fbpx

Liberalų sąjūdžio vizualinio atsinaujinimo centre – veiklus žmogus

  • Liberalai.lt
  • gegužės 21, 2022
  • Aktualijos
1

Gegužės 21 d. Vilniuje vykusiame suvažiavime Liberalų sąjūdžio nariai patvirtino naująjį partijos vizualinį identitetą. Nauju simboliu tapo stilizuota raidė L, vaizduojanti veiklų, žinantį atsakymą ir norintį imtis iniciatyvos žmogų – žmogų, keliantį ranką. Tai energingas, šiuolaikiškas, įsimintinas ir Liberalų sąjūdžio vertybes įprasminantis simbolis.

Liberalų sąjūdis vizualiniam ir komunikaciniam atsinaujinimui ruošėsi nuo 2021 metų pradžios. Patyrusi ir išbandymų, ir laimėjimų, partija keitėsi, užaugo naujų lyderių karta, išsigrynino aiškios veiklos kryptys savivaldoje, nacionalinėje bei tarptautinėje politikoje –   senasis vizualinis identitetas nebeatspindėjo šiandieninio Liberalų sąjūdžio.

„Liberalų sąjūdis per pastaruosius kelerius metus gerokai transformavosi, todėl partijos ženklo atnaujinimas – tai žingsnis, inicijuotas pokyčiais mūsų bendruomenėje. Nauji lyderiai įvairiose srityse, tarp jų – ir du jauniausi merai Lietuvoje, aiškus rinkėjų palaikymas, racionalūs sprendimai ir naujasis ženklas – natūralios, racionalios veiklos rezultatas“,- sakė Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė – Nielsen.

Vizualinį  atnaujinimą realizavo  viena stipriausių kūrybinių agentūrų Lietuvoje Godspeed. „Paprastai su politinėmis jėgomis dirbti nėra lengva — nuomonių kakofonija, bandymas įtikti visiems ir perdėtas atsargumas. Liberalų sąjūdis, tuo tarpu, buvo ir vieningas, ir sveikai kritiškas, ir žinantis, kuriuo keliu nori žengti. Todėl ir rezultatas — aiškus, charakteringas ir atspindintis tvirtą partijos stuburą”,- teigia Godspeed įkūrėjas, strategas Tomas Ramanauskas.

Naujas partijos vizualinis identitetas – ne tik ženklas, bet  ir naujas Liberalų sąjūdžio etapas. Kartu su žmonėmis, siekiančiais pokyčio, norinčiais augti ir siekti veiklos laisvės realiais veiksmais. Tai iniciatyvi visuomenės dalis,   visada klausianti ir kelianti ranką, reikalaujanti sveiko proto sprendimų tiek iš savo aplinkos, tiek iš valdžios.

Kuriant partijos vizualinius sprendimus, atlikta išsami partijos bei jos rinkėjų vertybių analizė. Liberalų sąjūdžio prioritetas yra atstovauti veiklių Lietuvos žmonių interesus, pasitikėti jais ir įgalinti juos dar didesniems pokyčiams. „Esame veiklių realistų bendruomenė, turime  patirties ir ambicijų, todėl siekiame realių rezultatų, o ne tuščių ideologinių pažadų“, – teigia vienas partijos įkūrėjų, Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Seime Eugenijus Gentvilas.

„Dizaino kalba apjungti rinkėjo veiklumą, komandos veržlumą bei ilgametę partijos patirtį nebuvo paprasta. Tačiau naujame simbolyje, jungiančiame veiklų, realistišką žmogų ir partijos inicialus, tai pavyko parodyti. Logotipą papildo drąsi, akį traukianti tipografika, grafiniai elementai bei gerai atpažįstama Liberalų sąjūdžio spalva“,- naująjį partijos identitetą apibendrina Godspeed dizaino skyriaus vadovė Aurelija Slapšytė.

Atnaujinto identiteto vizualika –  čia!