kandidatas

Marius Gurskas

Marius Gurskas

Kauno skyriaus pirmininko pavaduotojas
Užduok klausimą

Gimiau ir augau Dzūkijos sostinėje Alytuje. Vytauto Didžiojo  Universiteto Politikos ir diplomatijos mokslų fakultete baigiau politikos mokslų bakalauro ir integruotos komunikacijos magistro studijas. Studijų metais pradėjau dirbti Užsienio reikalų  ministerijoje, kurioje dirbau su viešosios diplomatijos ir strateginės  komunikacijos projektais. Dirbdamas Kultūros ministerijoje susipažinau su Lietuvos kultūros sektoriaus problemomis. Šiuo metu vadovauju Lietuvos įvaizdžio grupei.

Į rinkimus einu siekdamas kurti galimybių Lietuvą, mažinti įvestus draudimus ir ribojimus.

Mano įsitikinimai ir tikslai Seimo  rinkimuose yra susiję su įgyta patirtimi ir noru idėjas Lietuvai paversti galimybėmis. Net neabejoju, kad visi mano siūlymai būtų susiję  su šalies žinomumo ir konkurencingumo didinimu, siekiant pritraukti  investicijas, kurti gerai apmokamas darbo vietas, sudarant sąlygas  sugrįžti mūsų tautiečiams iš emigracijos.

Sieksiu, kad pagrindiniu valstybės prioritetu  būtų švietimas, būtų sukurtos paskatos verslą kuriantiems žmonėms, o smulkiam verslui ir individualiai dirbantiems būtų mažinami mokesčiai ir jų administravimo našta.

Liberalų sąjūdis per ketverius metus gyventojų pajamų mokestį sieks sumažinti iki 15 proc., pridėtinės vertės mokestį būtiniausiems maisto produktams – iki 5 proc., maksimaliai apriboti valstybės konkuravimą su verslu. Lietuva turi tapti galimybių šalimi, kuri įgalina žmones įgyvendinti savo svajones ir siekius.

Esu įsitikinęs, kad švietimo sistema turi būti orientuota į laisvei pasiruošusios asmenybės ugdymą, galimybių ir ateities Lietuvos kūrimą. Ilgai trukę ir niekur nevedantys švietimo sistemos eksperimentai turi baigtis, turime išlaisvinti mokytojus nuo jų kūrybiškumą ir  motyvaciją žlugdančių biurokratinių pančių ir pasirūpinti deramu atlygiu už jų darbą.

Iniciatyvų ir kūrybiškumo neturėtų  riboti pertekliniai reikalavimai. Geras pavyzdys – Žemųjų Šančių kūrybiška bei pilietiška bendruomenė, kurioje pats gyvenu. Ši bendruomenė nuolatos primena laisvės ir  atsakomybės prasmę tiems, kas priima Kaunui ir miestiečiams svarbius  sprendimus.

Seimo rinkimuose linkiu pasirinkti laisvai ir teisingai!