fbpx

Irma Smalskienė

  • Liberalai.lt
  • rugsėjo 14, 2023
Irma Smalskienė foto

Esu Irma Smalskienė, komunikacijos magistrė, Anykščių skyriaus narė. Partijos veikloje dalyvauju nuo 2016 m. ir per tą laiką teko save išbandyti įvairiose veiklose. „Karjerą“ pradėjau kaip aktyvi door-to-door dalyvė, tad teko išmaišyti ne tik visą Anykščių rajoną, bet, rengiantis Seimo rinkimams, išvaikščioti ir dalį Panevėžio rajono kiemų.

Esu Anykščių skyriaus sekretorė, antrą kadenciją atstovauju Liberalų sąjūdį Anykščių rajono savivaldybės Taryboje. Taip pat antrą kadenciją dirbu Teisėtvarkos, jaunimo ir visuomeninių organizacijų komitete (šiemet išrinkta pirmininko pavaduotoja), priklausau ir rajono Etikos komisijai. Nuo šių metų dirbu ir Jaunimo reikalų taryboje.

Priklausau Moterų liberalių komitetui, dalyvauju LILY akademijos veiklose.

Aktyviai darbuojuosi ir visuomeninėje veikloje, nes nuo 2016 metų vadovauju jaunai, inovatyviai ir motyvuotai Anykščių naujų vėjų bendruomenei, su kuria rengiame daug įvairių renginių, edukacijų, socialinių akcijų bei aktyviai reiškiame nuomonę savo miestui svarbiais klausimais.

Tikiu mūsų Partijos aukštais moraliniais nuostatais ir nauda Lietuvos žmonėms.

Kandidatuoju į Etikos ir skaidrumo komisiją ir manau, kad mano turimos kompetencijos padės puikiai atlikti patikėtas pareigas.

Labai prašau jūsų palaikymo jau artėjantį šeštadienį!