fbpx

Liberalų sąjūdžio frakcija: politikai savo pavyzdžiu turėtų atstatyti „AstraZeneca“ reputaciją

  • Liberalai.lt
  • kovo 18, 2021
  • Aktualijos
LS Frakcija Seime

Šiandien Liberalų sąjūdžio frakcija priėmė sprendimą skiepytis „AstraZeneca“ vakcina, vos tik tam būtų sudaryta galimybė.

„Iki šiol frakcijoje diskutavome, bei pats asmeniškai buvau išsakęs nuomonę, jog nereikėtų keisti vakcinavimo plano ir politikai turėtų laukti savo eilės. Tačiau šiandien situacija tokia, kad dalies visuomenės požiūris dėl „AstraZeneca“ vakcinų krypsta netinkama linkme ir Seimo nariai asmeniniu pavyzdžiu turėtų išsklaidyti kilusias abejones ir nuogąstavimus. Liberalų frakcija pasiruošusi skiepytis „AstraZeneca“ vakcina, norime kuo greičiau grįžti į įprastas vėžes“, – sakė frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas.

Jo teigimu, parlamentarai neprašo išskirtinių privilegijų būti įtrauktiems į prioritetines grupes. Dalis Seimo narių jau turi imunitetą, todėl visos šalies masteliu kalbame apie sąlyginai mažą vakcinų skaičių.

„Esame vieši asmenys ir turime galimybę prisidėti prie sklandesnio vakcinacijos proceso Lietuvoje. Tai ir būtų pagrindinis tikslas“,- akcentavo E. Gentvilas.