fbpx

Pretendentai Seimo rinkimų kandidatams

jolanta

Jolanta Abucevičienė

Nr. 1

virgilijus-alekna-2

Virgilijus Alekna

Nr. 2

Ona Aleksiunaite

Ona Aleksiūnaitė

Nr. 3

Aš - Ona Aleksiūnaitė. Vilnietė.

Pagal išsilavinimą muzikologė ir ekonomistė.

Virš 22 metų dirbu finansų srityje, turiu nuosavą verslą. Kasdien susiduriu kaip vieni ar kiti įstatymų pakeitimai įtakoja verslo sąlygas ar žmonių pajamas. Esu sukaupusi didelį bagažą žinių, kurias noriu panaudoti dirbdama Seime.

Aktyviai dalyvauju Partijos komitetų (socialinės politikos, žmogaus teisių, kultūros, sporto) veikloje.
Jau trečius metus esu Ekonomikos ir Finansų komiteto pirmininkė.

Stabdžiau tokias mokesčių iniciatyvas kaip:
Automobilių taršos reforma (2021)
Atsiskaitymų grynaisiais įstatymų ribojimo (2022)
Mokesčių reforma “mokesčių peržiūros krepšelis” (2023/03, 2023/08)
NTM siūlomi apmokestinimo pakeitimai (2022/01, 2022.06, 2023/10)

Turiu visas lyderei būtinas savybes – konkretumą, pasitikėjimą savimi. Profesionalumą srityse, kuriose dirbu ir apie kurias kalbu.
Aš žinau, kad Seime galiu būti naudinga, dirbdama biudžeto ir finansų ar ekonomikos komitetuose, todėl tikiu Jūsų pasirinkimu reitinguojant mane.

Aš galiu būti Jūsų balsas!

Prisistatymas
laineda-asmontiene-2

Laineda Ašmontienė

Nr. 4

Esu Laineda Ašmontienė, Tauragės rajono savivaldybės tarybos narė, Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė.

Tarybos narės pareigas derinu su darbu Užimtumo tarnyboje. Taip pat esu Kaimo bendruomenės "Taurų žiburys" pirmininkė bei vaikų dienos centro "Žiburiukai" vadovė.

Laisvu laiku savanoriauju Lietuvos Raudonojo kryžiaus Tauragės skyriuje.

Pagal išsilavinimą esu ekonomistė, po studijų darbą pradėjau Žemės ūkio kooperatyve vyriausios finansininkės pareigose, kur dirbau apie 5 metus. Vėliau pradėjau darbą Užimtumo tarnyboje finansų skyriuje, prieš penkerius metus toje pačioje įstaigoje pradėjau dirbti atvejo vadybininke. Tikiu, kad mano patirtis ekonomikos ir socialinėje srityse man padėtų dirbti seime.

Kviečiu palaikyti mane reitinguojant. Esu atsakingas žmogus ir galiu tinkamai atstovauti gyventojų poreikius ne tik rajono, bet ir nacionaliniu mastu. Man Jūsų pasitikėjimas labai svarbus.

Prisistatymas

Vygintas Aukštuolis

Nr. 5

abagdon

Andrius Bagdonas

Nr. 6

Sveiki, kolegos liberalai!

Esu Andrius Bagdonas, Liberalų sąjūdžio valdybos narys, priklausau Liberalų sąjūdžio
ekonomikos ir finansų bei Pasaulio lietuvių komitetams. Taip pat esu Neringos skyriaus
pirminkės pavaduotojas.

Su didžiule atsakomybe ir pasididžiavimu atstovauju liberalų bendruomenę Lietuvos
Respublikos Seime. Žmonių pasitikėjimas man yra brangiausias turtas, todėl siekiu pateisinti
lūkesčius ir dirbti kuo efektyviau.

Liberalų frakciją atstovauju seniūnų sueigoje, dirbu Seimo Ekonomikos bei Europos reikalų
komitetuose, esu Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkės pavaduotojas. Aktyviai
bendradarbiauju su Lietuvos diaspora, spręndžiant aktualius klausimus Seimo ir Pasaulio
lietuvių bendruomenės komisijoje.

Be minėtų pareigų, esu Seimo bendradarbiavimo su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba,
grupės pirmininku. Taip pat atstovauju savo gimtąjį kraštą Seimo Neringos bičiulių grupės
pirmininko pareigose. Kartu su kolegomis Seime įkūrėme parlamentinę grupę „Žaliosios
savivaldybės 2030”, man buvo patikėtos grupės pirmininko pareigos.

Atsakingas bei nuoseklus darbas Parlamente neliko nepastebėtas. Vertinant 2020-2024 metų
kadencijos Seimo narių darbą pagal skirtingus kiekybinius kriterijus patekau į
produktyviausių dešimtuką. Vertinant 141 parlamentaro veiklą man buvo skirta 9 vieta. Pranešimų žiniasklaidai kiekį – 3. Balsuojant posėdžių salėje – 1.

Kandidatuoju į Seimo narius, nes tikiu, kad mano jaunatviška energija, entuziazmas bei
sukaupta patirtis prisidės prie efektyvaus liberalų komandos darbo Parlamente. Tad
reitinguojant kviečiu palaikyti ir mano kandidatūrą.

Iš anksto dėkoju už palaikymą ir pasitikėjimą.

Nuoširdžiai,
Andrius Bagdonas

Prisistatymas
audrone-balnioniene-5

Audronė Balnionienė

Nr. 7

Esu Liberalų sąjūdžio steigėja, keliaujanti su kolegomis liberalių įdėjų ir tikslų keliu.

Kelyje buvo visko: ir šilto, ir šalto, bet noras džaugtis gerais rezultatais, visada yra prioritetas.

Partiniame kelyje ne vieną kadenciją teko ir tenka darbuotis Valdybos nare, Koordinacinės pirmininke, partijos Kontrolės komisijos nare, skyriaus pirmininko pavaduotoja. Taip pat atstovauti kolegas Partijos ir skyriaus Taryboje.

Daugiau kaip 11 metų esu Savivaldybės tarybos narė. Pradžia - Klaipėdos mieste, pastaruoju metu Klaipėdos rajone. Teko ir tenka paragauti ir Liberalų sąjūdžio frakcijos savivaldybės taryboje pirmininkės bei pavaduotojos duonos, padirbėti tiek valdančiojoje daugumoje, tiek opozicijoje. Eiti vicemerės pareigas.
Jėgos išbandytos kandidatuojant visose politinėse pozicijose: į merus (iki pergalės pritrūko 113 balsų), Seimo vienmandatėje ( ketvirta pozicija), Seimo daugmandatėje, EP rinkimuose.

Jūsų palaikymas man yra didžiulė paskata ir motyvacija.

Prisistatymas
fg-bartulis

Gintautas Bartulis

Nr. 8

Esu G. Bartulis, liberalas nuo 1995 metų savivaldos rinkimų, ir turėjau garbės dirbti to meto Prienų savivaldybės Taryboje. Per savo gyvenimą esu sukaupęs įvairios patirties, leidžiančios man efektyviai spręsti šių dienų iššūkius. Mano patirtis ir mūsų jaunimo veržlumas – puikus pagrindas liberalioms idėjoms plėtotis.

Prisistatymas
sandra-barzdiene-2

Sandra Barzdienė

Nr. 9

Esu jauna, veržli, tačiau patirties nestokojanti liberalė. Šiuo metu einu Kėdainių rajono savivaldybės Tarybos narės pareigas, kurias derinu su žinių gilinimu Šiuolaikinės Europos politikos programoje.

Nors moterys politikoje, deja, vis dar susiduria su iššūkiais, niekada neleidau jiems atgrasyti manęs nuo aistros dirbti savo kraštui. Šiuos rinkimus matau kaip galimybę būti teigiamų pokyčių šalininke bei paskatinti žmones jaustis pastebimais ir išgirstais.

Dirbdama tiek savivaldybėje, tiek su verslu, matau, kaip auga jauni verslai ir su kokiomis problemomis jie susiduria. Manau, kad būtina stiprinti paramą smulkiam ir vidutiniam verslui, kuris yra mūsų ekonomikos stuburas. Svarbu užtikrinti, kad verslui būtų suteikiamos reikalingos sąlygos augti ir klestėti, nes tai prisideda prie bendros regiono gerovės.

Be to, dirbdama savivaldoje, aiškiai matau, kad turime dėti dideles pastangas regionų atskirties mažinimui. Mūsų tikslas – sukurti vienodas galimybes visiems gyventojams, nepriklausomai nuo jų gyvenamosios vietos.

Prisistatymas
juozo-baublio-foto

Juozas Baublys

Nr. 10

2-dovydas-bliujus

Dovydas Bliujus

Nr. 11

Sveiki, esu Elektrėnų liberalų skyriaus narys, šiuo metu dirbu mūsų mero, Gedimino Ratkevičiaus patarėju. Prieš tai darbavausi puikios Seimo narės Editos Rudelienės patarėjų komandoje, buvau Elektrėnų sav. tarybos narys.

Esu socialinio darbo profesijos atstovas, todėl nuoširdi pagalba betkuriam žmogui man yra ir vertybė ir būtinybė. Jei ką, visada kreipkitės.

Mėgstu automobilių sportą, myliu lietuvių liaudies šokį, manau, kad liberalios idėjos Lietuvoje turi šviesią ateitį ir savo darbai stengiuosi prie to prisidėti kiekvieną dieną.

Prisistatymas

Ričardas Bogužas

Nr. 12

as-3x4-vrk

Renata Boris

Nr. 13

Esu VILNIUS TECH novatorė, mokslininkė, inžinierė, technologijos mokslų daktarė. Siekti naujų iššūkių man padeda tai, kad turiu sukaupusi nemažą virš 15 metų darbo patirtį aukštojoje švietimo įstaigoje ir privačiame sektoriuje. Mano darbo sritis yra įvairių pakopų studentų ruošimas, naujų idėjų generavimas, naujų medžiagų kūrimas, nacionalinių ir tarptautinių projektų rengimas ir vykdymas. Liberalų Sąjūdžio narė esu nuo 2019 m.; taip pat esu LS tarybos narė, Ateities visuomenės komiteto pirmininkė, Vilniaus skyriaus tarybos narė.

Esu ryžtinga, kūrybinga, pozityvi, komunikabili ir visada siekiu geriausio rezultato.

Prisistatymas
dovile-bubniene-3

Dovilė Bubnienė

Nr. 14

Esu kaunietė, myliu šį miestą. Čia baigiau savo mokslus, studijas, įgijau VDU psichologijos bakalauro ir magistro laipsnį. LSMU įgijau psichoterapeuto kvalifikaciją.

18 metų veikiu nevyriausybiniame sektoriuje, esu daugybės ne tik Kaune, bet ir Lietuvoje vykdytų projektų vadovė. Turiu bendravimo su savivaldybių ir valstybės įstaigų darbuotojais patirties. Pradėjusi nuo veiklos moterų krizių centre, vėliau, matydama, jog pagalbos reikia ir vyrams, kartu su kolegomis įsteigėme Kauno apskrities vyrų krizių centrą. Jam iki šiol visuomeniniais pagrindais vadovauju. 2013 m. kartu su kitais įsteigėme dar tris vyrų krizių centrus Lietuvoje. Nuo 2009 m. daviau ne vieną interviu, taip pat ir pati pateikiau straipsnių apie emocinės ir psichologinės pagalbos vyrams reikalingumą, apie būtinybę mažinti stigmą vyrams kreiptis pagalbos. Už šią veiklą 2014 m. kauniečių ir dienraščio "Kauno diena" skaitytojų esu apdovanota "Metų kaunietės 2014" apdovanojimu. 2013 metais, Lietuvai pirmininkaujant ES, apie mūsų krizių centro veiklą buvo aprašyta Gerosios praktikos leidinyje, išleistame visomis ES kalbomis.

Nuo 2013 m. iki 2022 m. buvau Kauno miesto savivaldybės Šeimos tarybos narė. Šiuo metu esu Kauno miesto savivaldybės smurto artimoje aplinkoje prevencijos komisijos narė. 2022 m. gruodį buvau paskirta Nacionalinės psichosocialinės pagalbos vyrams asociacijos direktore (asociacija kol kas nėra nuveikusi veiklų, tiesiog apjungia kai kurias NVO). 2020 -2023 m. buvau Vyrų linijos - emocinės psichologinės pagalbos visos Lietuvos vyrams telefonu ir kitomis nuotolinėmis priemonėmis iniciatorė. Turiu ir darbo sveikatos priežiūros įstaigose ir probacijos tarnyboje patirties. Šiuo metu užsiimu ir privačia praktika. Konsultuoju, moteris, vyrus, poras, tad žinau, kuo žmonės gyvena ir kas jiems skauda. Išrinkta ir turėdama tiek patirties su įvairių socialinių grupių atstovais bei įstaigų darbuotojais, manau, galėčiau prisidėti prie valstybės sveikatos ir socialinių problemų sprendimo.

Prisistatymas

Rolandas Čėpla

Nr. 15

kristina-cimkute-2

Kristina Čimkutė

Nr. 16

Mūsų partijos narė jau esu tikriausiai daugiau nei 10 metų, kiek pamenu, nuo pat studijų. Nors pagal profesiją esu architektė, būtent liberalų veikloje, daugiausiai dėmesio kryptingai keliavo žmogaus teisių klausimams, o paskutinius metus esu ir mūsų žmogaus teisių komiteto pirmininkė, kur su įsitraukimu siekiu dirbti išlaikant mūsų pagrindines vertybes.

Nepaisant, jog esu kilusi iš Kėdainių, o dabar esu Vilniaus skyriaus komandos narė, mano dėmesyje yra liberalios vertybės nacionalinėje politikoje. Tikiu, kad Seimas yra vieta, kur sprendžiamos svarbiausios problemos vienodai paveikios visai mūsų visuomenei. Žmogaus teisės yra mūsų partijos vertybių šerdis, tad tarp mūsų išrinktų atstovų turėtų būti nuosekliai dirbančių šiais klausimais bei vedančių stiprią ir tvarią politiką. Tikiu, kad su laiku ir įgaunama patirtimi galėčiau būti stipri papildoma komandos narė, atsidavusi žmogaus teisių stiprinimui nacionaliniu lygmeniu bei darbu prisidėti užtikrinant, kad mūsų partija ir toliau lyderiautų šioje svarbioje srityje.

Iš anksto dėkoju, jei svarstysite mane palaikyti savo balsu.

Prisistatymas

Vadimas Čižys

Nr. 17

dovile-dackauskaite-2

Dovilė Dačkauskaitė

Nr. 18

Esu kilusi iš Akmenės rajono. Didžiąją gyvenimo dalį praleidau Ventos mieste, kuriame baigiau Ventos vidurinę mokyklą.

Mykolo Romerio universitete įgijau Aplinkosaugos teisės magistro laipsnį. Nuo 2014 iki 2017 metų buvau išrinkta Mažeikių rajono savivaldybės, Viekšnių seniūnijos Palnosų seniūnaitijos seniūnaitė. Nuo 2017 metų gyvenu Jurbarke, bet savo gimtinės nepamirštu. Mano namai Telšių, Šiaulių ir Tauragės regionai. Savitas grožis kiekvienuose namuose, kuriuose man gera būti ir atrasti vis naujų veiklų, pažįstamų bei realizuoti savo politines pažiūras. Nuo 2019 metų aktyviai įsitraukiau į Liberalų sąjūdžio veiklą pradėjus dirbti LR Seimo nario Ričardo Juškos padėjėja. Esu LS Moterų liberalių komiteto narė.

Liberalų sąjūdį pasirinkau todėl, kad Liberalų sąjūdis – už veiklius, siekiančius, augančius ir kuriančius žmones!

Prisistatymas
vytautas-danilevicius-2

Vytautas Danilevičius

Nr. 19

Kadangi esu partijos narys nuo įsisteigimo, manau dauguma mane pažįsta. Oficialią biografiją rasit VRK puslapy.

O esminis mano bruožas idėjų turėjimas. Gal ne visos jos genialios, bet totalinio idėjų bado lakais, tai bene yra svarbiausia!

Prisistatymas
lina-daujotyte

Lina Daujotytė-Kasperavičienė

Nr. 20

Aš esu Lina. Gimiau ir augau Gargžduose. Studijavau Klaipėdoje, tarptautinėje (Š. Amerikos/Kanados) aukštojoje mokykloje, verslo administravimą, psichologiją. Studijos buvo grindžiamos artes liberales mokymo modeliu, kas suformavo platų požiūrį pabrėžiant asmenybės formavimo svarbą. Kritiškas, globalus, pasaulietiškas mąstymas, gebėjimas komunikuoti, pilietiškumas bei lyderystė stipriausios mano kompetencijos kurios, leido anksti pradėti darbinę karjerą turizmo sektoriuje (10m. patirtis apgyvendinimo ir rezervacijų padalinio vadovės pareigose didžiausiame pajūrio viešbutyje), o nuo 2013 m. esu administracijos vadovė augančioje gamybinėje Norvegiško kapitalo įmonėje, įsikūrusioje Gargžduose. Darbe vadovaujuosi principu, kad didžiausias kiekvienos organizacijos turtas yra jos žmonės.

Aktyvioje politikoje esu tik metai. Šiuo metu esu Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narė, Klaipėdos rajono liberalų sąjūdžio skyriaus sekretorė bei deleguota į koordinacinę tarybą.

Tikiu, kad politikoje sprendimai yra priimami siekiant teigiamų pokyčių, tačiau visada pasisakysiu už sprendimų paiešką pasiremiant problemos išsamia analize, gerąja praktika, vakarietiškomis tendencijomis bei kompetentingų ekspertų vertinimais ir išvadomis.

AČIŪ, už skirtą Jūsų balsą.

Prisistatymas

Tomas Davainis

Nr. 21

dalius-dirse-2

Dalius Dirsė

Nr. 22

kazimieras-dirzius-2

Kazimieras Diržius

Nr. 23

egle

Eglė Dumbliauskienė

Nr. 24

v-gailiaus-foto1

Vitalijus Gailius

Nr. 25

Tapęs Liberalų sąjūdžio dalimi, savo darbu visada ieškojau geriausios išeities kiekvienam besikreipusiam žmogui, sprendžiau teisinio reguliavimo klausimus gyventojų labui, šalinau spragas valdiškos savivalės ir privilegijų. Daugybė sąžiningų ir darbščių žmonių tiki manimi ir mano pasirinktu keliu, ragina grįžti į Parlamentą.

Tikiu Liberalų sąjūdžiu ir myliu jo žmones. Būdamas jo vadovybės dalimi, privalau pasiekti, kad šia politine jėga tikėtų, prisiimti atsakomybę už tai, kad Lietuvoje ir toliau gyventų liberalizmas.

Prisistatymas
ikelimui-977x1080

Martynas Gedminas

Nr. 26

Kaip ir mes visi, taip ir aš noriu gyventi klestinčioje bendruomenėje. Noriu, kad mano šeima būtų užtikrinta dėl savo saugumo ir ateities. Noriu, kad mano dukra galėtų pilnai save realizuoti liberaliomis vertybėmis grįstoje demokratijoje.
Tam reikia stiprios politinės lyderystės. Galiu prie to prisidėti savo kompetencija, pareiga ir disciplina. Todėl kviečiu palaikyti mane.

Prisistatymas
tbf_4479

Eugenijus Gentvilas

Nr. 27

aplinkosmin0056

Simonas Gentvilas

Nr. 28

Kartu mes liberalai aplinkosaugos politiką pavertėme vertybine. Kartu sustiprinome savivaldybes perduodami valstybinę žemę. Kartu mes pertvarkėme atliekų ir vandentvarkos sektorius. Kartu, mes neabejodami pakreipėme Lietuvą didesnės energetinės nepriklausomybės link. Eikime kartu toliau.

Ačiū už balsą!

Prisistatymas

Gintaras Girštautas

Nr. 29

justas-greviskis-2

Justas Greviškis

Nr. 30

Esu Justas Greviškis, Liberalų sąjūdžio narys nuo 2023 metų, o rinkimų sąraše buvau jau 2019 metais.

Esu partijos frakcijos pirmininkas Biržų rajono savivaldybės taryboje bei užimu ekonomikos ir finansų komiteto pirmininko, jaunimo reikalų tarybos pirmininko, asmenų su negalia gerovės tarybos pirmininkas. Tai yra sritys į kurias koncentruoju dėmesį pradėjęs politiko kelią.

Jau 10 metų dirbu sveikatos priežiūros srityje Biržuose (poliklinika ir ligoninė) ir Kupiškyje (pirminės asmens sveikatos priežiūros centras). Pandemijos metu buvau atsakingas už asmenų testavimą ir vakcinavimą Biržų rajone tad žinau sveikatos sistemos problemas ir turiu idėjų kaip jas galima spręsti nacionaliniu lygiu.

Mūsų partijos stiprybė, lyginant su kitais dešiniaisiais, kad orientuojamės ne vien į didmiesčius tad kviečiu palaikyti kandidatą iš rajoninės rinkimų apygardos parodant rinkėjams, kad atstovaujame visos Lietuvos žmones.

Prisistatymas
evelina-gudzinskaite-2

Evelina Gudzinskaitė

Nr. 31

Esu liberalė savo gyvenimo filosofija, vadovavimo stiliumi, mintimis ir jausmais. LS narė nuo 2006 metų, partijoje išbandžiusi įvairias pozicijas: Vilniaus Lazdynų skyriaus, Žmogaus teisių komiteto sekretorė, Etikos komisijos narė, door to door mergaitė, rinkimų programų bendraautorė.

Visgi žmonės, tiek Lietuvoje, tiek ES koridoriuose, mane dažniau pažįsta kaip Migracijos departamento direktorę ir migracijos klausimų ekspertę.

Su savo komanda įgyvendinau ne vieną migracijos reformą (migracijos tarnybų tinklo pertvarka, nulinės tolerancijos korupcijai politikos užtikrinimas, vieningo klientų aptarnavimo standarto įvedimas, migracijos paslaugų skaitmenizavimas (MIGRIS) ir kt.), sėkmingai įveikiau neteisėtų migrantų iš Baltarusijos krizę (vos per kelis mėnesius įdarbinom ir paruošėm dirbti kelias dešimtis naujų darbuotojų, išnagrinėjome virš 3 tūkstančių prieglobsčio prašymų), išdavėme leidimus gyventi virš 80 tūkst. Ukrainos karo pabėgėlių.

Sunkiais laikais ne laikas mokytis ir klysti. Paremkite mane, nes aš moku ir galiu ne tik kokybiškai atstovauti liberalams, bet ir pritraukti žmones į liberalų narius ir didinti mūsų rėmėjų gretas.

Merci !

Daugiau apie mane: evelinagudzinskaite.eu

Prisistatymas
nijole-guobiene-2

Nijolė Guobienė

Nr. 32

Esu Nijolė Guobienė Zarasų rajono savivaldybės merė, atstovaujanti savo regiono gyventojus. Dirbu siekdama jų gerovės bei geriausio rezultato savivaldos veikloje. Esu patikima, atsakinga ir profesionali vadovė, turinti didelę patirtį viešojo administravimo srityje.

Esu žinoma įsipareigojimu savo bendruomenės labui ir darbu grindžiamu bendravimu ir bendradarbiavimu su žmonėmis. Siekiu kurti ir plėtoti rajono infrastruktūrą, skatinti verslumą bei ekonominį augimą bei skiriu didelį dėmesį rajono žmonėms ir jų poreikiams.

Esu energinga, užsispyrusi ir atsidavusi savo pareigoms. Mano tikslas efektyviai ir atsakingai dirbti savo bendruomenės labui bei siekti ilgalaikių tikslų ir rezultatų.

Prisistatymas
ikaneviciene

Diana Ikanevičienė

Nr. 33

raimondas-2

Raimondas Imbrasas

Nr. 34

valdemaras-jakstas-2

Valdemaras Jakštas

Nr. 35

kestutisjuocepis19620313

Kęstutis Juočepis

Nr. 36

daiva-juodeliene-4

Daiva Juodelienė

Nr. 37

Liberalų gretose esu nuo 2010 metų. Trečia kadencija esu Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narė, kontrolės komiteto pirmininkė. Dirbu Panevėžio atviro jaunimo centro direktore..
Esu nepatogi ir tuo džiaugiuosi, nes laikausi nuomonės, kad partija gyvybinga tol, kol joje yra nepatogių narių. Kol dar nesibaigė mano pasitikėjimo liberalais limitas, galiu ir noriu būti šios komandos dalimi, palaikyti ir platinti liberalias idėjas bei kartu spręsti visus liberalams iškylančius iššūkius.

Prisistatymas
lina-juodsnukyte-2

Lina Juodsnukytė

Nr. 38

Esu teisininkė, UAB Teisinių ir buhalterinių paslaugų centro vadovė.

Save matau kaip politikę, ginančią žmogaus teises. Visada laikausi taisyklės - vieno žmogaus teisės baigiasi ten, kur prasideda kito žmogaus teisės.
Matau, kiek dar daug reikia padaryti švietimo sistemoje, kad ji atitiktų visuomenės lūkesčius.
Man rūpi regionų problemos ir manau, kad jų sprendimus geriausiai žino ten gyvenantys žmonės.

Mano moto - geriausias būdas kažką padaryti - tiesiog imti ir daryti. Todėl šiandien kviečiu - padarykime tai kartu!

Prisistatymas

Virginijus Jurgelevičius

Nr. 39

Esu klaipėdietis, telekomunikacijų įmonės “Balticum TV” direktorius. Esu įsigilinęs į elektroninių ryšių, medijų, konkurencijos ir su šia veikla susijusius dalykus. Esu sportiškas žmogus Klaipėdos lengvosios atletikos federacijos prezidentas, išmanau klausimus susijusius su sportu, sporto įstatymus, miesto sporto tarybos ir darbo grupių narys. Buvau partijos kandidatas į Klaipėdos miesto tarybą.

Prisistatymas
ricardas-juska-2

Ričardas Juška

Nr. 40

simono-kairio-foto

Simonas Kairys

Nr. 41

Kultūros ministras, buvęs Kauno vicemeras. Esu pasirengęs prisiimti atsakomybę, kviečiu palaikyti mano kandidatūrą, nepaslėpti sąraše, suteikti tribūną garsiai kalbėti apie liberalus ir mūsų darbus.

Per kadenciją apvažiau beveik visą Lietuvą, susitikau su mūsų skyriais, žinau, kuo kiekviena savivaldybė gyvena. Galiu drąsiai vardinti, kiek daug padaryta ir žinau, ką reikia padaryti ateityje. Už augančią ekonomiką, klestinčią kultūrą, teisingumą visiems ir saugesnį, geresnį pasaulį!

Prisistatymas
antanas-2

Antanas Kalinauskas

Nr. 42

inga-karbauskiene-2

Inga Karbauskienė

Nr. 43

Norint pakeisti pasaulį reikia pradėti nuo savęs. Ar vienas žmogus gali daug? Manau, kad taip. Svarbu daryti tai, kuo tiki, ir drąsiai eiti savo pasirinkto tikslo link. Dirbdama esu atsakinga ir įsiklausau į kiekvieno žmogaus nuomonę. Mano vertybės ir prioritetai atspindi tikrus paprasto žmogaus poreikius ir siekius.

Gimiau ir užaugau Šiaulių rajone. Šiaulių universitete įgijau socialinio darbo bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Darbo patirtis įvairi – Europos sąjungos paramos projektų valdymas, personalo administravimas, vadovavimas kultūros ir renginių organizavimo įstaigoms, nuo 2019 m. dirbau Joniškio rajono savivaldybės mero Vitalijaus Gailiaus patarėja, šiuo metu esu Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorė.

Prisistatymas
aleksandras_kaupas

Aleksandras Kaupas

Nr. 44

ieva-kazlauskiene-2

Ieva Kazlauskienė

Nr. 45

Pajūris banguoja į sėkmę! Naujas veidas? Tikrai taip! Vadovaujuosi tuo, kad dideli rezultatai reikalauja mažų žingsnių, kuriems reikia užsispyrimo ir tikėjimo.

Tapusi liberalė, per pirmuosius metus, inicijavau Klaipėdoje naujos Rimkų seniūnaitijos įkūrimą, tapau pirmąja jos seniūnaite ir aktyviai atstovauju gyventojus. Be to, jau 8 metus kovoju už saugias perėjas ir gatves mikrorajone, už tai, kad gyventojų ramybė, tyla ir tvarka po langais yra svarbi.

Žinau, kiek jėgų ir laiko pareikalauja net ir patys mažiausi pokyčiai, todėl išmokau, kad svarbiausia - tikėti savo darbu ir tikslu!

Prisistatymas

Indrė Kisielė

Nr. 46

donatas-kisonas-2

Donatas Kišonas

Nr. 47

Sveiki, kolegos liberalai.
Esu Radviliškio rajono skyriaus narys.
Buvęs Radviliškio miesto Eibariškių seniūnaitijos seniūnaitis.
Vienas iš steigėjų Radviliškio sporto ir laisvalaikio klubo “Radvis”.
Šachmatų treneris.
Dirbantis pramonės srityje.

Prisistatymas
marius-kleiza-foto-rinkimams-2023

Marius Kleiza

Nr. 48

Esu liberalas iš Prienų, daug darbinės patirties sukaupęs energetikos srityje. Kandidatuoju, nes manau kad galiu prisidėti prie Lietuvos energetinio klestėjimo, su kuriuo augs ir ekonominė gerovė.

Prisistatymas

Evaldas Kmitas

Nr. 49

reda_kneizeviciene

Reda Kneizevičienė

Nr. 50

robertas-knispelis-2

Robertas Knispelis

Nr. 51

Algimantas Kolpertas

Nr. 52

j-krepsta

Justinas Krėpšta

Nr. 53

Gimiau Žemaitijoje, muzikanto ir mokytojos šeimoje. Seku savo tėvų pėdomis, įgijęs muzikinį išsilavinimą pradėjau dirbti pedagoginį darbą, jau 43 metai kaip dėstau. Taip pat esu sukaupęs 36 metų vadovavimo patirtį koncertinei įstaigai. Esu aktyvus ir visuomeninėje veikloje. Buvau Lietuvos muzikos akademijos Kauno fakulteto atkūrimo komisijos narys (1988), Kauno miesto savivaldybės tarybos narys (2003–2011), Kauno miesto simfoninio orkestro įsteigimo Kaune iniciatyvinės grupės narys (2004). Esu Kauno M. K. Čiurlionio draugijos, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos tarybos, Vytauto Didžiojo universiteto tarybos narys. Švietimo ir kultūros sritis laikau svarbiomis šalies dabarčiai ir ateičiai, todėl nuosekliai dirbu jose.

Prisistatymas
inga-kupciute-3

Inga Kupčiūtė

Nr. 54

Sveiki, kolegos. Esu INGA KUPČIŪTĖ, partijos keliama kandidatė atstovaujanti mūsų socialinę politiką, žemės ūkį bei vietinius regioninius verslus.

Motyvuotoja, kūrėja ir telkėja, ne kartą įrodžiusi, kas yra svarus žodis, tvirta nuomonė, logiški argumentai ir realistiški sprendimai.

Palaikykite mane visi, kam svarbu, kad Seimas šį kartą taptų tikrai oranžinis ir kad sprendimai būtų priimami pasitelkiant protą bei mokslą, o ne tuščias emocijas!

Truputis nuobodžios, bet būtinos informacijos:

Išsilavinimas – biomedicinos srities žemės ūkio krypties magistro laipsnis.

Patirtis politikoje – trečias kartas sąraše, antras vienmandatėje apygardoje.

Politinė veikla – LS Socialinė politikos komiteto pirmininkė, LS Kaimo politikos komiteto pirmininko pavaduotoja.

Visuomeninė veikla – Lietuvos savivaldybių asociacijos Socialinių reikalų komiteto narė, Agrosektoriaus verslų asociacijos prezidentė.

Darbas – MB Plieninis dobilas vadovė, UAB Lifrania NT projektų vadybininkė, Žemės ūkio agentūros prie Žemės ūkio ministerijos vyr. specialistė.

Prisistatymas
vaidas-kurganas-2

Vaidas Kurganas

Nr. 55

Esu Vaidas Kurganas, Trakų rajono savivaldybės tarybos narys, LR Seimo narės Editos Rudelienės patarėjas, Liberalų sąjūdžio kontrolės komiteto narys. Liberalų sąjūdžiui – vienintelei partijai savo politinėje karjeroje – priklausau jau apie 11 metų.

Esu įsitikinęs, kad kuo aukštesnius tikslus kelsime sau, tuo geresnių rezultatų pasieksime.

Esu griežtas ir reiklus sau, ambicingas ir negailėdamas savęs siekiu užsibrėžto tikslo. Visada laikausi savo duoto žodžio, nes pažadai, kurių nesirengiama ištesėti, yra tik trumpalaikė sėkmė.

Pagal išsilavinimą esu teisininkas ir tai man padeda lengviau įsigilinti į žmonių problemas. Manau, kad didžioji politika prasideda nuo savivaldos, kurioje tikslingai dirbdamas gali suprasti, su kokiomis problemomis susiduria gyventojai. Tik įsigilinęs į gyventojų problemas gali tinkamai Jiems atstovauti.

Prisistatymas
fotoek

Edmundas Kvederis

Nr. 56

Liberalų sąjūdyje nuo lankstukų dalintojo iki Klaipėdos m. tarybos nario. Partijai ištikus krizei, drąsiai ėmiausi lyderystės, kad Klaipėdos m. skyrius išliktų, kad turėtume frakciją taryboje.Turiu nominacijų - Lietuvos metų mokytojas (premija), Geriausias ekonomikos metų mokytojas Lietuvoje, Klaipėdos m. “šviesuolio” nominacija. Pasitikėsite, reitinguosite tikrai NEnuvilsiu!

Prisistatymas
laura-laniauskaite-2

Laura Laniauskaitė

Nr. 57

Šiuo metu einu Šiaulių rajono savivaldybės tarybos posėdžių sekretorės pareigas. Nors politikoje esu naujokė, tačiau aktyviai dalyvauju Šiaulių rajono skyriaus veikloje.

Turiu darbo patirties tiek paslaugų, tiek gamybinėje sferose. Manau, kad tai yra privalumas, kuris padeda plačiau pažvelgti į įvairias sritis.
Esu žmogus, turintis atsakingą požiūrį į bet kokią užduotį, kurią atlieku.

Prisistatymas

Liudmila Leopa

Nr. 58

Dainius Levanas

Nr. 59

saulius-liekis-2

Saulius Liekis

Nr. 60

Jau antra kadencija esu Klaipėdos miesto tarybos narys. Nuo 2006 m. esu Klaipėdos krašto socialinių darbuotojų asociacijos pirmininkas. Taip pat esu Klaipėdos asmenų su negalia gerovės komisijos pirmininkas. Buvau ilgametis Klaipėdos Sulupės seniūnaitijos seniūnaitis.

Prisistatymas
Arminas Lydeka

Arminas Lydeka

Nr. 61

Liberalai, - draugai, bičiuliai, bendraminčiai,

Kandidatuoju į Seimo narius, nes tikiu, kad galiu veiksmingai prisidėti prie liberalių idėjų sklaidos, mūsų bendro gero rezultato ir politinių pozicijų sustiprinimo. Esu pasiruošęs panaudoti savo išsilavinimą, darbinę politinę patirtį ir vėl garbingai jus atstovauti Seime.

2000 m. buvau pirmą kartą išrinktas į Seimą, vėlesnėse kadencijose - vėl perrinktas. Šiuo metu esu Seimo Europos reikalų komiteto, Seimo delegacijos Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininko pavaduotojas, dirbau Žmogaus teisių komiteto pirmininku.
Būnant Seimo nariu man pavyko kartu su Partijos pirmininke V.Čmilyte-Nielsen pakoreguoti Pagalbinio apvaisinimo įstatymą, jis tapo kur kas liberalesnis, remiasi humaniškais principais. Aktyviai dirbau apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje srityje, užsieniečių teisinės padėties Lietuvoje klausimais. Nuosekliai dirbau ir iki šiol dirbu Europos Sąjungos politikos, užsienio reikalų, žmogaus teisių srityse.

Būsiu labai dėkingas, jei pasitikėsite mano kandidatūra ir visuotiniame reitingavime nuspręsite savo balsą skirti ir man.

Ačiū.
Arminas LYDEKA

Prisistatymas
r-lopata_foto

Raimundas Lopata

Nr. 62

Esu RAIMUNDAS LOPATA. Pirmiausia, DĖKOJU visiems, kad esam Lietuvos liberalai. Ir turim ryžto kovoti Seimo rinkimuose. Kovosim tai drauge, tačiau dabar turiu PRAŠYTI JŪSŲ REITINGAVIMO BALSO liberalų sąraše. Tokios jau tos taisyklės.

Savo prašymą grindžiu keliais argumentais:

1. Esu profesionalus politologas, profesorius, o dabar – Seimo narys.
2. Įkūriau Seimo Ateities komitetą, kad Lietuvai rūpėtų ne tik dabartis, bet ir ateitis: parengta strategija „Lietuva 2050”, demografijos rezoliucija ir kt.
3. Esu labai aktyvus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys. Keliu bekompromisinius ir nepatogius klausimus: sankcijos Rusijai, neskaidrūs Krašto apsaugos ministerijos viešieji pirkimai, prorusiški verslai ir asmenys.
4. Man rūpi užsieniečių integracija. Mūsų, lietuvių, teisės negali būti pažeidžiamos. Imigrantai turi mokytis lietuvių kalbos, turi mokėti mokesčius ir kt. Aiški imigracijos politika ir net kvotos iš trečiųjų šalių atvykstantiems piliečiams būtinos.
5. Siekiu gerinti studijų ir darbo sąlygas jaunimui, bet noriu ir išskirtinio dėmesio senjorams. Dirbančius nuo 70+ asmenis reikia atleisti nuo mokesčių.
6. Siekiu, kad mūsų valstybės “išpolicinimo”. Mus visus ir visur seka kameros, o kur keliauja duomenys – neaišku. Tai jau ne saugumas, tai jau sekimas.
Daug dirbu Rytų politikos klausimu dėl Ukrainos, Armėnijos, Sakartvelo. Parašiau knygą “Rytų politika ir Lietuvos ateitis”. Jei ką domina, susisiekite. Perduosiu. Tel. nr. +37069842249, el.p. Raimundas.lopata@lrs.lt
7. Mano darbų ataskaitos yra oficialiai skelbiamos: https://www.lrs.lt/sip/getFile3?p_fid=70638; https://www.lrs.lt/sip/getFile3?p_fid=51975
Dar kartą PRAŠAU Jūsų, bičiuliai liberalai, PASITIKĖJIMO ir REITINGAVIMO BALSO.
1) reitinguojam save (kam aktualu), 2) reitinguojam artimiausią savo liberalą, 3) reitinguojam tada jau ir mane. Ir Prašau, ir Dėkoju.

Prisistatymas
processed-with-lensa-with-ls7-filter

Nedas Lukoševičius

Nr. 63

Aš esu Nedas Lukoševičius, Ignalinos liberalas šiuo metu gyvenantis Vilniuje. Vytauto Didžiojo universitete įgijau verslo vadybos magistro laipsnį. Nuo 2021 iki 2023 metų dirbau ekologu Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje. Šiuo metu esu LR Aplinkos ministro padėjėjas. Esu komunikabilus, atsakingas, sąžiningas, siekiantis užsibrėžto tikslo.

Prisistatymas
z-m-foto

Žygimantas Macevičius

Nr. 64

Esu Žygimantas Macevičius. Man 30 metų. Liberalų gretose jau 9-eri metai, kai po mokslų grįžus į gimtąjį Pakruojį prisijungti pakvietė tuometinis skyriaus pirmininkas. Šiuo metu esu pirmininko pavaduotojas, Pakruojo r. savivaldybės tarybos narys. Dirbu Pakruojo kultūros centre, tad nenuostabu, jog atstovauju kultūros bendruomenę švietimo, kultūros ir sporto komitete. Esu komunikabilus ir aktyvus, tad lengvai užmezgu pokalbius su žmonėmis ir išgirstu jų lūkesčius ar problemas. Laisvalaikiu vedu protmūšius, žaidžiu diskgolfą. Esu „šviežiai iškeptas“ tėtis bei vienintelis Pakruojo liberalų kandidatas į seimą, tad tikiuosi patekti į galutinį sąrašą.

Prisistatymas
algis-maciulis-5

Algis Mačiulis

Nr. 65

Esu ketvirtą kadenciją renkamas į Šiaulių rajono savivaldybės tarybą.Vieną kadenciją dirbau Šiaulių rajono vicemero pareigose, vieną kadenciją vadovavau ir šią kadenciją vadovauju vienam iš Šiaulių rajono savivaldybės tarybos komitetų ( sveikatos ir socialinių reikalų).Esu aktyvus, siūlantis spręsti iškilusias problemas.Taip pat vadovauju Šiaulių rajono Liberalų sąjūdžio skyriui.Šiuo metu, kartu su skyriaus kolegomis, priklausau rajono tarybos valdančiajai koalicijai.Esame priimtini partneriams kaip racionalūs ir atsakingi, supratingai ieškantys išeičių iškilusioms problemoms spręsti!

Būsiu dėkingas, jei visuotiniame reitingavime savo balsą paskirsite ir man!

Prisistatymas
teisutis-majauskas-2

Teisutis Majauskas

Nr. 66

thumbnail_foto-001

Nijolė Makštutienė

Nr. 67

viber_image_2024-06-30_17-30-31-598

Rokas Malakauskas

Nr. 68

paulius-malzinskas-3

Paulius Malžinskas

Nr. 69

arunas-markunas_foto

Arūnas Markūnas

Nr. 70

gintare-martikonyte-2

Gintarė Martikonytė

Nr. 71

Ramūnas Masilionis

Nr. 72

Irina Melkova

Nr. 73

Rima Mickienė

Nr. 74

rimanto-mikaicio-foto

Rimantas Mikaitis

Nr. 75

Dirbu kultūros viceministro pareigose, kuruojamos sritys - kultūros paveldas ir atminties institucijos.
Buvau tarp LR liberalų sąjūdžio steigimo iniciatorių, Kauno skyriaus pirmininkas (2006 – 2015 m.), Kauno miesto savivaldybės tarybos narys (2003 – 2019 m.), Kauno vicemeras (2007 – 2011 m.), Kauno meras (2011 m.).

Daugkartinis šalies orientavimosi sporto čempionas, Lietuvos nusipelnęs treneris, apdovanotas Sporto garbės komandoro ženklu, LTOK olimpine žvaigžde.

Prisistatymas
povilas-mikalajunas-2

Povilas Mikalajūnas

Nr. 76

Liberalų sąjūdžio Biržų skyriaus pirmininkas nuo 2022 metų, Biržų rajono savivaldybės tarybos narys.

Pirmas ryšys su liberalais – 1997 metais kandidatas į tarybos narius su Liberalų sąjunga. Po to beveik dešimt metų socialliberalų Biržų skyriaus pirmininkas, 2000-2007 metais tarybos narys.

40 metų darbo stažas Lietuvos kelių priežiūroje iš jų 25 – įmonės vadovas.

Laisvalaikis – kelionės, kolekcionavimas. Plačiau – https://www.facebook.com/povilas.mikalajunas

Ačiū visiems, kurie pasitikės ir leis toliau dalintis vadybine ir gamybine patirtimi įgyvendinat sau labai artimas Liberalų sąjūdžio idėjas ir nuostatas.

Prisistatymas
valdas-petras-mikelionis-2

Valdas Petras Mikelionis

Nr. 77

lina-milasauskiene-2

Lina Milašauskienė

Nr. 78

Esu Kelmės rajono savivaldybės tarybos narė, aktyvi visuomenininkė.

100 % atitinku liberalų šūkį – veikli, siekianti, auganti, kurianti!

Tikiu, jog tokių žmonių, kurie nuoširdžiai, atsakingai ir nuosekliai dirba, nebijo iššūkių ir siekia didesnių siekių, reikia ne tik mano gimtajai Kelmei, bet ir Lietuvai.

Kviečiu palaikyti mane, reitinguojant ir suteikiant galimybę pakilti sąraše aukštyn. Jūsų pasitikėjimas man itin svarbus!

Prisistatymas
stasys-museikis-4

Stasys Mušeikis

Nr. 79

Nuo 2019 m. esu Liberalų sąjūdžio narys, šiuo metu - Vilniaus rajono skyriaus pirmininkas. Vilniaus rajono savivaldybės taryboje dirbu Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komitete bei Antikorupcijos komisijoje. Aktyviai dalyvauju visuomeninėje veikloje – esu Riešės bendruomenės tarybos narys. Baigiau verslo vadybos, viešojo administravimo magistro studijas.

Mano vertybės – asmens laisvė, lygios galimybės, atsakinga politika, šalies ekonominė gerovė. Veiklos sritys – švietimas, savivalda, regionų politika.
Dėkoju už Jūsų palaikymą!

Prisistatymas
arvydasnarusis19670525

Arvydas Narušis

Nr. 80

irma-norbutaite-2

Irma Norbutaitė

Nr. 81

Į gyvenimą žiūrėkime plačiai atsimerkę, imkime viską ką jis mums duoda. Nenustokite savęs tobulinti, o idėjas paverskime darbais.

Prisistatymas
orinta_omelyte

Orinta Omelytė

Nr. 82

11 m. narystės Liberalų sąjūdyje ir dalyvavimas 4 rinkimuose jau leidžia save vadinti senbuve, sukaupusia reikšmingos patirties. Esu politologė pamilusi energetiką ir įgijusi inžinerinį išsilavinimą.

2019 m. Savivaldos rinkimų metu Skirmantas Malinauskas nagrinėjo kandidatų į merus ir sąrašų lyderių pasisakymus ir išskyrė kelias jų grupes: ,,Trečia grupė - tikrai geri. Ir tokių mažiausiai. Pvz., man patiko šitas." Taip, kalba eina apie mano pasisakymą: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013712735/orinta-omelyte-kandidate-i-vilniaus-m-savivaldybes-tarybos-narius

2020 m. Seimo rinkimuose buvau kandidatė vienmandatėje rinkimų apygardoje ir puikiai reprezentavau LS visuose debatuose, o rinkimų metu pavyko surinkti daugiau balsų nei partijai, todėl tikrai galiu suteikti pridėtinės vertės.

Jeigu žmogus keliasi 5 valandą, žiemą maudosi ežere ir nueina pusseptinto šimto kilometrų, ką jis gali dar? Patikrinkime! Galiu ir noriu kokybiškai atstovauti Liberalų sąjūdį ir mūsų rinkėjus.

Prisistatymas
zibute-orlovskiene-2

Žibutė Orlovskienė

Nr. 83

rytas-paltanavicius-2

Rytas Paltanavičius

Nr. 84

jurgita-pasvenske-2

Jurgita Pašvenskė

Nr. 85

Laurynas Paulauskas

Nr. 86

tomis-p

Tomis Paulauskas

Nr. 87

dalius-peciulis-2

Dalius Pečiulis

Nr. 88

Sveiki bendraminčiai,

Aš Dalius Pečiulis - naujas veidas Liberalų tarpę, bet "senas vilkas" palaikantis Liberalias idėjas ir dirbantis vienoje komandoje su Seimo nariu Jonu Varkaliu bei meru Audriu Klišoniu.

Esu baigęs Teisės bakalauro ir Viešojo administravimo magistro studijas.

Prieš metus išėjęs į užtarnautą pensiją ( po 23 m. tarnybos teisėsaugoje), nusprendžiau pasukti į savivaldą, kur metus dirbau Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus patarėju.

Šiuo metu dirbu Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorium.

Esu Plungės Teisininkų Asociacijos narys, prikausau Krašto apsaugos savanorių pajėgoms.

Iš anksto dėkoju už Jūsų palaikymą.

Prisistatymas
tomas-peleckas-2

Tomas Peleckas

Nr. 89

Sveiki,

Esu Tomas, naujas Jūsų organizacijos narys, kuriam yra labai artimos liberalios idėjos. Gaila, tačiau pastaruoju metu tiek Vilniuje, tiek visoje Lietuvoje liberalizmo mažėja ir jį keičia neatsakingas populizmas. Šiuose rinkimuose keliu sau labai konkretų tikslą - padaryti viską, kas įmanoma, kad Liberalų Sąjudžio rezultatai Vilniuje būtų geresni nei 2020 metais.

Istoriniai duomenys rodo, jog Vilniuje yra reikšmingas kiekis Liberalų Sąjudžio simpatikų - šį palaikymą reikia susigrąžinti. Tai ženkliai prisidėtų prie Liberalų Sąjudžio bendro rezultato daugiamandatėje, bei taptų tvirta paraiška Liberalų Sąjudžio komandai grįžti į Vilniaus miesto tarybą 2027 metais.

Taip pat kandidatuosiu ir Žirmūnų apygardoje

Linkėjimai visiems liberalams !
Tomas

Prisistatymas
aleksej-persijanov-5

Aleksej Persijanov

Nr. 90

Jei dėl kažkokių priežasčių dar neturite 20 žmonių, kuriuos reitinguosite liepos 1-4 d., prašau atiduoti vieną iš savo balsų man. Taip pat kandidatuosiu ir vienoje iš Vilniaus vienmandačių apygardų.

Praeituose Seimo rinkimuose startavau iš 80-os vietos, pakilau iki 62. Vykdžiau aktyvią rinkimų kampaniją - apėjau visą vienmandatę, pritraukiau daugiausiai mažųjų aukų ir stiprioje Fabijoniškių apygardoje likau 8 iš 15. Stebuklų nesitikiu, bet nuoseklus augimas partijos sąraše būtų papildoma motyvacija ir didelis įvertinimas.

Ačiū, gero futbolo ir iki susitikimo sąskrydyje!

Prisistatymas
karolis-petkevicius-2

Karolis Petkevičius

Nr. 91

Sveiki visi,
Kas nepažįstate, esu Karolis Petkevičius, keturių sūnų tėtis iš Kaišiadorių.

Esu Elektrėnų/Kaišiadorių vienmandatės rinkimų apygardos kandidatas ir daugiamandatės apygardos sąrašo narys.

Esu Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius.

Ir esu tikras, jog su Jūsų visų palaikymu tapsiu ir Seimo nariu.

Išankstinis AČIŪ Jums už tai!

Prisistatymas

Aivadas Petravičius

Nr. 92

imgp6939

Dainius Petravičius

Nr. 93

daiva-pliksniene-2

Daiva Plikšnienė

Nr. 94

ruta-pociene

Rūta Pocienė

Nr. 95

Julius Pozingis

Nr. 96

viktoras_pranckietis

Viktoras Pranckietis

Nr. 97

justinas-pranys_foto

Justinas Pranys

Nr. 98

vitalij-priscepionok

Vitalijus Priščepionok

Nr. 99

Esu liberalas radikalas.Tikiu rinkos dėsniais. Partijoje nuo 2011 metų. Esu buvęs Šiaulių miesto skyriaus eiliniu, pirmininko pavaduotoju, pirmininku, o dabar visai be skyriaus.


Aktyviai dalyvauju Liberalų sąjūdžio komitetuose:
sveikatos reikalų komitete,
ekonomikos ir finansų komitete,
socialinių reikalų komitete,
ateities visuomenės komitete,


Turiu 4 rinkimų patirtį, prašau reitinguoti seimo kandidatų sąraše. Dėkui.

Prisistatymas
audrius-protusevicius-2

Audrius Protusevičius

Nr. 100

Aš esu Audrius Protusevičius, ir šiandien noriu prisistatyti jums kaip atviras ir paprastas žmogus. Manau, kad politikoje labai svarbu išlaikyti paprastumą ir nuoširdumą, todėl visada siekiu būti skaidrus ir tiesus savo veiksmais bei sprendimais.

Per savo gyvenimą esu išmokęs, kad paprasti sprendimai dažnai būna efektyviausi. Būtent tokiais principais vadovaujuosi ir savo veikloje – siekiu rasti sprendimus, kurie yra suprantami ir naudingi kiekvienam mūsų bendruomenės nariui.

Mano tikslas yra kurti atvirą dialogą, išgirsti problemas, rūpesčius ir lūkesčius. Noriu būti tas, kuriuo galite pasitikėti ir kurio durys visada atviros jūsų nuomonei bei pasiūlymams.

Prisistatymas
zydrunas-purauskis-3

Žydrūnas Purauskis

Nr. 101

nijole-putriene-2

Nijolė Putrienė

Nr. 102

1711118486113

Saulius Racevičius

Nr. 103

Sveiki.

Esu Saulius Racevičius.
Liberalų politinių organizacijų veikloje dalyvauju nuo pat nepriklausomybės atkūrimo: 1990 tapau Lietuvos liberalų sąjungos steigėju, o 1991 – Lietuvos liberalaus jaunimo steigėju ir valdybos nariu. 2016 tapau LRLS nariu, o 2017 – 2019 buvau LRLS finansų komiteto pirmininku ir Tarybos nariu. Vėl grįžau į aktyvią LLS veiklą 2023 metais.

Visa mano darbinė veikla yra susijusi su Lietuvos finansų rinka. Teko steigti ir vadovauti didžiausioms Lietuvos finansų institucijos ir profesinėms asociacijoms kaip; Investicijų valdymo įmonių asociacija ir asociacijai FINTECH HUB LT.

Liberalizmą suprantu kaip laisvę veikti. Manau, kad socialinis kontraktas tarp valdžios ir visuomenės yra sėkmingos valstybės pagrindas. Lietuva yra sėkmės istorijos, kurią mes kuriame visi, pavyzdys ir laisvė veikti gali Lietuvą padaryti dar geresne vieta gyventi. Lietuva taps tokiu pat prekės ženklu kaip Šveicarija, jeigu savo piliečiams garantuosime laisvę veikti.

Prisistatymas
deimante-readzvile

Deimantė Radžvilė

Nr. 104

Sveiki,
Esu Deimantė Radžvilė, 2016 metais įgijau Aplinkos apsaugos inžinerijos profesinį bakalaurą, o šiuo metu Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje studijuoju Viešojo valdymo magistrą. Nuo 2017 metų esu Gruzdžių krašto bendruomenės pirmininkė - čia mano žinomesnio gyvenimo istorija ir prasidėjo: 2018 metais Žemės ūkio ministerijos organizuotame konkurse tapau jauniausia bendruomenės lyderė. Tuo metu, 22 – iejų metų būdama rūpinausi ne tik savo krašto bet ir rajono gerbūviu. 2018-2023 metais buvau Šiaulių rajono vietos veiklos grupės valdybos narė ir Šiaulių rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos pirmininkė. 2023 metais rinkėjai išreiškė pasitikėjimą manimi – tapau Šiaulių rajono savivaldybės tarybos nare. Regionams reikia dėmesio, kuris padėtų spręsti įsisenėjusias problemas, taip pat tokio pat dėmesio reikia ir NVO bei BO. Jų problemas galime išspręsti kartu LR seime! Buvau jauniausia bendruomenės lyderė Lietuvoje, galiu tapti ir viena jauniausių seimo narių.
Esu pasiruošusi dirbti Lietuvos žmonėms kartu su Liberalų sąjūdžiu!

Prisistatymas
gintare-rakauskiene-2

Gintarė Rakauskienė

Nr. 105

Sveiki,

Esu Gintarė Rakauskienė, Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė, Vytauto Didžiojo universiteto bakalaurė, o šiuo metu gilinu žinias vadovavimo srityje.

Tikiu, kad mano įgytos žinios ir sukaupta patirtis padės efektyviai spręsti mūsų šalies iššūkius ir atverti naujas galimybes.
Esu neišnešiotų naujagimių organizacijos narė, taip įsipareigoju padėti tiems, kam pagalbos labiausiai reikia.

Mano tikslas – sukurti stiprią, rūpestingą bendruomenę, kurioje kiekvienas žmogus jaustųsi saugus ir vertinamas.
Propaguoju lėtąjį turizmą, kuris leidžia giliau pažinti savo krašto grožį ir unikalumą. Mano aistra skaityti padeda man nuolat tobulėti ir ieškoti naujų sprendimų, kurie galėtų pagerinti mūsų kasdienį gyvenimą.

Esu dėkinga už Jūsų pasitikėjimą ir palaikymą.

Prisistatymas
ruta-ramoskiene-2

Rūta Ramoškienė

Nr. 106

liberalai83

Vaidas Ratkevičius

Nr. 107

Esu Vaidas Ratkevičius, Elektrėnų savivaldybės tarybos narys nuo 2007 metų. Nuo 2013 m. iki 2015 m. dirbau Elektrėnų sav. Administracijos direktoriaus pavaduotoju. Esu įgijęs verslo teisės magistro laipsnį.

Prisistatymas
mantas-reutas-2

Mantas Reutas

Nr. 108

Ilgalaikis Liberalų sąjūdžio narys. Dalyvavęs tiek Seimo, tiek mero rinkimuose. Pasisakau už socialines liberalas vertybes, kurias dažnai mūsų partijos nariai užmiršta. Prašau balsuoti už mane, jei jums rūpi, mūsų socialiai atsakingos Lietuvos ateitis.

Prisistatymas
img_20230916_150015_613

Edita Rudelienė

Nr. 109

Sveiki Liberalai!

Esu Edita Rudelienė, partijos pirmininkės pirmoji pavaduotoja, Seimo narė.

Daugelį iš Jūsų pažįstu asmeniškai, nes esu aktyvi mūsų bendruomenės narė, dažnai pasimatome jūsų skyrių susirinkimuose bei įvairiuose partijos renginiuose. O Trakuose su komanda liberalias vertybes puoselėju dar nuo 2013-ųjų ir jau ketverius metus didžiuojuosi vesdama mūsų komandą į priekį kaip Trakų liberalų skyriaus Pirmininkė.

Turėdama įvairios politinės patirties, tiek savivaldoje, tiek nacionalinėje politikoje, tikiu, kad galiu prisidėti prie bendrų mūsų Liberalų komandos pergalių.

AČIŪ už jūsų pasitikėjimą!

Jūsų Edita Rudelienė

Prisistatymas
j-ruskio-foto

Justas Ruškys

Nr. 110

arunas-sakalauskas-2

Arūnas Sakalauskas

Nr. 111

ricardas-sartatavicius-2

Ričardas Sartatavičius

Nr. 112

Esu vilnietis. Sostinėje gimęs ir augęs. Daug metų buvau versle, vadovavau įvairaus dydžio kolektyvams. Turiu ir lokalios, ir tarptautinės patirties. Išmanau ekonomiką ir komunikaciją.
Einu į Seimą, nes man rūpi kas mokys mūsų vaikus, kokie daktarai mus gydys. Kiek mokėsime už elektrą, kokiais keliais važiuosim, kiek uždirbsim ir kokią pensiją gausim.

Einu į Seimą,todėl, kad suprantu problemas, kalbu atsakingai ir žinau, ką darau. Klausau ir girdžiu, diskutuoju ir randu kompromisą bei priimu apgalvotus sprendimus.

Einu į Seimą, nes man rūpi, kaip visi mes gyvensime Lietuvoje.

Prisistatymas
sarunas-sejunas-3

Šarūnas Sejūnas

Nr. 113

laimutis-sedzius-2

Laimutis Sėdžius

Nr. 114

ausra-simonaviciute-3

Aušra Simonavičiūtė

Nr. 115

Mano, Aušros Simonavičiūtės, pirmas žingsnis – pasiryžti dalyvauti Seimo rinkimuose žengtas jau 2020-aisiais. Gana sėkmingas. Antram žingsniui keliamas tikslas – laimėti. Ne tik už save, bet ir už kitus, kuriems to reikia labiausiai.

Paskutinius ketverius su puse metų skyriau aktyviai savanorystei. Visiškai neatlygintinai. Altruizmas, neskaičiuojant darbo ir poilsio rėžimo, mane lydi iki šiol. Savanorystės dėka pamačiau kitokią Lietuvą, bet vis dar turinčią kibirkšties viltį. Pasitikėdama savimi supratau, kad esu žmogus, galintis padaryti pokytį. Savanorystė manyje pažadino ambicijas padėti kitiems ir suteikti gyvenimui prasmę. Pagarba ir dėmesys žmogui – didžiausia vertybė auginanti asmenybes. Mūsų šalies vystymasis ir gerovė prasideda nuo mūsų pačių. Nebijokime žengti pirmyn - kartu!

Prisistatymas

Antanas Skarbalius

Nr. 116

Nors ir liberalių pažiūrų, tačiau esu komandos narys, gebantis burti ir kurti, nebijantis ir įveikiantis iššūkius bei kompromisų ieškantis priimant sprendimus, o tai išugdė ilgametė veiksminga trenerio veikla (parengtas olimpinis čempionas V. Novickis ir pasaulio čempionas R. Valuckas bei Europos taurę laimėjusi Kauno “Granito” rankinio komanda), taip pat akademinė veikla (Lietuvos sporto universiteto profesorius emeritas, parengęs 11 mokslo daktarų). Lietuvos rankinio federacijos prezidentas.

Galėčiau žinias ir patirtį labiausiai įgyvendinti sprendžiant švietimo, mokslo ir sporto problemas.

Prisistatymas
lina-skrupskeliene-3

Lina Skrupskelienė

Nr. 117

ENI BENI DIKI DAKI... pasimetei, už ką balsuoti?

Visi mes tobuli. Tad nesvarstyk ir pasirink mane.

Atsiduodu Jūsų rankoms ir tikiu, kad pasirinksite mane: PROTINGĄ - PASTOVIĄ - PATIKIMĄ - LAISVĄ - ATVIRĄ asmenybę.
Jei kyla klausimų ar dvejoji paskambinkit +37062013365 ;)

Prisistatymas
irma

Irma Smalskienė

Nr. 118

Gerbiami kolegos,

Esu Irma Smalskienė, Anykščių skyriaus pirmininkė, tarybos narė ir aktyvi visuomenininkė, kuriai rūpi Lietuvos ateitis.

Mano prioritetai:

· Krašto apsauga yra esminė mūsų laisvės ir saugumo garantija. Sieksiu stiprinti mūsų gynybinius pajėgumus ir užtikrinti, kad Lietuva būtų pasiruošusi bet kokiems iššūkiams.
· Kultūra ir švietimas yra mūsų visuomenės pagrindas. Investuodami į šias sritis, galime užtikrinti ilgalaikę mūsų šalies pažangą.
· Jaunimo politika yra svarbi siekiant, kad mūsų jaunimas turėtų galimybes ir motyvaciją kurti savo ateitį Lietuvoje.
· Lygių teisių užtikrinimas yra būtinas kuriant teisingą ir atvirą visuomenę. Manau, kad kiekvienas pilietis turi turėti vienodas galimybes, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus, tautybės ar socialinio statuso.
· Modernumas, atvirumas ir inovatyvumas yra būtini siekiant, kad Lietuva būtų konkurencinga ir pažangi valstybė.
· Socialinė politika turi būti teisinga ir efektyvi, o tvarumas – pagrindinis mūsų veiklos principas, siekiant apsaugoti aplinką ir išteklius ateities kartoms.

Esu pasiruošusi dirbti dėl mūsų visų gerovės, todėl prašau jūsų paramos, kad galėčiau užtikrinti stiprų ir pažangų balsą Seime.

Pagarbiai, Irma Smalskienė

Prisistatymas
kestutis-stankevicius-2

Kęstutis Stankevičius

Nr. 119

fb_img_1719323908272

Jolita Stankevičiūtė

Nr. 120

Kas aš? Stankevičiūtė Jolita

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė, lektorė.

Vilniaus rajono savivaldybės centro dešinės frakcijos referentė.

Ką veikiu laisvu nuo darbo laiku?

Vilniaus rajono skyriaus pirmininko pavaduotoja.

Vilniaus regiono koordinatorė.

Liberalų sąjūdžio valdybos narė.

Švietimo ir mokslo, tautinių bendrijų, moterų liberalių komitetų narė.

Liberalų sąjūdžio renginių savanorė bei šių renginių savanorių koordinatorė.

Medis iš kurio padarys man karstą jau auga, todėl aš renkuosi nešvaistyti laiko abejonėms. Aš galiu todėl einu!

Ačiū už Jūsų palaikymą.

Prisistatymas
ruta-stanulioniene-2

Rūta Stanulionienė

Nr. 121

Sveiki, kolegos Liberalai!

• Esu Vilniaus rajono skyriaus narė.
• Vilniaus rajono Skirgiškių seniūnaitijos seniūnaitė.
•Globėja, padedu vaikams neatsidurti globos institucijoje.
Matau save kaip atsakingą kandidatą!

Ačiū už Jūsų palaikymą!

Prisistatymas

Gediminas Stonys

Nr. 122

ainius-strazdas-2

Ainius Strazdas

Nr. 123

Sveiki, aš - Ainius Strazdas.

Dar lygiai prieš metus buvau tik ką pradėjęs tarnybą Lietuvos kariuomenėje. Dabar - jau sėkmingai ją baigęs aktyviojo rezervo karys - oro gynybininkas.

Atlikęs pareigą tėvynei nieko nelaukęs iš karto vėl įsiliejau į civilinį gyvenimą - tame tarpe ir į politiką. Neatitrūkau ir nuo krašto apsaugos temų - šiuo metu priklausau partijos Užsienio reikalų ir nacionalinio saugumo komitetui.

Turiu aiškų supratimą apie krašto apsaugą, jos trūkumus ir turiu didelį norą siekti pokyčių šioje itin svarbioje srityje. Kryptingai dirbsiu, kad Lietuva taptų atspari ne tik karinėms, bet ir informacinėms grėsmėms.

Prisistatymas

Rimantas Šavelis

Nr. 124

giedrius-siuksius1-copy

Giedrius Šiukščius

Nr. 125

Esu Giedrius Šiukščius. Nusprendžiau pradėti politiko kelią, nes galiu inicijuoti ir įgyvendinti tvarius pokyčius. Tikiu liberalios demokratijos ateitimi ir puoselėjamomis vertybėmis. Dirbu didžiausioje draudimo bendrovėje Baltijos šalyse vadovaujančioje pozicijoje. Baigiau ISM vadovų magistrantūrą, esu sertifikuotas ICC koučeris, III DAN Aikido meistras. Turiu daug išskirtinės patirties sprendžiant konfliktines situacijas, dalyvaujant derybose, įgyvendinant inovatyvius pokyčius versle.Einu Seniūnaičio pareigas, iš esmės pakeičiau šios pozicijos suvokiamą naudą ir įtaką savivaldos struktūroje. Esame maža šalis, todėl turime kurti aukštą pridėtinę vertę sau ir pasauliui, be stipraus švietimo, stiprių regionų ir efektyvaus viešojo sektoriaus to užtikrinti nepavyks. Gavęs Jūsų ir rinkėjų pasitikėjimą dirbčiau švietimo ir mokslo, valstybės valdymo ir savivaldybių, ekonomikos komitetuose. Kviečiu Jus palaikyti mane ir taip sustiprinti liberalų frakciją seime.

Prisistatymas
sigitas-sliazas-5

Sigitas Šliažas

Nr. 126

Kolegos,

esu pasirengęs artėjančiuose Seimo rinkimuose atstovauti Liberalų sąjūdį Gričiupio-Petrašiūnų ir daugiamandatėje rinkimų apygardose.

Esu Kauno miesto skyriaus pirmininkas, Kultūros politikos ir vadybos magistras.

Visa mano darbinė veikla yra susijusi su Kultūra. Dirbau Kauno miesto Kultūros skyriaus vedėju, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriumi, administracijos direktoriaus pavaduotoju. Šiuo metu dirbu ministro patarėju Kultūros ministro Simono Kairio suburtoje komandoje, kuri sėkmingai įgyvendina kadencijos pradžioje užsibrėžtus tikslus.

Aktyvioje politikoje dalyvauju nuo 2003 metų. Nuo 2010 metų įsiliejau į Liberalų sąjūdžio narių gretas.
Mano siekis visose srityse mažinti centralizaciją, diegti pagarbaus atstumo, savireguliacijos principus.

Mano pagrindinis tikslas – įtikinti kuo daugiau rinkėjų pasirinkti Liberalų sąjūdžio komandą.

Sigitas Šliažas

Prisistatymas
j-suklino-foto

Jevgenij Šuklin

Nr. 127

zenius-svirinas-2

Zenius Švirinas

Nr. 128

tamosiunas-vytautas

Vytautas Tamošiūnas

Nr. 129

Gerb., liberalai,

Esu liberalas, odontologas, Vytautas Tamošiūnas. Drauge esame nuveikę daug prasmingo darbo, skleidžiant liberalias idėjas.

Jau dabar aktyviai dirbu su odontologų bendruomene, kurią sudaro daugiau nei 9 tūkst. narių. Odontologai palaiko mano siekį tapti Seimo nariu ir tai užtikrintų balsus visiems mums bei didesnę frakciją Seime.

Kviečiu palaikyti mane reitinguojant Liberalų sąjūdžio sąraše į Seimą.

Prisistatymas
r-tamosiuniene

Rasa Tamošiūnienė

Nr. 130

Gyvename kaip niekada sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, kur veikia vidaus ir išorės jėgos, kuriamos naujos technologijos, įdarbinamas dirbtinis intelektas, keičiasi pati visuomenė ir santykiai tarp darbuotojų ir darbdavių. Lietuva pagal ekonominius rodiklius sparčiai vejasi Europos sąjungos išsivysčiusias šalis.
Norint būti konkurencingiems, labai aktualu racionaliai išnaudoti turimus žmogiškuosius išteklius ir technologijas. Siekiant mažinti skirtumą tarp vyrų ir moterų darbo užmokesčio labai svarbu darbo užmokesčio sistemos skaidrumo didinimas ir atlyginimų informacijos viešinimas.
Technologijos suteikia galimybę jauniems žmonėms dirbti globalioje aplinkoje, neišvažiuojant iš Lietuvos.

Daugiau kaip 20 metų dirbu finansų srityje viešajame sektoriuje.

Kandidatuoju, nes manau, kad moterų politinėje veikloje ženkliai per mažai - tai gali lemti, kad mažiau atstovaujami ir moterims svarbūs klausimai.

Kiekvieno apsisprendimo laisvė dalyvauti mūsų valstybės gerovės kūrime. Visi mes norime gyventi saugiai, oriai, gerai ir stabiliai. Aš tikiu, kad kartu mes galime tai įgyvendinti, savo vertybių, atkaklumo ir pasirinkimų pagrindu.

Prisistatymas

Rasa Tamulienė

Nr. 131

andrius-terebeiza-2

Andrius Terebeiza

Nr. 132

jurate_trunciene

Jūratė Truncienė

Nr. 133

Esu Kauno rajono skyriaus narė, Kauno rajono savivaldybė tarybos narė.
Esu - nes žinau, kad reikia.

Prisistatymas
artur-trus-2

Artur Truš

Nr. 134

Jaunas, žavus, prezidentinio amžiaus, šiek tiek romantiškas jūrų kapitonas, verslininkas, Klaipėdos Liberalų skyriaus pirmininkas iš Klaipėdos, laikinai keltųsi dirbti į Vilnių. Gyvenimo prioritetai: šeima, jūra ir laisvė. Gyvenimo pomėgiai: DJ pultas, šaudykla, žvejyba. Galėtų dirbti darbus, kur kvailumą (arba neveiklumą) reikia pakeisti į protą, suvaržymus į laisvę, pyktį į pagarbą. Mielai imtųsi atnaujinti valdžios veidą... :-)

Viskas yra įmanoma, jeigu turi svajonę ir atkakliai jos sieki. Esu liberalų komandoje, nes renkuosi protą, o ne kvailumą, laisvę, o ne suvaržymus, drąsą, o ne baimę, tiesą, o ne melą, pagarbą, o ne pyktį.

Su Jūsų pasitikėjimu reitinguojant, pažadu atkakliai dirbti ir siekti ambicingų tikslų vardan bendro rezultato bei vardan mūsų Tėvynės. Jaučiu pareigą kelti liberalią bangą iš pajūrio kartu su tvirta lyderyste bei motyvuota komanda.

Ačiū už jūsų pasitikėjimą.

Prisistatymas
asta_ulinskaite

Asta Ulinskaitė

Nr. 135

Sveiki,

su Liberalų sąjūdžiu kartu nuo 2010 m. Esu Kauno rajono skyriaus pirmininkė, Partijos Valdybos narė bei Kauno rajono savivaldybės tarybos narė. 17 metų dirbau mokykloje, šiuo metu dirbu Seimo nario Viktoro Pranckiečio padėjėja. Būsiu dėkinga, jei reitingavime savo balsą skirsite ir man. Kartu mes galime padaryti daugiau!

Prisistatymas
gintautas-urbietis-2

Gintautas Urbietis

Nr. 136

NAUDOTI TA PATI

Sveiki, kolegos liberalai!

Esu Gintautas Urbietis, istorijos ir pilietiškumo mokytojas, muziejininkas, gidas. Jau dešimt metų esu Liberalų Sąjūdžio gretose. Nuo 2019 m. esu Kelmės skyriaus pirmininko pavaduotojas ir Liberalų Sąjūdžio Šiaulių apskrities koordinacinės tarybos narys.

Išsilavinimas: 2010 m. Istorijos bakalauras. 2012 m. Istorijos magistras. 2014 m. Mokytojo kvalifikacija.

Esu veržlus, komunikabilus, siekiantis, veikiantis ir neabejingas Lietuvos žmonių problemoms bei žinantis kaip jas spręsti. Visada turiu savo nuomonę ir ją išsakau, nors tai, galbūt ir ne visiems patinka. Esu už sąžiningumą, už sąžiningumą žmonėms, už sąžiningumą rinkėjams, už sąžiningumą sau pačiam!

Pomėgiai: sportas, kolekcionavimas, kelionės, knygos, filmai, gamta.

Dažnai išrinktieji nusigręžia nuo savo rinkėjų ir pamiršta savo rinkiminius pažadus. Artėjant rinkimams kviečiu atkreipti dėmesį ne į gražius kandidatų žodžius, o į nuveiktus darbus, potencialą suteikti galimybę jauniems bei perspektyviems kandidatams.
Eilę metų valdžioje prabuvę ir vėl išrinkti vis tie patys valdininkai pokyčių neatneš. Kam lipti į tą pačią duobę? Galima elgtis kitaip, balsuoti kitaip, balsuoti ir rinktis naujus, jaunus kandidatus.
Šiandien verta prisiminti apie tikrąsias liberalizmo doktrinos tiesas, kurios gina individualias žmogaus teises ir laisves.

Laikas parodyti jaunimui, kad gana tylėti ir nusileisti, reikia kovoti už savo geresnį rytojų. Gal pagaliau Lietuvos žmonės subrendo būti pilietiškais ir drąsiau kovoti už savo teises? Kasdien matau kaip Lietuva netenka tiek nuostabių protų, kurie galėtų čia gyventi ir dirbti. Valstybei reikia daugiau investuoti į jaunus žmones, padidinti atlyginimus, sudaryti tokias sąlygas, kurios leistų visiems gyventi oriai, kad galėtų sugrįžti po pasaulį besiblaškantys tautiečiai.

Turime įdėti daugiau entuziazmo ir pastangų, kad čia kurtųsi verslas, būtų pritrauktos užsienio investicijos. Švietimo srityje būtina užtikrinti mokytojų orų atlygį ir darbo sąlygas, kad nebereiktų žemintis ir reikalauti to, kas ir taip priklauso. Jaunimui sudaryti geras laisvalaikio praleidimo sąlygas. Reikia išklausyti gyventojų skundus ir jiems padėti, o ne nuo jų slėptis. Reikia tiesiogiai bendrauti su žmonėmis, kaip lygūs su lygiais. Kai tai suprasime, tuomet turėtų keistis tiek mąstymas, tiek patys darbai, tiek ir jų rezultatai.
Dar prieš keletą tūkstančių metų vienas garsiausias istorijoje filosofų Platonas sakė: „Piktadarių valdžia – tai bausmė už pilietinį pasyvumą“.

Jeigu ne dabar, tai kada? Jeigu ne mes, tai kas? Visi turime pradėti nuo savęs ir viską galime pakeisti į gerą. Tik reikia noro, darbštumo, sąžinės ir idėjų. Ateinančiuose rinkimuose visos Lietuvos piliečiai turi daug labiau apsvarstyti už ką balsuoti ir ką gali duoti valstybei patys.

Už veikiančią, siekiančią, augančią ir kuriančią Lietuvą!

Pagarbiai
Jūsų kandidatas, Gintautas Urbietis.

Prisistatymas
vaicekauskas

Gintaras Vaičekauskas

Nr. 137

Gimiau Kaune, dirbau Klaipėdoje, dabar gyvenu Vilniuje. Esu kosmopolitas. Profesija ir pašaukimas: žurnalistas. 2016 m. Seimo rinkimuose vienintelis liberalas laimėjęs vienmandatę didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Klaipėda, "Pajūrio" apygarda). Dabar esu Nepriklausomybės Akto signataro Eugenijaus Gentvilo slaptasis patarėjas. Nerūkau. Būsiu laimingas, jeigu daugiamandatiniame liberalų sąraše užimsiu 141 vietą.

Prisistatymas
60001717-74d5-4a28-a87e-d32c87e337b6

Laisvūnas Vaičiūnas

Nr. 138

r-vaitkus-foto

Romualdas Vaitkus

Nr. 140

Mielieji bendraminčiai,

Esu Romualdas Vaitkus, išrinktas Lietuvos Respublikos Seimo nariu Tauragės vienmandatėje apygardoje. Šiuo metu einu įvairias atsakingas pareigas: esu Aplinkos apsaugos komiteto narys, Energetikos ir darnios plėtros komisijos narys, taip pat dalyvauju tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupėje. Be to, esu laikinosios grupės „Už demokratinę Baltarusiją“ narys ir pirmininkauju Baltijos Asamblėjos Gamtos išteklių ir aplinkosaugos komitetui.

Didžiuojuosi, kad Tauragė, mano gimtasis miestas, tapo pavyzdžiu ne tik Lietuvai, bet ir visai Europai. Mes čia sėkmingai sprendžiame ES pripažįstamus iššūkius, susijusius su klimato kaita, perėjimu prie atsinaujinančios energijos, socialinėmis problemomis bei verslo konkurencingumo skatinimu. Nors Seime dirbu tik pirmąją kadenciją, aktyviai siekiu atstovauti savo rinkėjų interesus ir dalyvauju teikiant įstatymų projektus, atitinkančius atsinaujinančios energetikos ir Europos Žaliojo kurso tikslus.

Manau, kad atsakomybė už priimtus sprendimus ir pateiktus pasiūlymus yra svarbiausias politiko darbo vertinimo kriterijus.

Atsakingai įvertinęs savo galimybes ir žinodamas, kad galiu ir sugebu tinkamai atstovauti Lietuvos piliečius, nusprendžiau dalyvauti ateinančiuose rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą.

Jei manimi patikėsite, nuoširdžiai sieksiu atstovauti ne tik Tauragės regiono, bet ir visos Lietuvos žmonių interesus.

Prisistatymas
50-kestutis-vaitukaitis

Kęstutis Vaitukaitis

Nr. 141

joans-varkalys

Jonas Varkalys

Nr. 142

Gerbiami kolegos,

Jūsų ir apygardos žmonių valios dėka buvau išrinktas 2016-2020 ir 2020-2024 m. į Seimą Plungės-Rietavo vienmandatėje apygardoje. Visuomet stengiausi pateisinti apygardoje gyvenančių žmonių, Plungės r. sav. mero Audriaus Klišonio ir Rietavo sav. mero Antano Černeckio, mūsų - Liberalų sąjūdžio lūkesčius.

Dėkoju už supratimą ir bendradarbiavimą per šį laikotarpį ir prašau palaikyti mano kandidatūrą daugiamandatėje rinkimų apygardoje 2024-2028 m. Seimo kadencijai.

Linkiu sėkmės rinkimuose, prasmės darbuose, džiaugsmo namuose ir ramybės širdyse!

Prisistatymas
arvydasveiksra_146

Arvydas Veikšra

Nr. 143

Gerbiami, kolegos,
Darbas abiejose barikadų pusėse – viešajame administravime ir bendruomeninėje veikloje, įgyta patirtis ir problemų sprendimų išmanymas suteikė tvirtą pagrindą 2019 metų rinkimuose kandidatuoti į rajono merus. Rezultatas patenkino lūkesčius, bet... politinio mūšio lauke, be politinio užnugario, nepriklausomas, nepartinis kandidatas – ne karys!
Liberalų sąjūdžio programos nuostatos – laisvė dirbančiam ir kuriančiam žmogui, aiški regioninė politika, pagarba Žmogaus teisėms ir žmonių požiūrių įvairovei bei regionuose egzistuojančios problemos – didžiulis atotrūkis tarp regionų ir didžiųjų miestų; neefektyvi užimtumo politika; valdininkų arogancija, neveiklumas paskatino Liberalų sąjūdžio sąraše kandidatuoti į Seimą 2020 metais. Jūsų pasitikėjimo nenuvyliau – bendram tikslui pridėjau 832 reitingavimo balus ir porinkiminiame sąraše persikėliau iš 141 vietos į 35-ąją.

Šiandien pretendentų būti kandidatais Seimo daugiamandatėje rinkimų apygardoje abėcėliniame sąraše esu 146. Kviečiu partiečius reitinguoti ir palaikyti mano kandidatūrą. Ačiū už palaikymą! Drauge kursime galimybių Lietuvą.

Prisistatymas
vytaute_venckunaite-2

Vytautė Venckūnaitė

Nr. 144

Edmundas Verpetinskas

Nr. 145

dalia-viliuniene-2

Dalia Viliūnienė

Nr. 146

nuotraukos-atsirinkimui

Jonas Vitkauskas

Nr. 147

imgp7031-3

Stasys Vytas

Nr. 148

foto-pauliuszykas

Paulius Zykas

Nr. 149

Kas kitas, jei ne aš?

Kas kiti, jei ne mes – liberalai?

Kada, jei ne dabar?

Liberalai nėra tik 141 sąrašinis narys norintis patekti į seimą.

Parodykime Lietuvai, kad mūsų yra daugiau ir kad mes pagaliau nusiteikę laimėti.

Aplankykime visus Lietuvos kampelius ir padarykime oranžinę bangą.

Aš tuo tikiu – o TU?

Prisistatymas
marina-zolotova-3

Marina Zolotova

Nr. 150

tyoma-zolotova

Toma Zolotova-Krasauskė

Nr. 151

6-9

Inesa Židonytė

Nr. 152

egidijus-zukauskas-2

Egidijus Žukauskas