Renginys

103393187_10158847321632792_5938449730295491447_o
Renginys

Galimybių Lietuva startuoja Klaipėdoje!

Klaipėda

June 8, 2020

12:00

Birželio 8 d. 12 val. restorane,,Pilies uostas“ vyks LR Liberalų Sąjūdžio kandidatų į LR Seimą Klaipėdos vienmandatėse rinkimų apygardose pristatymas. Vienmandatininkus Saulių Budiną, Simoną Gentvilą, Edmundą Kvederį ir Gintarą Vaičekauską pristatys LR Liberalų Sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Pristatymo metu vyks trumpa diskusija, kurios metu kandidatai išklausys savo srities specialistų ir žinomų žmonių nuomonės apie dabartinę situaciją šalyje ir Klaipėdos mieste. Kartu ieškos atsakymų, kaip įveikti opiausias ir greitų sprendimų reikalaujančias problemas.

Diskusijoje dalyvaus:
✅ “Uosto poliklinikos” šeimos gydytoja, Klaipėdos universiteto docentė Lolita Rapolienė,
✅ Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, leidyklos-spaustuvės vadovas Saulius Jokužys,
✅ Karalienės Luizės medaliu už indėlį į Klaipėdos jaunosios kartos švietimą apdovanotas istorijos mokytojas Vaidas Pamparas bei
✅ Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos vadovė Aušra Feser.

Diskusiją moderuos Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto dėstytojas prof. dr. Vygantas Vareikis.

‼️ Renginys bus transliuojamas ir LR Liberalų Sąjūdžio Klaipėdos skyriaus Facebook paskyroje „Klaipėdos liberalai“.

Galimybių Lietuva startuoja Klaipėdoje

LR Liberalų Sąjūdžio kandidatų į LR Seimą Klaipėdos rinkimų apygardose pristatymas. Vienmandatininkus Saulių Budiną, Simoną Gentvilą, Edmundą Kvederį ir Gintarą Vaičekauską pristatys LR Liberalų Sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.Pristatymo metu vyks trumpa diskusija, kurios metu kandidatai išklausys savo srities specialistų ir žinomų žmonių nuomonės apie dabartinę situaciją šalyje ir Klaipėdos mieste. Kartu ieškos atsakymų, kaip įveikti opiausias ir greitų sprendimų reikalaujančias problemas.Diskusijoje dalyvaus: Uosto poliklinikos šeimos gydytoja ir Klaipėdos universiteto docentė Lolita Rapoliene, Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, leidyklos-spaustuvės vadovas Saulius Jokužys, Karalienės Luizės medaliu už indėlį į Klaipėdos jaunosios kartos švietimą apdovanotas istorijos mokytojas Vaidas Pamparas bei Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos vadovė Aušra Feser.Diskusiją moderuos Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto dėstytojas prof. dr. Vygantas Vareikis.Politinė reklama. Bus apmokėta iš LRLS kandidatų sąskaitų.

Klaipėdos liberalai 发布于 2020年6月8日周一

Renginių kalendorius 2020

Renginių šia data nerasta

Rugsėjis 2
18:00
Renginys

Regionų perspektyva Galimybių Lietuvoje

Trakai
Rugsėjis 3
17:30
Renginys

Vilniečių pasiūlymai Galimybių Lietuvai

Subačiaus apžvalgos aikštelė
Rugsėjis 9
18:00
Renginys

Lietuvos liberalaus jaunimo liberalių partijų diskusijos

Vilniaus g. 22, Vilnius
Rugsėjis 12
13:00

Liberalų sąjūdžio programa galimybių Lietuvai!

Vilnius
Rugsėjis 15
19:00
Renginys

Laisvės TV debatai

Vilnius
Rugsėjis 17
18:30

Programos pristatymas TSPMI

Vokiečių g. 10, Vilnius
Rugsėjis 25
19:00
Renginys

Kultūros naktys 2020

Vokiečių g. 10, Vilnius