fbpx

Aleksej Persijanov: noriu prisidėti prie spartesnio Lietuvos judėjimo pirmyn

SEIMAS 2020

Artėjančiuose Seimo rinkimuose Fabijoniškių apygardoje Liberalų sąjūdžiui atstovaus partijos ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Aleksej Persijanov.

Politikoje dalyvauju nuo 2017 m. gruodžio, kai nusprendžiau prisijungti prie Liberalų sąjūdžio sunkiausiu jam metu. Man 32 m., esu gimęs ir užaugęs Vilniuje. Liberalas. Gyvenu Fabijoniškių apygardoje, Ozo parke.

Turiu sukaupęs 14 m. vadybinę ir vadovavimo patirtį privačiame versle. Prisidėjau prie įvairių sričių, vienų sėkmingiausių, tarptautinių įmonių augimo Lietuvoje – Circle K, Viasat, TELE2, Schenker.

Baigiau reklamos vadybos studijas Vilniaus kolegijoje ir verslo administravimo studijas Vilniaus universitete. Magistrą Vilniaus universitete, anglų kalba (MBA Entrepreneurship).

Esu Liberalų sąjūdžio ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas – tai ir bus pagrindinė mano tema.

Drąsiai imuosi iniciatyvos ir naujų iššūkių. Visuomet vadovaujuosi efektyvumo principu. Į sprendimus žiūriu moderniai ir kūrybiškai. Noriu aktyviai prisidėti prie tolimesnio Lietuvos atsinaujinimo ir spartesnio judėjimo pirmyn. Turiu nepriekaištingą reputaciją. Esu, ir greičiausiai būsiu, vienintelis liberalas kandidatuojantis Fabijoniškėse.

Kaip Liberalų sąjūdžio ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas sieksiu atstovauti rinkėjams, kurie kaip ir aš, yra už verslo skatinimą, mokesčių supaprastinimą ir naštos mažinimą, kad kartu galėtume kurti galimybių Lietuvą.

Būsiu kandidatas tų, kurie mano, kad

  • sumažinus mokesčius (GPM, PVM);
  • panaikinus neadekvačius alkoholio draudimus;
  • suvienodinus mokesčių tarifus ir panaikinus perteklinius mokesčius;
  • supaprastinus mokesčių sistemą ir susijusią biurokratiją;
  • paskatinus verslą, o ne dalinant pašalpas;

ne tik neprarasime biudžeto pajamų, bet ir padidinsime jas, sumažindami šešėlį, paskatindami ekonomiką ir padidindami gyventojų pasitikėjimą mokesčių sistema.

Taip pat, esu už tai, kad

  • supaprastinus ir taip išskaidrinus viešuosius pirkimus;
  • optimizavus valstybės valdomą NT;
  • stabilizavus mokesčių kaitaliojimą;
  • užtikrinus, kad nebus naujų mokesčių;

pritrauksime dar daugiau naujų investicijų ir sukursime patogią verslo aplinką esamiems verslams augti.

To sieksiu, už tai pasisakysiu. Būsiu kandidatas tų, kurie mano, kad turime kurti galimybių Lietuvą. Paprasta, aiškią ir sąžiningą kiekvienam piliečiui.