Renginys

pvz
Renginys

Klaipėdos krašto perspektyvos galimybių Lietuvoje

Svencelė

rugpjūčio 21, 2020

17:30

Rugpjūčio 21 d. Svencelėje vyks LR Liberalų Sąjūdžio kandidatų į LR Seimą Šilutės, Mėguvos, Kuršo, Gargždų vienmandatėse rinkimų apygardose prisistatymų filmavimas.

Jo metu Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė – Nielsen pristatys vienmandatininkus:
Audrių Endziną, kandidatą Šilutės vienmandatėje rinkimų apygardoje
Audronę Balnionienę, kandidatę Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje
Romualdą Jablonskį, kandidatą Kuršo vienmandatėje rinkimų apygardoje
Justą Ruškį, kandidatą Gargždų vienmandatėje rinkimų apygardoje

Pristatymo metu vyks trumpa diskusija, kurios metu kandidatai kalbins skirtingų sričių atstovus bei lyderius apie dabartinę situaciją regione ir šalyje. Kartu ieškosime atsakymų, kaip įveikti opiausias ir greitų sprendimų reikalaujančias problemas.

Liberalų sąjūdžio kandidatai į Seimą Klaipėdos regiono vienmandatėse apygardose

Liberalų sąjūdžio kandidatai į Seimą Klaipėdos regiono vienmandatėse apygardose: Audronė Balnionienė Mėguvos, Justas Ruškys Gargždų, Audrius Endzinas Šilutės, Romualdas Jablonskis Kuršo vienmandatėje rinkimų apygardoje. Kandidatai tvirtina:🔸 Valstybė turi skirti daugiau dėmesio mokslo, technologijų ir inovacijų vystymo kryptims. Tai – įrankis, reikalingas išsaugoti mūsų vaikus savo šalyje, kartu suteikiant galimybę rasti ir realizuoti save bet kurios profesijos žmogui. 🔸 Lietuvoje įstatymai turi būti kuriami ne kontrolės ir ribojimų tikslu, o orientuotis į veiklos palaikymą, prevenciją ir jaunimo iniciatyvų skatinimą.🔸 Reikia suteikti laisvę rinktis, ko jie nori, tiek žmonėms, tiek verslui. Sudaryti palankias galimybes vystytis ir investuoti, sukurti lengvatų ir nuolaidų sistemą naujoms bei jau veikiančioms įmonėms.

Liberalai 发布于 2020年9月15日周二

Renginių kalendorius 2020

Renginių šia data nerasta