fbpx

Viktoras Pranckietis dalyvavo tarptautinėje konferencijoje

  • Liberalai.lt
  • liepos 2, 2021
  • Aktualijos
20210702_135852

LRS Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Viktoras  Pranckietis liepos 2 d. dalyvavo tarptautinėje konferencijoje ,,Gyvybingumo skatinimas ir gerieji kaimo plėtros programos priemonių taikymo pavyzdžiai, kuri buvo skirta paminėti Lietuvos žemės ūkio rūmų įkūrimo 95- mečiui ir atkūrimo 30-mečiui paminėti.

,,Mūsų sąsajos ir bendri reikalai labai vieningi jau daug metų. Ant žemaičių vėliavos lotyniškai parašyta ,,Patria una“. Tai reiškia viena tėvynė. Todėl mes drauge esame atsakingi už mūsų ateitį, už mūsų žemę. Valdžia turi semtis kompetencijos iš tų žmonių, kurie yra tikrieji ekspertai ir juos yra pripažinę žmonės”, – sveikindamas šventės dalyvius kalbėjo V.Pranckietis

LRS padėkos raštais buvo pasveikinti LRŽŪR tarybos narys, Lietuvos ekologinių  ūkių asociacijos pirmininkas Saulius Daniulis, LŽŪR Kooperacijos ir teisės skyriaus vedėja Aušra Žliobaitė, Lietuvos galvijų veisėjų ir gerintojų asociacijos tarybos narys Vygantas Šližis, Lietuvos galvijų veisėjų asociacijos prezidentė Viktorija Švedienė bei Lietuvos žvėrelių augintojų asociacijos pirmininkas dr. Česlovas Tallat – Kelpša.

Visi esame prie kūrimo, visi esame prie pratęsimo to, kas jau yra sukurta prieš 95 metus.

Kaimo reikalų komiteto pirmininku Viktorui Pranckiečiui buvo įteiktas LR Žemės ūkio rūmų atminimo medalis.