fbpx

Seime susibūrė Neringos bičiulių grupė

  • Liberalai.lt
  • gruodžio 16, 2020
  • Aktualijos
131326038_3824947824229433_6192340619677760846_o

23 Seimo nariai įsteigė Neringos bičiulių parlamentinę grupę. Jos pirmininku išrinktas Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Andrius Bagdonas, o pavaduotojais tapo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Antanas Vinkus bei Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos politikas Mykolas Majauskas.

„Neringos kraštas yra išskirtinis, jis galėtų tapti Lietuvos vizitine kortele visame pasaulyje. Nacionalinė valdžia turėtų labiau įsigilinti į miestui aktualius klausimus“, – teigia grupės pirmininkas A. Bagdonas. Prieš tapdamas Seimo nariu, politikas ilgiau nei dešimtmetį dirbo Neringos miesto savivaldybės taryboje, Neringai aktualius klausimus jis ketina kelti ir Seime.

„Daug kur Lietuvoje yra gražu, tačiau Kuršių Nerija yra unikali Europoje ir su ja turi susipažinti kiekvienas Lietuvos vaikas. Seimo rūpestis ja irgi turi būti padidintas“, – teigia Aplinkos apsaugos ministras Simonas Gentvilas, taip pat prisijungęs prie šios grupės.

A. Bagdonas džiaugiasi, jog grupė savo sudėtyje turės Aplinkos apsaugos ministrą: „Būtina puoselėti išskirtinę Kuršių Nerijos teritoriją, todėl aplinkos apsaugos klausimams teikiame didelį prioritetą. Tuo pačiu turime užtikrinti miesto funkcionalumą gyventojams bei prieinamumą svečiams“.

Neringos miesto savivaldybės meras Darius Jasaitis sveikina tokį parlamento sprendimą: „Tikiu, kad į Neringos bičiulių grupę susibūrė Seimo nariai, kuriems jau gerai žinomi mūsų kurortui aktualūs klausimai, o jų žinos bei palaikymas taps paspirtimi, sprendžiant labai specifines ne tik Neringos miesto, bet ir visos Kuršių nerijos problemas. Nuoširdūs sveikinimai grupės nariams. Linkiu sklandaus darbo ir ne vieno susitikimo Neringoje.“

Grupei priklauso šie parlamentarai: A. Bagdonas, M. Majauskas, A. Vinkus, A. Armonaitė, D. Asanavičiūtė, Z. Balčytis, A. Gedvilienė, E. Gentvilas, S. Gentvilas, A. Guoga, V. Juozapaitis, I. Kačinskaitė-Urbonienė, V. Kernagis, A. Kupčinskas, P. Kuzmickienė, R. Miliūtė, R. Morkūnaitė-Mikulienėne, G. Paluckas, E. Sabutis, P. Saudargas, J. Urbanavičius, R. Vaitkus ir E. Zingeris.