fbpx

Prof. R. Lopata išrinktas Ateities komiteto pirmininku

  • Liberalai.lt
  • gruodžio 23, 2020
  • Aktualijos
Raimundas Lopata

Seimo Ateities komitetas nuotoliniu būdu susirinko į pirmąjį posėdį, kurio metu vienbalsiai išsirinko komiteto pirmininką Liberalų Sąjūdžio frakcijos narį prof. Raimundą Lopatą. Komiteto pirmininko pavaduotoju tapo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Lukas Savickas.

„Parlamentas turi būti vieta, kur vyksta pagrindinės diskusijos apie Lietuvos galimybes ir perspektyvas, o šalies valdymas remtis strateginiu planavimu. Šiame procese turi dalyvauti ne tik politikai, bet ir visuomenė bei žinių institucijos. Ateities komitetas nėra nauja idėja, bet turi tapti nauja tradicija Seime“, – prisistatydamas kolegoms teigė R. Lopata.

Posėdžio metu buvo nutarta komiteto posėdžius ir toliau rengti nuotoliniu būdu.

Ateities komitete dirbs 21 Seimo narys: Kasparas Adomaitis, Laima Liucija Andrikienė, Valius Ąžuolas, Zigmantas Balčytis, Kristijonas Bartoševičius, Rasa Budbergytė, Justas Džiugelis, Aidas Gedvilas, Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Asta Kubilienė, Paulė Kuzmickienė, Raimundas Lopata, Matas Maldeikis, Kęstutis Masiulis, Laima Nagienė, Andrius Navickas, Ieva Pakarklytė, Viktoras Pranckietis, Lukas Savickas, Valdemaras Valkiūnas ir Kęstutis Vilkauskas.