Daugiamandatininkai

viktorija-cmilyte-nielsen-2
1

Numeris sąraše

Viktorija Čmilytė-Nielsen

Senamiesčio-Žvėryno rinkimų apygarda Nr. 1

Seimo narė, Partijos pirmininkė

Daugiau apie narį
andrius-bagdonas-2
2

Numeris sąraše

Andrius Bagdonas

Pasaulio lietuvių rinkimų apygarda Nr. 71

Pirmininkės pavaduotojas, Valdybos narys, Neringos skyriaus pirmininkas bei Neringos savivaldybės tarybos opozicijos lyderis

Daugiau apie narį
viktoras-pranckietis-2
3

Numeris sąraše

Viktoras Pranckietis

Raudondvario rinkimų apygarda Nr. 65

LR Seimo pirmininkas

Daugiau apie narį
virgilijus-alekna-2
4

Numeris sąraše

Virgilijus Alekna

Naujamiesčio-Naujininkų rinkimų apygarda Nr. 2

Seimo narys

Daugiau apie narį
edita-rudeliene-2
5

Numeris sąraše

Edita Rudelienė

Trakų-Vievio rinkimų apygarda Nr. 58

Trakų rajono merė, Pirmininkės pirmoji pavaduotoja, Trakų rajono skyriaus pirmininkė

Daugiau apie narį
eugenijus-gentvilas-2
6

Numeris sąraše

Eugenijus Gentvilas

Pilaitės-Karoliniškių rinkimų apygarda Nr. 8

Seimo narys, Valdybos narys, Klaipėdos m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
raimundas-lopata
7

Numeris sąraše

Raimundas Lopata

Pašilaičių rinkimų apygarda Nr. 13

Vilniaus m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
simonas-gentvilas-3
8

Numeris sąraše

Simonas Gentvilas

Pajūrio rinkimų apygarda Nr. 22

Seimo narys, Pirmininkės pavaduotojas, Valdybos narys, Klaipėdos m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
arminas-lydeka-2
9

Numeris sąraše

Arminas Lydeka

Verkių rinkimų apygarda Nr. 12

Politologas, protokolo ir etiketo žinovas, Lietuvos politinis bei visuomenės veikėjas

Daugiau apie narį
simonas-kairys-2
10

Numeris sąraše

Simonas Kairys

Kalniečių rinkimų apygarda Nr. 15

Buvęs Kauno vicemeras, šiuo metu Kauno m. mero patarėjas, Pirmininkės pavaduotojas, Valdybos narys, Kauno m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
nijole-makstutiene-3
11

Numeris sąraše

Nijolė Makštutienė

Valdybos narė, Regiono koordinatorė, Alytaus m. skyriaus pirmininkė

Daugiau apie narį
kestutis-glaveckas-2
12

Numeris sąraše

Kęstutis Glaveckas

Žirmūnų rinkimų apygarda Nr. 4

Seimo narys, Vilniaus m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
orinta-omelyte-2
13

Numeris sąraše

Orinta Omelytė

Justiniškių-Viršuliškių rinkimų apygarda Nr. 7

Pirmininkės pavaduotoja, Valdybos narė, Vilniaus m. skyriaus pirmininko pavaduotoja

Daugiau apie narį
sigitas-miciulis-2
14

Numeris sąraše

Sigitas Mičiulis

Tauragės skyriaus narys

Daugiau apie narį
ricardas-juska-2
15

Numeris sąraše

Ričardas Juška

Karšuvos rinkimų apygarda Nr. 62

Seimo narys, Valdybos narys, Tauragės regiono koordinatorius, Jurbarko skyriaus narys

Daugiau apie narį
jonas-liesys-2
16

Numeris sąraše

Jonas Liesys

Seimo pirmininko pavaduotojas, Seimo narys, Trakų skyriaus narys

Daugiau apie narį
marcijonas-urmonas-684x1024
17

Numeris sąraše

Marcijonas Urmonas

Valdybos narys, Joniškio skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
kestutis-vaitukaitis-2
18

Numeris sąraše

Kęstutis Vaitukaitis

Elektrėnų savivaldybės meras, Valdybos narys, Elektrėnų skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
gintaras-vaicekauskas
19

Numeris sąraše

Gintaras Vaičekauskas

Baltijos rinkimų apygarda Nr. 24

Seimo narys, Klaipėdos m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
ligita-kazlauskiene-4
20

Numeris sąraše

Ligita Kazlauskienė

Pagėgių savivaldybės tarybos narė

Daugiau apie narį
rimantas-mikaitis-2
21

Numeris sąraše

Rimantas Mikaitis

Šilainių rinkimų apygarda Nr. 14

Kauno skyriaus narys

Daugiau apie narį
daiva-juodeliene-2
22

Numeris sąraše

Daiva Juodelienė

Aukštaitijos rinkimų apygarda Nr. 33

Valdybos narė, Panevėžio r. skyriaus pirmininkė

Daugiau apie narį
aistis-vaitiekaitis-2
23

Numeris sąraše

Aistis Vaitiekaitis

Savanorių rinkimų apygarda Nr. 16

Kauno m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
jonas-varkalys-2
24

Numeris sąraše

Jonas Varkalys

Plungės-Rietavo rinkimų apygarda Nr. 35

Seimo narys, Plungės skyriaus narys

Daugiau apie narį
ausra-simonaviciute-2
25

Numeris sąraše

Aušra Simonavičiūtė

Aušros rinkimų apygarda Nr. 25

Šiaulių m. skyriaus narė

Daugiau apie narį
sigitas-sliazas-2
26

Numeris sąraše

Sigitas Šliažas

Petrašiūnų-Gričiupio rinkimų apygarda Nr. 17

Valdybos narys, Kauno skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
juozas-baublys-2
27

Numeris sąraše

Juozas Baublys

Dzūkijos rinkimų apygarda Nr. 69

Seimo narys, Varėnos skyriaus pirmininko pavaduotojas

Daugiau apie narį
justas-ruskys-2
28

Numeris sąraše

Justas Ruškys

Gargždų rinkimų apygarda Nr. 31

Klaipėdos r. sav. administracijos direktoriaus pavaduotojas, Klaipėdos r. skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
gediminas-cepulis-2
29

Numeris sąraše

Gediminas Čepulis

Žiemgalos vakarinė rinkimų apygarda Nr. 46

Joniškio skyriaus narys

Daugiau apie narį
darius-kvedaravicius-2
30

Numeris sąraše

Darius Kvedaravičius

Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius, Trakų rajono skyriaus pirmininkės pavaduotojas

Daugiau apie narį
nijole-putriene-2
31

Numeris sąraše

Nijolė Putrienė

Kauno m. skyriaus narė

Daugiau apie narį
deimante-laumyte-2
32

Numeris sąraše

Deimantė Laumytė

Sėlos vakarinė rinkimų apygarda Nr. 48

Vilniaus m. skyriaus narė

Daugiau apie narį
zibute-orlovskiene-2
33

Numeris sąraše

Žibutė Orlovskienė

Trakų rajono savivaldybės tarybos narė, Trakų skyriaus narė

Daugiau apie narį
valdemaras-jakstas-2
34

Numeris sąraše

Valdemaras Jakštas

Nevėžio rinkimų apygarda Nr. 28

Panevėžio m. vicemeras, Valdybos narys, Panevėžio regiono koordinatorius, Panevėžio skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
vytautas-tamosiunas-2
35

Numeris sąraše

Vytautas Tamošiūnas

Antakalnio rinkimų apygarda Nr. 3

Vilniaus m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
renata-boris-2
36

Numeris sąraše

Renata Boris

Naujosios Vilnios rinkimų apygarda Nr. 10

Vilniaus m. skyriaus narė

Daugiau apie narį
audrone-balnioniene-2
37

Numeris sąraše

Audronė Balnionienė

Mėguvos rinkimų apygarda Nr. 36

Klaipėdos r. skyriaus primininko pavaduotoja, Klaipėdos r. vicemerė

Daugiau apie narį
andrius-satevicius-2
38

Numeris sąraše

Andrius Šatevičius

Trakų rajono savivaldybės tarybos narys, Trakų rajono skyriaus pirmininkės pavaduotojas

Daugiau apie narį
zita-aniuliene-2
39

Numeris sąraše

Zita Aniulienė

Trakų skyriaus narė

Daugiau apie narį
modestas-petraitis-2
40

Numeris sąraše

Modestas Petraitis

Tauragės sav. administracijos direktorius, Tauragės skyriaus narys

Daugiau apie narį
nijole-makstutiene-4
41

Numeris sąraše

Audrius Endzinas

Šilutės rinkimų apygarda Nr. 32

Valdybos narys, Šilutės m. skyriaus narys, Klaipėdos regiono koordinatorius

Daugiau apie narį
edmundas-kvederis-2
42

Numeris sąraše

Edmundas Kvederis

Marių rinkimų apygarda Nr. 21

Klaipėdos m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
migle-grucyte-uzgiene-2
43

Numeris sąraše

Miglė Grucytė-Užgienė

Panevėžio r. skyriaus narė

Daugiau apie narį
egidijus-papeckys-2
44

Numeris sąraše

Egidijus Papečkys

Vilkaviškio rinkimų apygarda Nr. 68

Valdybos narys, Marijampolės regiono koordinatorius, Marijampolės skyriaus narys

Daugiau apie narį
evelina-paulaviciene-2
45

Numeris sąraše

Evelina Paulavičienė

Šeškinės-Šnipiškių rinkimų apygarda Nr. 6

Vilniaus m. skyriaus narė

Daugiau apie narį
erikas-tamasauska
46

Numeris sąraše

Erikas Tamašauskas

Raseinių-Kėdainių rinkimų apygarda Nr. 42

2008–2012 m. Seimo narys, 2011–2012 m. – Seimo pirmininko pavaduotojas

Daugiau apie narį
zydunas-purauskis
47

Numeris sąraše

Žydrūnas Purauskis

Valdybos narys, Telšių regiono koordinatorius, Plungės skyriaus narys

Daugiau apie narį
gintaras-surna-2
48

Numeris sąraše

Gintaras Šurna

Valdybos narys, Šiaulių regiono koordinatorius, Pakruojo skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
valdas-katkus-2
49

Numeris sąraše

Valdas Katkus

Telšių rinkimų apygarda Nr. 40

Telšių skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
kestutis-bernatavicius-3
50

Numeris sąraše

Kęstutis Bernatavičius

Alytaus rinkimų apygarda Nr. 30

Alytaus m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
saulius_budinas
51

Numeris sąraše

Saulius Budinas

Danės rinkimų apygarda Nr. 23

Klaipėdos m. skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
dovydas-bliujus-2
52

Numeris sąraše

Dovydas Bliujus

Elektrėnų skyriaus narys

Daugiau apie narį
dalia-viliuniene-2
53

Numeris sąraše

Dalia Viliūnienė

Kelmės-Šilalės rinkimų apygarda Nr. 41

Kelmės skyriaus pirmininkė

Daugiau apie narį
irma-smalskiene-2
54

Numeris sąraše

Irma Smalskienė

Anykščių skyriaus narė

Daugiau apie narį
marius-gurskas-2
55

Numeris sąraše

Marius Gurskas

Panemunės rinkimų apygarda Nr. 18

Kauno m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
audrius-dailidonis-2
56

Numeris sąraše

Audrius Dailidonis

Alytaus m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
vytautas-danilevicius-2
57

Numeris sąraše

Vytautas Danilevičius

Vilniaus m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
reda_kneizeviciene
58

Numeris sąraše

Reda Kneizevičienė

Sūduvos šiaurinė rinkimų apygarda Nr. 64

Lietuvos ir Kazlų Rūdos savivaldybės politinė bei visuomenės veikėja

Daugiau apie narį
romualdas-vaitkus-2
59

Numeris sąraše

Romualdas Vaitkus

Tauragės rinkimų apygarda Nr. 34

Visuomenininkas, Tauragės krašto muziejaus vadovas

Daugiau apie narį
kestutis-stankevicius-2
60

Numeris sąraše

Kęstutis Stankevičius

Zarasų skyriaus narys

Daugiau apie narį
ruta-ramoskiene-2
61

Numeris sąraše

Rūta Ramoškienė

Panevėžio r. skyriaus narė

Daugiau apie narį
regina-rupsiene-2
62

Numeris sąraše

Regina Rupšienė

Kontrolės komisijos pirmininkė, Šiaulių r. skyriaus narė

Daugiau apie narį
donatas-baranauskas-2
63

Numeris sąraše

Donatas Baranauskas

Vilniaus m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
ausra-gudauskiene-2
64

Numeris sąraše

Aušra Gudauskienė

Klaipėdos r. skyriaus narė

Daugiau apie narį
valdas-petras-mikelionis-2
65

Numeris sąraše

Valdas Petras Mikelionis

Lazdijų skyriaus narys

Daugiau apie narį
vaida-sungailiene-3
66

Numeris sąraše

Vaida Sungailienė

Žemaitijos šiaurinė rinkimų apygarda Nr. 39

VšĮ Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausioji gydytoja

Daugiau apie narį
mindaugas-sargunas-2
67

Numeris sąraše

Mindaugas Sargūnas

Deltuvos šiaurinė rinkimų apygarda nr. 49

Anykščių skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
alina-batuleviciene-2
68

Numeris sąraše

Alina Batulevičienė

Jonavos rinkimų apygarda Nr. 60

Valdybos narė, Kauno regiono koordinatorė, Jonavos skyriaus tarybos narė, Jonavos r. mero patarėja

Daugiau apie narį
mindaugas-sabaliauskas-2
69

Numeris sąraše

Mindaugas Sabaliauskas

Telšių skyriaus narys

Daugiau apie narį
daiva-pliksniene-2
70

Numeris sąraše

Daiva Plikšnienė

Šilutės skyriaus narė

Daugiau apie narį
gintaras-janciauskas-2
71

Numeris sąraše

Gintaras Jančiauskas

Elektrėnų skyriaus narys

Daugiau apie narį
romualdas-jablonskis-2
72

Numeris sąraše

Romualdas Jablonskis

Kuršo rinkimų apygarda Nr. 37

Kretingos skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
algis-maciulis-3
73

Numeris sąraše

Algis Mačiulis

Šiaulių krašto rinkimų apygarda Nr. 45

Šiaulių r. sav. Tarybos narys, Sveikatos ir Socialinių reikalų komiteto pirmininkas

Daugiau apie narį
aurelijus-zykas-2
74

Numeris sąraše

Aurelijus Zykas

Centro-Žaliakalnio rinkimų apygarda Nr. 20

Kauno m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
ricardas-leckas-2
75

Numeris sąraše

Ričardas Leckas

Elektrėnų skyriaus narys

Daugiau apie narį
kristina-vitarte-2
76

Numeris sąraše

Kristina Vitartė

Elektrėnų skyriaus narė

Daugiau apie narį
audrius-kazlauskas-2
77

Numeris sąraše

Audrius Kazlauskas

Žiemgalos rytinė rinkimų apygarda Nr. 47

Pakruojo skyriaus narys

Daugiau apie narį
karolis-stasiukenas-2
78

Numeris sąraše

Karolis Stasiukėnas

Panerių-Grigiškių rinkimų apygarda Nr. 11

Valdybos narys, Vilniaus regiono koordinatorius, Vilniaus m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
gintautas-bartulis-2
79

Numeris sąraše

Gintautas Bartulis

Prienų skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
aleksej-persijanov-2
80

Numeris sąraše

Aleksej Persijanov

Fabijoniškių rinkimų apygarda Nr. 5

Vilniaus m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
dainius-zilius-2
81

Numeris sąraše

Dainius Žilius

Vilniaus m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
ingrida-savickiene-2
82

Numeris sąraše

Ingrida Savickienė

Kelmės skyriaus narė

Daugiau apie narį
edita-rudiene-2
83

Numeris sąraše

Edita Rudienė

Joniškio skyriaus narė

Daugiau apie narį
inga-kupciute-2
84

Numeris sąraše

Inga Kupčiūtė

Aleksoto-Vilijampolės rinkimų apygarda Nr. 19

Kauno skyriaus narė

Daugiau apie narį
gvidas-bycius-2
85

Numeris sąraše

Gvidas Byčius

Jurbarko skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
gediminas-ratkevicius-2
86

Numeris sąraše

Gediminas Ratkevičius

Elekrėnų sav. administracijos direktorius, Elektrėnų skyriaus narys

Daugiau apie narį
teisutis-majauskas-2
87

Numeris sąraše

Teisutis Majauskas

Radviliškio-Tytuvėnų rinkimų apygarda Nr. 44

Kelmės skyriaus narys

Daugiau apie narį
tomas-armonavicius-2
88

Numeris sąraše

Tomas Armonavičius

Joniškio skyriaus narys

Daugiau apie narį
ieva-janusauskaite-2
89

Numeris sąraše

Ieva Janušauskaitė

Prienų skyriaus narė

Daugiau apie narį
vytas-ruksenas-2
90

Numeris sąraše

Vytas Rukšėnas

Trakų r. Lentvario miesto seniūnas, Trakų skyriaus narys

Daugiau apie narį
viktoras-malukas-2
91

Numeris sąraše

Viktoras Malūkas

Mažeikių rinkimų apygarda Nr. 38

Mažeikių skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
kestutis-macionis-2
92

Numeris sąraše

Kęstutis Macionis

Jonavos skyriaus narys

Daugiau apie narį
saulius-liekis-2
93

Numeris sąraše

Saulius Liekis

Klaipėdos m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
leonidas-sologubovas-2
94

Numeris sąraše

Leonidas Sologubovas

Biržų skyriaus narys

Daugiau apie narį
audrius-vizbaras-2
95

Numeris sąraše

Audrius Vizbaras

Panevėžio r. skyriaus narys

Daugiau apie narį
antanas-zukauskas-2
96

Numeris sąraše

Antanas Žukauskas

Panevėžio r. skyriaus narys

Daugiau apie narį
benediktas-krasniauskas-2
97

Numeris sąraše

Benediktas Krasniauskas

Vilniaus m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
lina-martinaitiene-2
98

Numeris sąraše

Lina Martinaitienė

Joniškio skyriaus narė

Daugiau apie narį
laimutis-sedzius-2
99

Numeris sąraše

Laimutis Sėdžius

Panevėžio m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
lina-zupkaite-2
100

Numeris sąraše

Lina Zupkaitė

Panevėžio m. skyriaus narė

Daugiau apie narį
indre-alekniene-2
101

Numeris sąraše

Indrė Aleknienė

Šiaulių m. skyriaus narė

Daugiau apie narį
arvydas-svirmickas-2
102

Numeris sąraše

Arvydas Švirmickas

Alytaus m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
tomas-eitutis-2
103

Numeris sąraše

Tomas Eitutis

Kauno m. skyriaus narys, LRLS Informacinės visuomenės plėtros komiteto pirmininkas

Daugiau apie narį
petras-girzadas-2
104

Numeris sąraše

Petras Giržadas

Joniškio skyriaus narys

Daugiau apie narį
agne-kasperaviciene-2
105

Numeris sąraše

Agnė Kasperavičienė

Iškėlta Pakruojo skyriaus

Daugiau apie narį
egidijus-zukauskas-2
106

Numeris sąraše

Egidijus Žukauskas

Panevėžio vakarinė rinkimų apygarda Nr. 27

Panevėžio m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
vaidas-ratkevicius-2
107

Numeris sąraše

Vaidas Ratkevičius

Etikos ir skaidrumo komisijos pirmininkas, Elektrėnų skyriaus narys

Daugiau apie narį
robertas-knispelis-2
108

Numeris sąraše

Robertas Knispelis

Kauno m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
jolita-morkunaite-2
109

Numeris sąraše

Jolita Morkūnaitė

Kaišiadorių-Elektrėnų rinkimų apygarda Nr. 59

Kaišiadorių skyriaus pirmininkė

Daugiau apie narį
dalius-dirse-2
110

Numeris sąraše

Dalius Dirsė

Panevėžio r. skyriaus narys

Daugiau apie narį
narsutis-boruta-2
111

Numeris sąraše

Narsutis Boruta

Joniškio skyriaus narys

Daugiau apie narį
tomas-baginskas-2
112

Numeris sąraše

Tomas Baginskas

Deltuvos pietinė rinkimų apygarda Nr. 61

Ukmergės skyriaus narys

Daugiau apie narį
virgilijus-pruskas-2
113

Numeris sąraše

Virgilijus Pruskas

Elektrėnų skyriaus narys

Daugiau apie narį
paulius-malzinskas-3
114

Numeris sąraše

Paulius Malžinskas

Jotvingių rinkimų apygarda Nr. 70

Prienų skyriaus narys

Daugiau apie narį
algirdas-liutkevicius-2
115

Numeris sąraše

Algirdas Liutkevičius

Kalvarijos skyriaus narys

Daugiau apie narį
gytis-stankevicius-3
116

Numeris sąraše

Gytis Stankevičius

Utenos rinkimų apygarda Nr. 51

Visuomenininkas, Utenos rajono savivaldybės Šeimos komisijos pirmininko pavaduotojas

Daugiau apie narį
aivaras-rudnickas-2
117

Numeris sąraše

Aivaras Rudnickas

Joniškio skyriaus narys

Daugiau apie narį
stasys-museikis-2
118

Numeris sąraše

Stasys Mušeikis

Nemenčinės rinkimų apygarda Nr. 55

Vilniaus r. skyriaus narys

Daugiau apie narį
paulius-baranauskas-2
119

Numeris sąraše

Paulius Baranauskas

Šiaulių m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
arunas-sakalauskas-2
120

Numeris sąraše

Arūnas Sakalauskas

Marijampolės rinkimų apygarda Nr. 29

Marijampolės skyriaus narys

Daugiau apie narį
erika-ribasauskiene-2
121

Numeris sąraše

Erika Ribašauskienė

Iškėlta Vilniaus m. skyriaus

Daugiau apie narį
marius-meskauskas-2
122

Numeris sąraše

Marius Meškauskas

Kretingos skyriaus narys

Daugiau apie narį
gintaras-kleiza-2
123

Numeris sąraše

Gintaras Kleiza

Prienų skyriaus narys

Daugiau apie narį
rytas-paltanavicius-2
124

Numeris sąraše

Rytas Paltanavičius

Panevėžio m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
vilma-zivatkauskiene-2
125

Numeris sąraše

Vilma Živatkauskienė

Kėdainių rinkimų apygarda Nr. 43

Visuomenininkė, kovotoja už aplinkosaugą, žemės ūkio konsultantė

Daugiau apie narį
vytas-luzys-2
126

Numeris sąraše

Vytas Lužys

Lazdynų rinkimų apygarda Nr. 9

Vilniaus m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
kestutis-bagdanavicius-2
127

Numeris sąraše

Kęstutis Bagdanavičius

Kalvarijos skyriaus pirmininkas

Daugiau apie narį
liudas-kaskonas-2
128

Numeris sąraše

Liudas Kaškonas

Medininkų rinkimų apygarda Nr. 57

Vilniaus r. skyriaus pirmininko pavaduotojas, Vilniaus rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos narys

Daugiau apie narį
rolandas-vasiliauskas-2
129

Numeris sąraše

Rolandas Vasiliauskas

Joniškio skyriaus narys

Daugiau apie narį
kestutis-savickas-2
130

Numeris sąraše

Kęstutis Savickas

Nalšios pietinė rinkimų apygarda Nr. 53

Švenčionių skyriaus narys

Daugiau apie narį
saulius-dagys-2
131

Numeris sąraše

Saulius Dagys

Vilniaus m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
valerij-mordas-2
132

Numeris sąraše

Valerij Mordas

Šalčininkų-Vilniaus rinkimų apygarda Nr. 56

Vilniaus m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
raimundas-jaseliunas-2
133

Numeris sąraše

Raimundas Jaseliūnas

Šiaulių m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
saulius-zaura-2
134

Numeris sąraše

Saulius Zaura

Panevėžio m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
vitalijus-svedas-2
135

Numeris sąraše

Vitalijus Švedas

Molėtų-Širvintų rinkimų apygarda Nr. 54

Iškeltas Molėtų skyriaus

Daugiau apie narį
zenius-svirinas-2
136

Numeris sąraše

Zenius Švirinas

Marijampolės skyriaus narys

Daugiau apie narį
rolandas-pocius-2
137

Numeris sąraše

Rolandas Pocius

Klaipėdos r. skyriaus narys

Daugiau apie narį
sarunas-sejunas-2
138

Numeris sąraše

Šarūnas Sejūnas

Sūduvos pietinė rinkimų apygarda Nr. 63

Kalvarijos skyriaus narys

Daugiau apie narį
tomas-pranys-2
139

Numeris sąraše

Tomas Pranys

Klaipėdos r. skyriaus narys

Daugiau apie narį
sergej-zaicev-2
140

Numeris sąraše

Sergėj Zaicev

Šiaulių m. skyriaus narys

Daugiau apie narį
arvydas-veiksra-2
141

Numeris sąraše

Arvydas Veikšra

Nalšios Šiaurinė rinkimų apygarda Nr. 52

Lietuvos ir Zarasų rajono politinis bei visuomenės veikėjas, Zarasų–Visagino regiono vietos veiklos grupės strategijos įgyvendinimo vadovas

Daugiau apie narį