Renginys

pvz
Renginys

Perspektyva regionams – galimybė tvariam Lietuvos augimui!

Telšių amfiteatro erdvė

August 6, 2020

17:30

Rugpjūčio 6 d. Telšių amfiteatre vyks LR Liberalų Sąjūdžio kandidatų į LR Seimą Kelmės-Šilalės, Plungės-Rietavo, Telšių, Žemaitijos ir Mažeikių rinkimų apygardose prisistatymų filmavimas.

Jo metu vedėja Alina Gintalienė pristatys vienmandatininkus:
Dalią Viliūnienę, kandidatę Kelmės-Šilalės vienmandatėje rinkimų apygardoje
Valdą Katkų, kandidatą Telšių vienmandatėje rinkimų apygardoje
Vaidą Sungailienę, kandidatę Žemaitijos vienmandatė rinkimų apygardoje
Viktorą Malūką, kandidatą Mažeikių vienmandatėje rinkimų apygardoje

Pristatymo metu vyks trumpa diskusija, kurioje kandidatai aptars esminius švietimo, socialinius, kultūros, ekonomikos, sveikatos apsaugos, inovacijų ir mokslo klausimus.

Liberalų sąjūdžio kandidatai į Seimą šiaurės vakarų Lietuvos regiono vienmandatėse apygardose

Liberalų sąjūdžio kandidatai į Seimą šiaurės vakarų Lietuvos regiono vienmandatėse apygardose: Valdas Katkus Telšių, Vaida Sungailienė Žemaitijos šiaurinėje, Dalia Viliūnienė Kelmės-Šilalės, Viktoras Malūkas Mažeikių apygardoje. Kandidatai tvirtai įsitikinę: 👉 Sveikatos sistemą reikia organizuoti taip, kad į regionus būtų pritraukiami jauni medikai, prieinamos socialinės priemonės ir paslaugos lengvai pasiekiamos pacientams.👉 Pedagogai turi būti motyvuojami ir išlaisvinami, visiems turi būti prieinama galimybė tobulintis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.👉 Reikia išlaisvinti ir suteikti kultūros atstovams, kūrėjams visapuses galimybes.👉 Svarbu tobulinti informacinių technologijų sektorių ir ieškoti būdų sistemas Lietuvoje apjungti.

Liberalai 发布于 2020年8月31日周一

Renginių kalendorius 2020

Renginių šia data nerasta

Spalis 11
20:00
Renginys

Rinkimų naktis

Didžioji g. 35/2