fbpx

Liberalų sąjūdis apjungia vietos ir nacionalinius lyderius

  • Liberalai.lt
  • lapkričio 27, 2022
  • Aktualijos
2

Šeštadienį Liberalų sąjūdžio partijos lyderiai bei kandidatai į merus susitiko Kaune, Lyderių Akademijoje. Tai – pagreitį įgaunantis formatas, sukurtas tam, kad sustiprintų liberalių politikų kompetencijas ir suartintų regionų bei nacionalinius politikus. Kartu aptartos savivaldos rinkimų programos, kurias kandidatai į tarybas patvirtino jau daugiau nei 30-yje savivaldybių.

„Labai gera matyti visus tokiame formate drauge, o ne tik savo skyriuose. Šiandienos susitikimas tik dar kartą įrodė, jog Liberalų sąjūdis turi ką pasiūlyti Lietuvos savivaldybėms. Prieš save matau tuos žmones, kurie tiki savo savivaldybių gyventojais ir nori sudaryti sąlygas jiems atsiskleisti, suteikti galimybes užsiimti savo veikla, kurti verslus, siekti aukštumų moksle ar kultūroje, karjeros įvairiausiose srityse“,– susirinkusius kandidatus sveikino Liberalų sąjūdžio lyderė, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

„Džiaugiuosi dalyvaudamas liberalų skyrių susirinkimuose ir visad girdėdamas žodį „kultūra“. Kaip ministerija stengiamės, jog kultūra būtų arčiau savivaldybių, o jūs padedate tai įgyvendinti per įvairias savo iniciatyvas ar Kultūros sostinės renginius. Nekantrauju pamatyti kaip šį titulą perima liberalios savivaldos – jau kitais metais kultūros sostinės misiją perims Tauragė su kolega liberalu Dovydu Kaminsku priešakyje. Sąraše yra ir Kaišiadorys, kur Liberalų sąjūdis kelia atsinaujinusio skyriaus kandidatą Šarūną Čėsną“, – įžvalgomis dalinosi liberalas, Kultūros ministras Simonas Kairys.

Liberalios savivaldos centre – laisvas ir atsakingas žmogus

Liberalų sąjūdžio kandidatų tikslas – savivalda, kurioje subalansuota laisvė ir atsakomybė. Liberalai siekia, kad savivaldybėse derėtų veiklus žmogaus su sveika aplinka, laisvė veikti versliems ir veikliems su parama jaunoms šeimoms ir specialistams, kokybiškas švietimas, sveikata ir kultūra su modernaus gyvenimo poreikiais.

Liberalai tiki, jog žmonėms reikia šiuolaikiškos ir jų gyvenimo būdui pritaikytos gyvenamosios aplinkos, tačiau vien tik gerų kelių ir patogaus transporto nepakanka. Kartu ypatingai svarbu, kad gyventojams būtų sudarytos realios sąlygos dalyvauti savo miesto valdyme. Savivaldybėje gyvenančių žmonių įtraukimas, skaidrūs viešieji pirkimai, aiškūs ir greiti procesai, nulinė tolerancija korupcijai yra savivalda, kurios siekia Liberalų sąjūdis.