fbpx

Jonavos skyriaus pirmininkas Ž. Galimovas ragina kaip įmanoma greičiau pradėti miesto slidinėjimo trasos paruošimo darbus ir ją atverti gyventojams

zilvis-01

 

Jonavos skyriaus pirmininkas, savivaldybės tarybos narys Žilvinas Galimovas, reaguodamas į pranešimą dėl slidinėjimo centro neatidarymo, ragina kaip įmanoma greičiau pradėti miesto slidinėjimo trasos paruošimo darbus ir ją atverti gyventojams.

„Jonavos slidinėjimo trasos (ne)atidarymas neturėtų būti grindžiamas remiantis ekonominiais išskaičiavimais, nes bet kuriuo atveju ar taip, ar taip šis objektas neneša pelno“, – teigia savivaldybės tarybos narys, Jonavos liberalų pirmininkas Žilvinas Galimovas.

„Šių metų biudžeto projekte numatyta 50 tūkst. eurų skirti būtent slidinėjimo centro veiklos užtikrinimui, todėl Jonavos kūno kultūros ir sporto centras turėtų inicijuoti slidinėjimo trasos paruošimo darbus, kuriems yra pasirašyta sutartis su UAB „Jonavos paslaugos“. Kitu atveju, pagrįstai gali kilti klausimas, kodėl tuomet apskritai tam iš biudžeto skiriami mokesčių mokėtojų pinigai, jeigu šiuo žiemos malonumu jonaviečiai vis tiek negali pasinaudoti“, – mano Ž. Galimovas.

Tarybos nario teigimu, pasikonsultavus su šios srities specialistais, pagal dabartines sąlygas, slidinėjimo trasą atidarymui būtų galima paruošti per 3 dienas.