Viktorija Čmilytė-Nielsen ketvirtai kadencijai perrinkta Liberalų sąjūdžio pirmininke

  • Liberalai.lt
  • rugsėjo 12, 2025
  • Aktualijos

Pasibaigus visuotiniam elektroniniam Liberalų sąjūdžio pirmininko rinkimų balsavimui paaiškėjo, kad partijos nariai aiškia balsų persvara dar vienai – ketvirtajai – kadencijai perrinko dabartinę lyderę Viktoriją Čmilytę-Nielsen.

V. Čmilytę-Nielsen palaikė 86,51 proc. balsavusių partijos narių. Kitas kandidatas – Plungės rajono meras, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Audrius Klišonis – surinko 13,49 proc. balsų.

Iš viso rinkimuose dalyvavo 65,69 proc. balsavimo teisę turinčių Liberalų sąjūdžio narių.

„Esu dėkinga už bendraminčių pasitikėjimą ir suteiktą galimybę tęsti darbus, stiprinant liberalų balsą visoje Lietuvoje. Tai didelė atsakomybė, ypač šiuo metu, kai Lietuvos politikoje trūksta racionalumo, kompetencijos, dalykiškumo, o visame pasaulyje liberali demokratija patiria didelį spaudimą.

Dabar būti liberalu, ginti liberalias vertybes, būti atsvara politikos klounams ir rėksniams yra svarbu. Reikia grąžinti į politiką pagarbą žmonėms ir faktams. Kartu su bendraminčiais stiprinsime liberalias vertybes ir sieksime, kad Liberalų sąjūdis išliktų stipriausia patikima, modernia ir atsakinga liberalia politine jėga. Ateitis yra liberali!“, – sako Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Rinkimų rezultatai bus tvirtinami rugsėjo 20 d. vyksiančiame Liberalų sąjūdžio suvažiavime.