fbpx

Neringos liberalai paskelbė kandidatus į savivaldybės tarybą

  • Liberalai.lt
  • gruodžio 7, 2022
  • Aktualijos
Agnė Jenčauskienė

Liberalų sąjūdžio Neringos skyrius patvirtino kandidatų į miesto savivaldybės tarybą sąrašą, kuriame – ne tik patyrę savivaldos politikai, bet ir ryškūs nauji veidai, vietos verslo, bendruomenių atstovai. Sąrašą į kitų metų kovą vyksiančius rinkimus Neringoje ves savivaldybės tarybos opozicijos lyderė Agnė Jenčauskienė, o  kandidatas į miesto merus Matas Lasauskas sąraše simboliškai užims paskutinę, 34-ąją vietą

„Džiaugiuosi, kad į ateinančius rinkimus einame su išskirtinai stipria komanda – neringiškiams pasiūlysime net 34 kandidatus į savivaldybės tarybą. Turime stiprių kandidatų iš visų Neringos gyvenviečių: Juodkrantės, Preilos, Pervalkos ir Nidos. Tai žmonės turintys ambicingų idėjų, sukaupę reikalingos patirties bei pasirengę prisiimti atsakomybę už Kuršių nerijos ateitį“,– kalba Neringos liberalų lyderė A. Jenčauskienė.

Jai antrino liberalų kandidatas į Neringos miesto merus M. Lasauskas: „Priešingai negu atrodo svečiams, Neringoje gyvenimas vyksta visus metus, ne tik vasarą. Šurmulyje pasimeta neringiškiai – norime, kad savivalda atsigręžtų į čia gyvenančius ir Neringą kuriančius žmones“.

Sąrašą taip pat papildė Pervalkos bendruomenės pirmininkė Jolanta Mitkutė, buvęs UAB „Neringos vanduo“ direktorius Dangeras Aleksandrovas, Kretingos urėdijos specialistas Darius Beržinis, Neringos gimnazijos mokytojas Igoris Miliūnas, aktyvi Juodkrantės bendruomenės narė Ieva Venslauskienė ir kiti neringiškiams gerai pažįstami veidai.

Neringos liberalų rinkiminiame sąraše iš viso yra 3 dabartiniai tarybos nariai: sąrašo lyderė Agnė Jenčauskienė, Dovydas Mikelis bei Sandra Berletaitė.