Renginys

pvz

Liberalai kviečia kurti Galimybių Lietuvą

Vilnius

rugsėjo 9, 2020

00:00

 

Rugsėjo 9 d. stebėkite tiesioginę transliaciją, kurios metu bus pristatyti LR Liberalų Sąjūdžio kandidatų į LR Seimą Senamiesčio – Žvėryno, Pilaitės-Karoliniškių, Šeškinės-Šnipiškių, Naujamiesčio-Naujininkų, Naujosios Vilnios, Pasaulio lietuvių vienmandatėse rinkimų apygardose prisistatymas.

Jo metu bus pristatyti šie vienmandatininkai:
Viktorija Čmilytė Nielsen, kandidatė Senamiesčio-Žvėryno vienmandatėje rinkimų apygardoje;
Eugenijus Gentvilas, kandidatas Pilaitės-Karoliniškių vienmadatėje rinkimų apygardoje;
Evelina Paulavičienė, kandidatė Šeškinės-Šnipiškių vienmandatėje rinkimų apygardoje;
Virgilijus Alekna, kandidatas Naujamiesčio-Naujininkų rinkimų apygardoje;
Renata Boris, kandidatė Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje;
Andrius Bagdonas, kandidatas Pasaulio lietuvių vienmandatėje apygardoje.

Pristatymo metu vyks trumpa diskusija, kurios metu kandidatai kalbins skirtingų sričių atstovus bei lyderius apie dabartinę situaciją regione ir šalyje. Kartu ieškosime atsakymų, kaip įveikti opiausias ir greitų sprendimų reikalaujančias problemas.

Liberalai kviečia kurti galimybių Lietuvą#politinėreklama

15min 发布于 2020年9月9日周三

Liberalų sąjūdžio kandidatai į Seimą Vilniaus miesto vienmandatėse apygardose

Liberalų sąjūdžio kandidatai į Seimą Vilniaus miesto vienmandatėse apygardose: Viktorija Čmilytė-Nielsen Senamiesčio-Žvėryno, Eugenijus Gentvilas Pilaitės-Karoliniškių, Evelina Paulavičienė Šeškinės-Šnipiškių, Virgilijus Alekna Naujamiesčio-Naujininkų, Renata Boris Naujosios Vilnios, Andrius Bagdonas Pasaulio lietuvių vienmandatėje rinkimų apygardoje.Kandidatai įsitikinę: 🔸 Prievarta ir draudimai niekur neveda. Tik sąmoningas pasirinkimas, paremtas pasitikėjimu.🔸 Turi būti suteikta veiklos laisvė verslui bei savivaldai. Sumažėti biurokratija ir vis daugiau jos funkcijų turi būti perkelta į virtualią erdvę.🔸 Siekdami apčiuopiamo progreso valstybės gyvenime, turime perimti geriausias praktikas iš lyderių, analizuoti savo ir kitų klaidas bei mokytis iš skaudžiausiu istorijos pamokų.🔸Reikia kurti ir vystyti instituciją, kuri formuotų ir įgyvendintų sporto politiką mūsų šalyje.🔸Būtina užtikrinti, kad kiekvienas vaikas ir suaugusysis turėtų lygiavertes sąlygas įgyti kokybišką išsilavinimą ir kad būtų sudaromos sąlygos kiekvienam žmogui grįžti į švietimo sistemą ir taip kurti tolesnę savo ateitį.🔸Reikia stiprinti ryšį tarp čia gyvenančių lietuvių ir Lietuvos išeivių. Turime dėti visas pastangas, kad išvykę tautiečiai toliau jaustųsi Lietuvos dalimi.📽 Vaizdas, garsas – Vaizdas Garsas.

Liberalai 发布于 2020年9月21日周一