Renginys

pvz

Pasienio regionų vystymo galimybės

Zarasų viešoji biblioteka

rugpjūčio 26, 2020

17:30

Rugpjūčio 25 d. Zarasų viešojoje bibliotekoje vyks LR Liberalų sąjūdžio kandidatų į LR Seimą Utenos, Nalšios šiaurinėje, Nalšios pietinėje vienmandatėse rinkimų apygardose prisistatymų filmavimas.

Jo metu bus pristatyti šie vienmandatininkai:
Gytis Stankevičius, kandidatas Utenos vienmandatėje rinkimų apygardoje;
Arvydas Veikšra, kandidatas Nalšios šiaurinėje vienmandatėje rinkimų apygardoje;
Kęstutis Savickas, kandidatas Nalšios pietinėje rinkimų apygardoje.

Pristatymo metu vyks trumpa diskusija, kurios metu kandidatai kalbins skirtingų sričių atstovus bei lyderius apie dabartinę situaciją regione ir šalyje. Kartu ieškosime atsakymų, kaip įveikti opiausias ir greitų sprendimų reikalaujančias problemas.

Liberalų sąjūdžio kandidatai į Seimą Pasienio regionų vienmandatėse apygardose

Liberalų sąjūdžio kandidatai į Seimą Pasienio regionų vienmandatėse apygardose: Arvydas Veikšra Nalšios šiaurinėje, Kestutis Savickas Nalšios pietinėje, Gytis Stankevičius Utenos vienmandatėje rinkimų apygardoje.Kandidatai teigia: 🔸 Esminiai prioritetai turi būti laisvė dirbančiam ir kuriančiam žmogui, aiški regioninė politika, pagarba Žmogaus teisėms ir žmonių požiūrių įvairovei.🔸 Tik individas, kuris nesuvaržytas nelygybės, socialinės atskirties ir skurdo gali būti laisvas. Norint sėkmingai plėtoti šią sritį, nepakanka vien gerų ketinimų ir idėjų, reikia turėti ir politinių įrankių.🔸 Būtent dabar Lietuvai ypač reikalingas šviežias mąstymas ir kitoks požiūris į politinę sistemą.🎥 Vaizdas, garsas – Vaizdas Garsas.

Liberalai 发布于 2020年9月16日周三

Renginių kalendorius 2020

Renginių šia data nerasta