fbpx

Oranžiniai savanoriai švarino gamtą ir padėjo barams

Capture

Liberaliai mąstančių žmonių inicijuotos „Oranžinių savanorių bangos“ veikla net ir karantinui valstybėje pradėjus eiti į pabaigą nebuvo sustojusi. Paskutiniu metu savanoriai intensyviai veikė keliose srityse: gamtos švarinime ir teikdami pagalbą barams.

Stebėdami susidariusią situaciją oranžiniai savanoriai pastebėjo, kad pradėję lankyti baruose žmonės atsipalaidavo ir dažnai pamiršdavo saugumo rekomendacijas. Todėl buvo paruošta atmintinė, kurioje sudėtos aktualiausios ir saugumą užtikrinančios rekomendacijos.

Per paskutinę savaitę savanorių išdalinti lankstinukai pasiekė 7 Vilniaus centre esančius barus, tokie patys lankstinukai taip pat jau pasiekė ir Kauną bei Klaipėdą

Lygiai taip pat aktyviai paskutiniu metu oranžiniai savanoriai švarino gamtą. Būdami gamtoje liberalai rinko šiukšles taip viešąsias erdves darydami patrauklesnes lankytojams.

Viena iš iniciatyvos koordinatorių Orinta Omelytė džiaugiasi savanorių aktyvumu bei pasiektu rezultatu: „Labai džiaugiuosi, kad daugybė bendrapartiečių prisijungė prie aplinkos švarinimo akcijos ir turėjo galimybę patys patirti tą nuostabų jausmą, matant skirtumą tarp vaizdų prieš ir po. Tikiuosi, kad asmeninis indėlis į aplinkos priežiūrą taps kuo didesnio žmonių rato įpročiu.”

Oranžinė savanorių banga veiklą tęs ir karantinui pasibaigus.