fbpx

Patvirtinti Liberalų sąjūdžio frakcijos atstovai Seimo komitetuose

  • Liberalai.lt
  • lapkričio 24, 2020
  • Aktualijos
seimas komitetai

Šiandien Seime patvirtintos komitetų sudėtys ir jų vadovybė. Liberalų sąjūdžio frakcijos savo atstovus turės 10 komitetų, o pirminininkaus 2 iš jų.

Liberalai vadovaus šių komitetų darbui: prof. Viktoras Pranckietis – Kaimo reikalų komitetui, Ričardas Juška – Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetui. Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojo pareigas eis Arminas Lydeka.

Taip pat, naujai kuriamo Ateities komiteto pirmininku siūlomas liberalas Raimundas Lopata.

Aplinkos apsaugos komitete dirbs Romualdas Vaitkus, Audito komitete Simonas Gentvilas, Ekonomikos komitete ir Europos reikalų komitete Andrius Bagdonas, Žmogaus teisių komitete Eugenijus Gentvilas.

Kultūros komitete dirbs Arminas Lydeka, Kaimo reikalų komitete Juozas Baublys, Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete liberalai Virgilijus Alekna ir Raimundas Lopata, Socialinių reikalų ir darbo komitete Jonas Varkalys.

Taip pat, keli frakcijos nariai prisijungė prie parlamentinių grupių. Raimundas Lopata prisijungė prie parlamentinės grupės „Už demokratinę Baltarusiją“, o Simonas Gentvilas tapo Laikinosios vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių grupės nariu.