fbpx

Po viešo susitikimo su projektuotoju – pozityvios mintys dėl pateiktų pasiūlymų parkui Rimkų mikrorajone

152552236_10223750222719982_2343665631076839694_n

Dar visai neseniai savivaldybės taryba patvirtino šių metų rajono biudžetą, kuriame 100 tūkst. eurų yra numatyta skirti parko Rimkų mikrorajone įrengimui, o šią savaitę jau įvyko viešas nuotolinis susirinkimas su gyventojais su tikslu aptarti pateiktus projektinius pasiūlymus.

„Ypatingai nudžiugino, kad mintys su parko projektuotoju sutapo, jog parko stiprioji dalis turėtų būti želdinimo ir reljefo sprendimai. Parkas, kuriame žalia, gera būti, gera ilsėtis ir relaksuoti.“, – pasakoja Jonavos liberalų pirmininko pavaduotoja Lina Astrauskė. „Todėl labai smagu, kad projektuotojas atsižvelgė į lūkesčius ir pasiūlymus bei parengė puikų projektą, kuris suteikia daug pozityvo. “

Projektuotojo siūlymu, greta kelio būtų sodinamos eilės liepų, beržynėlis, taip pat per vidurį paprastieji klevai, skroblai, bukai, sidabrinės liepos, o palei namus – paliekami vaiskrūmiai. Kadangi greta namų eina daug komunikacijų, augalų šiose vietose bus mažiau, o berželiai planuojami 10 metrų atstumu nuo namų.

Be to, siūloma įrengti dvi žaidimų aikšteles vaikams – nuo mažiukų iki didesnių, universalią žaidimų pievą, apšvietimą, elektros jungtis užkandžių priekabai ir visiškai automatinį, savaime išsiplaunantį ir antivandalinę įrangą turintį viešąjį tualetą, kuriame taip pat rastųsi ir kūdikių pervystymo kampelis.

„Tai tik dar kartą įrodo, jog ne visada reikia grandiozinių projektų ar didelių modernių statinių, kad gyventojai jaustųsi laimingi. Viliuosi, kad neužilgo ši vieta taps visų jonaviečių traukos objektu, o įvairios bendruomenių iškylos taps gražia savaitgalių tradicija.“, – džiaugiasi L. Astrauskė.

Tikimasi, kad artimiausiu metu projektas bus patvirtintas ir netrukus galės prasidėti parko įrengimo darbai.