fbpx

Pokyčiai Neringos savivaldybės taryboje

Šie metai Neringos liberalams buvo kupini darbų ir pasiekimų. Andrius Bagdonas buvo išrinktas į Lietuvos Respublikos Seimą, tad keitėsi Liberalų frakcijos sudėtis Neringos miesto savivaldybės taryboje. Priesaiką davė ir liberalų frakciją papildė Arvydas Mockus, pirmininke buvo išrinkta Agnė Jenčauskienė, o pavaduotoju -Dovydas Mikelis. Frakcijai taip pat priklauso tarybos nariai Sandra Berletaite ir Arvydas Mockus.

Paskutinio šių metų tarybos posėdžio metu Kontrolės komiteto pirmininke buvo išrinkta Agnė Jenčauskienė, patvirtintas Biudžeto, finansų ir ūkio valdymo komiteto narys Arvydas Mockus, Sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto narys Arvydas Mockus, o Sandra Berletaitė tapo Šeimos komisijos nare.

„Būdamas LR Seimo nariu, dirbau Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pakaitiniu, taip pat Ekonomikos komiteto nariu, todėl turiu patirties planuojant ir derinant biudžetą, savo patirtimi ir darbu noriu prisidėti prie Neringos gyvenimo gerinimo. Dėkoju tarybos nariams už pasitikėjimą ir įvertinimą“ – teigia naujai prisiekęs Neringos miesto savivaldybės tarybos narys Arvydas Mockus.

Liberalų frakcijos pirmininkė Agnė Jenčauskienė taip pat džiaugiasi, kad prie frakcijos prisijungė didžiulę patirtį sukaupęs Arvydas Mockus bei tikisi, jog drauge pavyks daug nuveikti: „Neringos miesto savivaldybės taryboje darbo tikrai netrūksta. Būdama Etikos komisijos pirmininke, Švietimo, kultūros, jaunimo ir sporto komiteto nare, o dabar gavusi tarybos narių pasitikėjimą, esu išrinkta Kontrolės komiteto pirmininke. Laukia atsakingas, įdomus ir daug pastangų reikalaujantis darbas. Ačiū kolegoms už pasitikėjimą, palaikymą, pasistengsiu nenuvilti ir dirbti atsakingai.