fbpx

Tyrimą dėl svetimos valstybės įtakos valdančiosios daugumos parlamentarei, valdantieji pavertė raganų medžiokle prieš jo iniciatorius

  • Liberalai.lt
  • balandžio 30, 2020
  • Aktualijos
alekna_310x310_acf_cropped

Vardan siaurų politinių interesų, parlamentinį tyrimą dėl grėsmių nacionaliniam saugumui, Seimo valdančioji dauguma pavertė sąskaitų su politiniais oponentais suvedinėjimu ir raganų medžiokle.

„Šis Seimas ir toliau gyvena kreivų veidrodžių karalystėje, kur neva yra normalu priežastis sukeisti su pasekmėmis. Mano įsitikinimu tai nėra normalu, tai – apgailėtina. Šiuo, kaip ir kitais atvejais, kai balta paverčiama juoda – daroma didžiulė žala ir piliečiams, ir valstybei. Taip itin svarbus Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto tyrimas dėl galimų grėsmių nacionaliniam saugumui, valdančiųjų dėka buvo paverstas „raganų medžiokle“ ir susidorojimo įrankiu prieš pačius tokio tyrimo iniciatorius. Tikslas akivaizdus – sumenkinti tyrimą ir  apjuodinti politinius oponentus. Tokiu būdu, siekiant bet kokia kaina išsaugoti dabartinę valdančiąją koaliciją, užsimerkiama prieš akivaizdžius faktus, jog viena iš valdančiosios koalicijos frakcijų ir jos atstovai aktyviai veikė išvien su priešiškai Lietuvos atžvilgiu nusiteikusios valstybės atstovais“, - pastebi Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys liberalas narys Virgilijus Alekna.

Parlamentaras atkreipia dėmesį į tai, kad valdančiajai Seimo daugumai priklausantys Seimo nariai, turintys teisę susipažinti su įslaptintais dokumentais, sąmoningai nepasinaudojo šia teise ir neatliko savo pareigų. Tuo pačiu, savo darbo nepadarę parlamentarai nebūtais dalykais kaltina sąžiningai dirbančius kolegas.