygarda Nr. 57

Liudas Kaškonas

Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narys, Vilniaus r.ajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos narys, Vilniaus rajono skyriaus pirmininko pavaduotojas

Daugiau apie narį
edita-rudeliene-2

Trakų-Vievio rinkimų apygarda Nr. 58

Edita Rudelienė

Trakų rajono merė, Pirmininkės pirmoji pavaduotoja, Trakų skyriaus pirmininkė

Daugiau apie narį
jolita-morkunaite-2

Kaišiadorių-Elektrėnų rinkimų apygarda Nr. 59

Jolita Morkūnaitė

Kaišiadorių skyriaus pirmininkė

Daugiau apie narį
alina-batuleviciene-2

Jonavos rinkimų apygarda Nr. 60

Alina Batulevičienė

Jonavos rajono mero patarėja, Valdybos narė, Kauno regiono koordinatorė, Jonavos skyriaus narė

Daugiau apie narį
tomas-baginskas-2

Deltuvos pietinėje rinkimų apygarda Nr. 61

Tomas Baginskas

Ukmergės skyriaus narys

Daugiau apie narį
ricardas-juska-2

Karšuvos rinkimų apygarda Nr. 62

Ričardas Juška

Seimo narys, Valdybos narys, Tauragės regiono koordinatorius, Jurbarko skyriaus narys

Daugiau apie narį
sarunas-sejunas-2

Sūduvos pietinėje rinkimų apygarda Nr. 63

Šarūnas Sejūnas

Kalvarijos skyriaus narys

Daugiau apie narį
reda_kneizeviciene

Sūduvos šiaurinė rinkimų apygarda Nr. 64

Reda Kneizevičienė

Lietuvos ir Kazlų Rūdos savivaldybės politinė bei visuomenės veikėja

Daugiau apie narį
untitled-3826-2

Raudondvario rinkimų apygarda Nr. 65

Viktoras Pranckietis

LR Seimo pirmininkas

Daugiau apie narį
haroldas-glauzeris-2

Garliavos rinkimų apygarda Nr. 66

Haroldas Glauzeris

Kauno rajono skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
paulius-minajevas-3

Dainavos rinkimų apygarda Nr. 67

Paulius Minajevas

Prienų skyriaus narys

Daugiau apie narį

Vilkaviškio rinkimų apygarda Nr. 68

Valdybos narys, Marijampolės regiono koordinatorius, Marijampolės skyriaus narys

Daugiau apie narį
juozas-baublys-2

Dzūkijos rinkimų apygarda Nr. 69

Juozas Baublys

Seimo narys, Varėnos skyriaus pirmininko pavaduotojas

Daugiau apie narį
paulius-malzinskas-3

Jotvingių rinkimų apygarda Nr. 70

Paulius Malžinskas

Vilniaus regiono futbolo sąjungos prezidentas

Daugiau apie narį
andrius-bagdonas-2

Pasaulio lietuvių rinkimų apygarda Nr. 71

Andrius Bagdonas

Neringos savivaldybės tarybos opozicijos lyderis, Pirmininkės pavaduotojas, Valdybos narys, Neringos skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį