Renginys

103393187_10158847321632792_5938449730295491447_o
Renginys

Galimybių Lietuva startuoja Klaipėdoje!

Klaipėda

birželio 8, 2020

12:00

Birželio 8 d. 12 val. restorane,,Pilies uostas“ vyks LR Liberalų Sąjūdžio kandidatų į LR Seimą Klaipėdos vienmandatėse rinkimų apygardose pristatymas. Vienmandatininkus Saulių Budiną, Simoną Gentvilą, Edmundą Kvederį ir Gintarą Vaičekauską pristatys LR Liberalų Sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Pristatymo metu vyks trumpa diskusija, kurios metu kandidatai išklausys savo srities specialistų ir žinomų žmonių nuomonės apie dabartinę situaciją šalyje ir Klaipėdos mieste. Kartu ieškos atsakymų, kaip įveikti opiausias ir greitų sprendimų reikalaujančias problemas.

Diskusijoje dalyvaus:
✅ “Uosto poliklinikos” šeimos gydytoja, Klaipėdos universiteto docentė Lolita Rapolienė,
✅ Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, leidyklos-spaustuvės vadovas Saulius Jokužys,
✅ Karalienės Luizės medaliu už indėlį į Klaipėdos jaunosios kartos švietimą apdovanotas istorijos mokytojas Vaidas Pamparas bei
✅ Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos vadovė Aušra Feser.

Diskusiją moderuos Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto dėstytojas prof. dr. Vygantas Vareikis.

‼️ Renginys bus transliuojamas ir LR Liberalų Sąjūdžio Klaipėdos skyriaus Facebook paskyroje „Klaipėdos liberalai“.

Galimybių Lietuva startuoja Klaipėdoje

LR Liberalų Sąjūdžio kandidatų į LR Seimą Klaipėdos rinkimų apygardose pristatymas. Vienmandatininkus Saulių Budiną, Simoną Gentvilą, Edmundą Kvederį ir Gintarą Vaičekauską pristatys LR Liberalų Sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.Pristatymo metu vyks trumpa diskusija, kurios metu kandidatai išklausys savo srities specialistų ir žinomų žmonių nuomonės apie dabartinę situaciją šalyje ir Klaipėdos mieste. Kartu ieškos atsakymų, kaip įveikti opiausias ir greitų sprendimų reikalaujančias problemas.Diskusijoje dalyvaus: Uosto poliklinikos šeimos gydytoja ir Klaipėdos universiteto docentė Lolita Rapoliene, Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, leidyklos-spaustuvės vadovas Saulius Jokužys, Karalienės Luizės medaliu už indėlį į Klaipėdos jaunosios kartos švietimą apdovanotas istorijos mokytojas Vaidas Pamparas bei Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos vadovė Aušra Feser.Diskusiją moderuos Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto dėstytojas prof. dr. Vygantas Vareikis.Politinė reklama. Bus apmokėta iš LRLS kandidatų sąskaitų.

Klaipėdos liberalai 发布于 2020年6月8日周一