fbpx

Seimo narys G. Vaičekauskas – liberalų kandidatas Baltijos vienmandatėje apygardoje

  • Liberalai.lt
  • gegužės 29, 2020
  • Rinkimai
Gintaras Vaičekauskas

Parlamentaras Gintaras Vaičekauskas – Liberalų sąjūdžio kandidatas į Seimą Baltijos vienmandatėje apygardoje. Artėjantys Seimo rinkimai G. Vaičekauskui būtų antroji kadencija Lietuvos parlamente.

“Savo misiją opozicijoje mačiau kaip žmogaus laisvių priežiūros sergėtojo, sveiko proto garanto. Drąsiai kritikavau piliečių veiksmų kontrolierius. Darbas opozicijoje yra sunkus, bet garbingas darbas”, – darbą opozicijoje vertina parlamentaras, Liberalų sąjūdžio frakcijos Seime narys G. Vaičekauskas.

Politikas yra tikras – Seime būtina liberali mąstysena – atsvara prieš įsivyravusią draudimų politiką, įsigalėjusią piliečių veiksmų kontrolę.

Kovoje dėl naujo Seimo nario mandato išlieka šie G. Vaičekausko politinės veiklos principai: pagarba kito žmogaus gyvenimui, laisvė veikti ir kalbėti visiems, teisingumas, drąsa ir padorumas.

2016 m. G. Vaičekauskas į Seimą buvo išrinktas su Liberalų sąjūdžiu: “Politinė ideologija niekada nesikeitė, nelaksčiau po frakcijas ir kitas partijas, neieškojau asmeninės naudos. Buvau nuoseklus.”

2019 m. rudenį vykusiame Suvažiavime politikas paskelbė apie sprendimą stoti partiją, oficialiai įformino savo liberalias pažiūras, ko būdamas žurnalistu negalėjo padaryti: “Laikiausi ir tebesilaikau partinės drausmės, nė dėl vieno balsavimo Seime šiandien man nėra gėda.”

Seimo nario veikla neapsiribojo tik parlamento posėdžių sale – vyksta svarbus bendradarbiavimas su kitų šalių parlamentais.

G. Vaičekauskas yra Europos reikalų komiteto vicepirmininkas, įkūrė tarpparlamentinės draugystės grupę su Juodkalnija. Šioje kadencijoje politikas aktyviai veikė Baltijos Asamblėjoje, kurioje kartu su latviais ir estais sprendžia bendras problemas: nuo organų transplantacijos, viešųjų pirkimų perkant vakcinas, greitosios pagalbos suteikimo pasienio zonose iki to, kad visų trijų valstybių kariuomenės turi šaudyti vienodo kalibro šoviniais.

Antrą kadenciją Seimo narys matytų kaip savo šūkio “Už blaivų protą Seime“ tęsinį: už blaivius sprendimus pagrindinėje valstybės įstaigoje.

Visą G. Vaičekausko kreipimąsi į rinkėjus galite rasti čia.