fbpx

Seimui galutinai atmetus Prezidento veto, liberalai ragina politikus susivienyti, valdant pandemiją šalyje

  • Liberalai.lt
  • lapkričio 11, 2021
  • Aktualijos
Eugenijus Gentvilas

Seimas galutinai atmetė Prezidento Gitano Nausėdos vetuotas įstatymo pataisas, kuriomis jau nuo gruodžio mėnesio nepasiskiepiję darbuotojai įpareigojami susimokėti už COVID-19 testus. Po balsavimo, Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas sakė, kad šis balsavimas dar kartą pademonstravo valdančiosios daugumos vienybę ir kviečia visus politikus susitelkti valdant pandemijos protrūkį šalyje.

„Mūsų paklausė, ar valdantieji vis dar yra dauguma. Tiek antradienį, tiek šiandien pateikėme atsakymą – esame stipri dauguma. Sveikinu Prezidento poziciją gerbti Seimo valią, tikiu, kad visi rasime jėgų konstruktyviam bendradarbiavimui“, – kalbėjo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas.

Seimo nariai antradienį, balsuodami dėl ekstremalios padėties įvedimo, įrodė, kad sudėtingos situacijos akivaizdoje tiek pozicija, tiek opozicija gali rasti kompromisą ir susivienyti. E. Gentvilas ragina politikus susitelkti ir pandemijos valdymo akivaizdoje.

„Vieningai balsuodami dėl nepaprastosios padėties, parodėme, kad grėsmės akivaizdoje galime susitelkti ir nepaisyti politinių nuomonių skirtumų. Šis žingsnis buvo pastebėtas ir įvertintas mūsų partnerių užsienyje. Štai Lenkijos žiniasklaida pristatė kaip puikų politikų vienybės pavyzdį iškilus grėsmei. Raginu taip pat vieningai bendradarbiauti ir kovoje su pandemija. Džiaugiuosi, kad Prezidentas planuoja kviestis parlamentines partijas ir siekti bendrų veiksmų kovoje su koronavirusu“, – pabrėžė politikas.