Renginys

pvz
Renginys

Aktyvi pilietinė visuomenė: ar misija įmanoma

Kudirkos Naumiestis

August 18, 2020

18:00

Rugpjūčio 18 d. Kudirkos Naumiestyje vyks LR Liberalų Sąjūdžio kandidatų į LR Seimą Vilkaviškio, Marijampolės, Sūduvos šiaurinėje, Sūduvos pietinėje vienmandatėse rinkimų apygardose prisistatymų filmavimas.

Jo metu Partijos pirmininkė Viktorija Čmilytė- Nielsen pristatys vienmandatininkus:
Egidijų Papečkį, kandidatą Vilkaviškio vienmandatėje rinkimų apygardoje
Arūną Sakalauską, kandidatą Marijampolės vienmandatėje rinkimų apygardoje
Redą Kneizevičienę, kandidatę Sūduvos šiaurinėje vienmandatėje rinkimų apygardoje
Šarūną Sejūną, kandidatą Sūduvos pietinėje vienmandatėje rinkimų apygardoje

Pristatymo metu vyks trumpa diskusija, kurios metu kandidatai kalbins skirtingų sričių atstovus bei lyderius apie dabartinę situaciją regione ir šalyje. Kartu ieškosime atsakymų, kaip įveikti opiausias ir greitų sprendimų reikalaujančias problemas.

Liberalų sąjūdžio kandidatai į Seimą Suvalkijos regiono vienmandatėse apygardose

Liberalų sąjūdžio kandidatai į Seimą Suvalkijos regiono vienmandatėse apygardose: Reda Kneizevičienė Sūduvos šiaurinėje, Šarūnas Sejūnas 2020 Seimas Sūduvos pietinėje, Egidijus Papečkys Vilkaviškio, Arūnas Sakalauskas Marijampolės rinkimų apygardoje.Kandidatai įsitikinę:🔸 Reikia kurti ir įgyvendinti teisės aktus, kurie garantuotų ekonomikos stabilumą ir paslaugų prieinamumą visiems gyventojams.🔸 Naujų darbo vietų kūrimas regionuose turi tapti valstybės prioritetu.🔸 Įstatymai turi būti kuriami kartu su visuomene ir tarnauti piliečiams, o ne būti pateikiami „vykdyti“.🔸 Visiems turi būti užtikrintos vienodos sąlygos įgyti kokybišką išsilavinimą, rasti tinkamą darbą.

Liberalai 发布于 2020年9月4日周五

Renginių kalendorius 2020

Renginių šia data nerasta

Spalis 11
20:00
Renginys

Rinkimų naktis

Didžioji g. 35/2