Renginys

Programos pristatymas

Liberalų sąjūdžio programa galimybių Lietuvai!

Vilnius

rugsėjo 12, 2020

13:00

Į 2020 Seimo rinkimus Liberalų sąjūdis žengia užtikrintai. Neabejojame: nurodymų ir draudimų, nepasitikėjimo politiką turi keisti naujos galimybės, kurios kiekvienam leis kurti, mokytis, užsidirbti ir pilnavertiškai gyventi.

„Tai – ne tik vizija, turime tikslų planą, kaip įgyvendinti siūlymus ir kurti visiems bendrą gėrį“,– sako partijos pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Šį planą – Liberalų sąjūdžio programą galimybių Lietuvai – plačiau pristatysime rugsėjo 12 d., 13 val, tiesioginės transliacijos metu.

Maloniai kviečiame rinkimų programos pristatymo tiesioginę transliaciją stebėti 15min.lt arba Liberalai Facebook paskyroje.

5 Galimybės Lietuvai – tai penkios mūsų prioritetinės sritys, kurioms skiriame ypatingą dėmesį:

  • Laisvei pasirengęs žmogus. Išugdyti laisvei pasirengusį žmogų gali tik laisvi žmonės. Todėl būtina grąžinti pasitikėjimą švietimo srityje dirbančiais žmonėmis ir suteikti jiems galimybę veikti.
  • Sveika sveikatos apsauga. Šiuo metu reikia gydyti pačią sveikatos apsaugos sistemą. Lietuvai reikalinga inovatyvi, mokslu grįsta sveikatos apsaugos sistema, laiku ir artimiausioje vietoje teikiamos kokybiškos paslaugos, didesnis finansavimas ir adekvatūs atlyginimai, aktyvi prevencija ir, žinoma, sveikatinimas.
  • Savarankiškas ir kuriantis žmogus, kuriuo pasitikima. Svarbu ne tik išugdyti laisvei pasirengusį žmogų, bet ir suteikti jam laisvę dirbti ir kurti. Atlygis už darbą turi būti adekvatus, o mokesčiai – atidžiai peržiūrėti, sumažinti ir suvienodinti.
  • Išmani, tvari, žalia Lietuva. Liberalai siekia ateities kartoms palikti tokią Lietuvą, kuri nedarytų jokio poveikio klimatui. Esame pasirengę iki 2025 m. sukurti 50 tūkst. naujų darbo vietų bioekonomikoje bei įdiegti išmanią, patogią ir sąveikaujančią tarpusavyje su aplinkosauga susijusių valstybės paslaugų sistemą.
  • Apgintos žmogaus laisvės – saugi valstybė. Lietuvoje vietos turi būti kiekviena. Auginsime pagarbą žmogaus teisėms ir požiūrių įvairovei, sutelsime dėmesį į asmens laisvės ir valstybės saugumo balansą.

Liberalų sąjūdžio programa galimybių Lietuvai #politinėreklama

15min 发布于 2020年9月12日周六

Renginių kalendorius 2020

Renginių šia data nerasta