fbpx

Kęstutis Šetkus

  • Liberalai.lt
  • rugsėjo 11, 2023
kestutis-setkus-620524ab4b116

Kas aš:

Aš esu tas, kuris tiki inovatyviu, pažangiu ir tvariu Liberalų sąjūdžiu ir jo galimybėmis kurti tokią pat Lietuvą.

Esu vienas pirmųjų ir pagrindinių dabartinės Lietuvos inovacijų ekosistemos kūrėjų – nuėjau ilgą kelia nuo vadybininko, įmonių konsultanto iki Lietuvos inovacijų centro, Inovacijų diegimo įstaigų asociacijos, Mokslo inovacijų agentūros vadovo.

Ir dabar, būdamas Aplinkos viceministru, siekiu diegti ir skatinti klimatui ir aplinkai draugiškas idėjas, inovacijas ir rytojaus technologijas – be tokių neįsivaizduoju nei vieno regiono, nei bendrai Lietuvos ateities. Didžiuojuosi, kad Lietuva siekia tapti tvarių sprendimų lydere ne tik mūsų regione, bet ir visoje Europoje.

 

Kodėl:

Pirmiausia noriu prisidėti prie partijos valdyme (Valdyba, Taryba, Komitetai) dalyvaujančių asmenų požiūrio kaitos. Manau, kad Mūsų partijos standartai – labai aukšti – ir rezultatas neatsiejamas nuo idėjų srauto ir kuo didesnio partijos narių įtraukimo.

Mano ligšiolinėje karjeroje didžiausias iššūkis buvo pakeisti susidariusią nuomonę, kad mes ne tik galime vytis pažangiausias valstybes, bet ir jas lenkti. Teisingi sprendimai leidžia turėti bet kurią norimą startinę poziciją šiuolaikiniame pasaulyje.

Šią patirtį noriu perteikti ir partijai – sieksiu pažadinti galimybę tikėti bei norėti būti ne tik antru pasirinkimu arba tiltu tarp kairių ir dešinių, bet ir Lietuvos ateities vizijos kūrėjais.

 

Vietoje faktų:

Vardas Pavardė: Kęstutis Šetkus

Šiuo metu: LS Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas, Aplinkos viceministras, Vilniaus skriaus narys, Tauragės skyriaus fanas.

Praeityje:  Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos vadovas; Ekonomikos ministro vyr. patarėjas; Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktorius, Lietuvos inovacijų centro direktorius, dėstytojas ir t.t.

Liberalai: vienintelė mano partija (tik kartais skirtingais pavadinimais 😊); 1998-2000 m. Tauragės liberalaus jaunimo primininkas; pilnai atkurta narystė Liberalų sąjūdyje nuo 2020 m.