fbpx

Raktas į politiką. Networkingas su liberalų politikais

  • Liberalai.lt
  • rugpjūčio 21, 2023
  • Aktualijos
puslapis

Sveiki, būsimi vilniečiai!

Netrukus veiksmu ir galimybėmis pulsuojanti sostinė taps jūsų namais. Turbūt jau žinote, ką ir kodėl studijuosite, kokiomis gatvėmis žingsniuosite į paskaitas ir kokią vietą Vilniuje aplankysite pirmiausiai.

Tačiau, ar žinote, ką dar norėsite nuveikti laisvu nuo studijų laiku?

Jei naująjį gyvenimo etapą pradedate su daugybe idėjų, energijos ir ambicijų, kviečiame į bendruomenę, kuri padės idėjoms užaugti, o ambicijoms realizuotis!

Liberalų sąjūdyje mes idėjas verčiame darbais, o problemas – sprendimais ir galimybėmis. Nuolat kuriame ir veikiame, siekiame daugiau ir augame. Jeigu norite, kad ir jūsų idėjos įgytų sparnus ir taptų kūnais – turime žinias, patirtį ir įrankius, kuriais mielai su jumis pasidalinsime.

Rugsėjo 6 d. 18 val. kviečiame į atvirą, neformalų susitikimą Liberalų sąjūdžio būstinėje (Gedimino pr. 64, Vilnius) su liberalų lyderiais: Seimo pirmininke, Seimo nariais, ministrais, merais ir liberalų bendruomene. Politikai papasakos apie savo kelią politikoje, galėsite jiems užduoti klausimus, padiskutuoti ir gerai praleisti laiką bendraminčių kompanijoje.

Dėl riboto vietų būstinėje skaičiaus, prašome į susitikimą užsiregistruoti: https://forms.gle/sYR6e7CcxySjsMxt9

Renginio nuoroda: https://fb.me/e/1d6Pi30pY

Mūsų durys atviros kasdien – užsukite susipažinti ir sužinoti apie mus prie puodelio kavos.