fbpx

A. Persijanov. Kodėl balsuoti už Liberalų sąjūdį?

0025

 

Neseniai išgirdau labai įdomią mintį. Akademiniame irklavime neretai tenka išimti iš valties geriausius irkluotojus tam, kad komanda pasiektų geresnį rezultatą.

Paradoksas? Bet taip yra ir analogiją matau politikoje.

Pristatėme liberalų sąjūdžio sąrašus 48 savivaldybėse, 39 kandidatus į merus.

Pristatėme stiprų kandidatą į prezidentus.

Vienintelį iš kandidatų turintį tinkamos užsienio politikos patirties, puikiai vertinamą Europoje – Petrą Auštrevičių.

Pristatysime kandidatus į Europos parlamentą.

Pasirinkimas itin kokybiškas ir platus – Petras Auštrevičius, Viktorija Čmilytė – Nielsen, Arūnas Gelūnas, Vitalijus Gailius, Eugenijus Gentvilas, Arminas Lydeka, Andrius Bagdonas ir dar daugybė kitų puikių kandidatų.

Truputis info skeptikams, kurie galvojo, kad Liberalų sąjūdis yra vieno žmogaus partija.

Liberalų sąjūdis vieningas, stiprus ir pasiruošęs tinkamai atsakyti carams ir cariukams, vardan Jūsų laisvių ir gerovės.

Suprantu, kad yra nemažai nusivylusių pastarųjų metų įvykiais, kurie vis dar bando persekioti liberalus, tačiau laikas žiūrėti į priekį ir stiprinti liberalizmą Lietuvoje, kad turėtume tinkamą atsvarą autoritarizmui ir populizmui. Atstovaujame unikalias laisvo žmogaus vertybes ir tik su Jūsų pagalba galėsime tai daryti sėkmingai.

Visada galima burbėti, šaipytis iš praeities klaidų, netgi laidoti gyvus, bet aš prieš metus pasirinkau kitą kelią. Prisidėjau prie šios komandos sunkiausiu jai metu, nors ir tai dar nebuvo iššūkių pabaiga kaip parodė laikas. Noriu padėti jai išsivalyti, atsinaujinti, sustiprėti, tą raginu padaryti ir Jus arba bent jau išreikšti savo paramą balsais artėjančiuose rinkimuose. Niekuomet nebūčiau prisijungęs populiarumo pike, dėl greito ir lengvo rezultato. Palaikymo labiausiai reikia, kai sunku.

Kregždės + rožės vs. Gandrai + bebrožės, aš tikrai nenoriu tokio derinio ir strigimo, ar net ėjimo atgal, dar 4 m., nelinkiu ir Jums.

Ar turi stuburą ir savo galvą Tu?

 

Aleksej Persijanov

Liberalų sąjūdžio (10) kandidatas į Vilniaus m. tarybą nr. 5

 

Politinė reklama. Parengta kandidato.