fbpx

Trys dešiniosios partijos sutelkia jėgas dėl Vilniaus rajono keldamos Gedimino Kazėno kandidatūrą

  • Liberalai.lt
  • lapkričio 30, 2022
  • Aktualijos
Nuotrauka

Trečiadienį Liberalų sąjūdžio, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų bei Laisvės partijos kandidatai pasirašė istorinę Centro Dešinės Koalicijos sutartį. Koalicijos tikslas – pirmą kartą trims dešiniųjų pažiūrų partijoms kartu dalyvauti Vilniaus rajono savivaldybės Tarybos rinkimuose ir pristatyti bendrą viziją rajono ateičiai.

„Dešimtmečius Vilniaus kraštą valdė „švogeriai“ ir žmonės nenorintys nieko keisti. Žmonėms aktualūs gero švietimo, patogių kelionių, gerai apmokamų darbo vietų kūrimo klausimai buvo  nesprendžiami. Metas tai keisti ir imtis ryžtingų, drąsių pokyčių. Laisvės partija šioje koalicijoje dalyvauja norėdama užtikrinti patogų, Vilniaus miestui kokybe nenusileidžiantį ir laimingą gyvenimą Vilniaus rajono gyventojams“,– teigė Laisvės partijos Vilniaus rajono skyriaus pirmininkas Daniel Ilkevič.

Koalicijos partneriai sutaria, jog rajono gyventojai, vežantys savo vaikus mokytis į Vilnių ir ten besinaudojantys paslaugomis, tokios pat kokybės patogumus turėtų rasti ir Vilniaus rajone.

„Vilniaus rajonas gali ir turi būti  patraukli vieta gyventi, auginti vaikus – ne veltui čia jau dabar keliasi daug jaunų šeimų. Čia puikiai dera miesto privalumai su gamtos ramybe. Deja, dabartinės valdančiosios daugumos uždėti infrastruktūros mokesčiai yra neadekvatūs gyventojų galimybėms, stabdo plėtrą ir visumoje kenkia savivaldybės gerovei. Skatinsime gyvenamosios vietos deklaravimą Vilniaus rajone, o didėjančias biudžeto lėšas nukreipsime į naujų darželinių grupių steigimą bei infrastruktūros plėtrą“,– koalicijos tikslus apžvelgė Liberalų sąjūdžio Vilniaus rajono skyriaus pirmininkas Artūras Želnys.

Mero rinkimuose koalicijos partneriai kelia Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nario, teisės mokslų daktaro ir Vilniaus rajono tarybos nario Gedimino Kazėno kandidatūrą.

„Vilniaus rajono dešiniosios ir centro dešinės partijos sutaria, kad norint įveikti užsisėdėjusią ir trisdešimt metų valdančią Lietuvos lenkų rinkimų akciją – Krikščioniškų šeimų sąjungą, reikia vienytis. Tad suprasdami iššūkį, apribojome savo, kaip atskirų partijų kandidatų ambicijas, ir vienijamės į stiprią Centro dešinės koaliciją. Todėl tikiu, kad suvieniję jėgas, savo programas ir vertybes, sudarysime stiprią konkurenciją bei pakeisime metų metus klestinčią vienvaldystę Vilniaus rajone“,– apibendrino koalicijos į Vilniaus rajono merus keliamas TS-LKD Vilniaus rajono skyriaus pirmininkas Gediminas Kazėnas.

Koalicijos prioritetai yra kokybiškas švietimas, patogi, žmonėms pritaikyta infrastruktūra ir susisiekimas, rajono plėtra, kultūrinių paveldo bei turizmo objektų puoselėjimas, sodininkų bendrijų įtraukimas bei skaidri ir efektyvi savivaldybės įmonių pertvarka.