fbpx

Paulius Malžinskas renkasi politiką, į Seimą kandidatuos su Liberalų sąjūdžiu

  • Liberalai.lt
  • rugpjūčio 6, 2020
  • Rinkimai
Paulius Malžinskas

Vilniaus regiono futbolo sąjungos prezidentas Paulius Malžinskas nutarė į Seimą kandidatuoti su Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiu. Jis pasirinko Jotvingių (Druskininkų – Lazdijų) rinkimų apygardą.

„Liberalų sąjūdžio komandą renkasi principingi žmonės, nebijantys kovoti su kur kas daugiau įtakos turinčiais oponentais. Džiaugiuosi, kad su Pauliumi turime bendrų tikslų. Tiek patirties sporte ir jo vadyboje turintis žmogus yra labai reikalingas Seime. Tikiu, kad jis, tapęs politiku, ir toliau siektų skaidrumo sporte“,- teigė Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė – Nielsen.

Pasak P. Malžinsko, kai kurie procesai Lietuvos sporte tik dar kartą parodo, kokia  teisinga mintis, jog ir geriausia demokratija gali žlugti, jeigu nieko nebus daroma.

„Taip, federacijos privalo išlaikyti nepriklausomumą. Tačiau jų veikloje turi būti įtvirtinti labai aiškūs skaidrumo ir atvirumo principai, turi būti taikomi patys aukščiausi reputacijos ir visuomenės pasitikėjimo standartai. Sporto politika mūsų šalyje neturi aiškios krypties, tai rodo ir už sportą atsakingos institucijos mėtymas iš ministerijos į ministeriją. Savo tikslus atvirai deklaravau jau ne kartą – skaidrių ir sąžiningų sporto organizacijų mūsų šalyje turi būtų kuo daugiau. Tam reikia ne tik politinių sprendimų, bet ir pačių sporto bendruomenių, klubų ir visų sporto veikloje dalyvaujančių asmenų aktyvaus įsitraukimo į organizacijų veiklą. Reikia naujo požiūrio. Tik taip mes ugdysime „fair play“ mentalitetą. Mano sprendimas kandidatuoti su Liberalų sąjūdžių – tai siekis daryti konkrečius darbus ir pokyčius“,- argumentus dėstė P. Malžinskas.