fbpx

R. Lopata susitiko su Šiaurės šalių ambasadoriais Lietuvoje

  • Liberalai.lt
  • kovo 31, 2021
  • Aktualijos
raimundas lopata

Siekiant plėtoti dvišalius ir daugiašalius santykius, kovo 31 d. Seimo Ateities komiteto vadovybė susitiko su Šiaurės šalių ambasadoriais Lietuvoje – Suomijos ambasadore Arja Inkeri Makkonen, Švedijos ambasadore Inger Buxton ir Norvegijos ambasadoriumi Ole Terje Horpestad.

Ateities komiteto pirmininkas Raimundas Lopata ir pavaduotojas Lukas Savickas Šiaurės šalių ambasadoriams pristatė komiteto veiklos kryptis ir prioritetines 2021 metų sritis bei istorines komiteto atsiradimo užuomazgas. Taip pat aptarė pirmuosius aktyvius Seimo Ateities komiteto darbo pradžios mėnesius, akcentuojant Ateities komiteto ekosistemos kūrimą, valstybės valdymo modernizaciją, strategijos „Lietuva2050“ parengimą bendradarbiaujant su Vyriausybe.

Ambasadoriai pristatė savo šalių institucines ateities projekcijų kryptis ir formas. Susitikimo metu taip pat aptarti tarptautinių ryšių plėtojimo ir regioninės partnerystės klausimai.

Tartasi dėl bendradarbiavimo planų: Seimo Ateities komiteto susitikimą su suomiškuoju Ateities komitetu balandžio-gegužės mėn. bei dalyvavimą tarptautiniame parlamentų Ateities komitetų susitikime Suomijoje 2022 m. ​