fbpx

Sveikiname prie Liberalų sąjūdžio bendruomenės prisijungusius naujus narius

  • Liberalai.lt
  • kovo 19, 2021
  • Aktualijos
sveikinam prisijungus prie LS-01

Džiaugiamės ir sveikiname prie Liberalų sąjūdžio bendruomenės prisijungusius naujus narius!

Vakar vakare vykusiame virtualiame susitikime su naujais nariais, Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sakė, kad ją nuo pat pradžių žavėjo šios partijos suteikiamos galimybės: „Šioje bendruomenėje nėra visiškai jokių kliūčių aktyviam žmogui, kuris turi idėjų ir nori įsijungti į partijos veiklą. Šiuo metu Lietuvoje vyksta liberalių idėjų renesansas, todėl esu įsitikinusi, kad Lietuvos ateitis yra liberali. Tai, kad mes galime įnešti savo indėlį į šį procesą, mane labai motyvuoja – labai tikiu, kad motyvuos ir Jus. Todėl labai džiaugiuosi, kad priėmėte sprendimą prisijungti prie mūsų“, – sakė V. Čmilytė-Nielsen.

Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas teigė, kad šiuo metu pagrindinis liberalizmo iššūkis – kurti naujas tradicijas ir naują visuomenę, kurioje žmogus ir bendruomenė galėtų prisiimti atsakomybę ir patys spręsti, kaip tvarkyti savo gyvenimą.

„Tokių pat principų mes turime laikytis ir partijos viduje. Todėl mes – Seimo nariai, aktyviai tariamės su partijos komitetais, įsiklausome į jų pozicijas ir tai tampa bendra, kolektyvine nuostata, o ne kažkurio vieno asmens nurodymu. Savo įvairove esame tipiška Europos liberalų šeimos partija ir tai yra mūsų stiprybė, kurią turime išlaikyti, ugdyti ir stiprinti“, –  sakė E. Gentvilas.

Partijos sekretoriato komanda naujiems nariams pristatė Liberalų sąjūdžio veiklos principus ir struktūrą, pakvietė aktyviai įsitraukti į komitetų veiklą pagal kiekvienam įdomias sritis. Pastaraisiais mėnesiais prie Liberalų Sąjūdžio prisijungė daugiau nei penkios dešimtys naujų narių!