fbpx

Liberalų sąjūdžio frakcijos pranešimas: E. Rudelienė dirbs Seimo Švietimo ir mokslo komitete

  • Liberalai.lt
  • gegužės 13, 2021
  • Aktualijos
Edita Rudelienė

Prie Seimo Švietimo ir mokslo komiteto prisijungs naujoji Seimo narė Edita Rudelienė. Liberalų sąjūdžio frakcijai atstovaujanti politikė daug dėmesio ketina skirti neformaliam bei ikimokykliniam ugdymui, regioninio švietimo klausimams.

„Per ilgą darbo savivaldybėje laikotarpį pavyko įtraukti daug jaunimo į neformalaus ugdymo veiklas – tai nepelnytai užmiršta švietimo sritis, kuria galima pasiekti didelių tikslų, plėtojant asmenines, socialines ir edukacines kompetencijas, ugdyti visapusišką žmogų, sugebantį pačiam spręsti savo problemas ir aktyviai dalyvauti visuomenės gyvenime. Kitas svarbus klausimas yra ikimokyklinis ugdymas. Jam, mano nuomone, nacionalinėje politikoje taip pat skiriama per mažai dėmesio, nes tai pamatas, į kurį remiasi tolimesni švietimo etapai“, – prisistatydama kolegoms sakė liberalė E. Rudelienė.

Švietimo ir mokslo komitete taip pat darbuojasi Artūras Žukauskas, Vilija Targamadzė, Arvydas Anušauskas, Dalia Asanavičiūtė, Algimantas Dumbrava, Eugenijus Jovaiša, Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Silva Lengvinienė, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Beata Petkevič ir Edmundas Pupinis.