fbpx

Liberalų Sąjūdis į Neringos merus kelia teisininką Matą Lasauską

  • Liberalai.lt
  • spalio 15, 2022
  • Aktualijos
Matas Lasauskas

Liberalų Sąjūdžio Neringos skyriaus nariai  įvykusiame visuotiniame narių susirinkime kandidatu į Neringos merus patvirtino 30- ies metų teisininko Mato Lasausko kandidatūrą.

„Daug bendraudamas su Nidos, Juodkrantės, preilos, pervalkos gyventojais, girdžiu jų problemas, pasiūlymus, kaip spręsti įsisenėjusias bėdas, reaguoti į naujus iššūkius. Daugumą mano aplankytų, pakalbintų bei sutiktų žmonių sieja tas pats jausmas- noras, kad Neringos valdžia nebūtų užstrigusi laike. Noras, kad valdžia būtų atviresnė, nuoširdesnė, labiau bendrautų su žmonėmis. Noras, kad valdžia būtų šiuolaikiškesnė ir greitesnė“- savo apsisprendimo dalyvauti Neringos mero rinkimuose motyvus išdėstė Matas Lasauskas.

Liberalų Sąjūdžio pretendentas į Neringos merus visus pakvietė kurti Žmonių Neringą.

„Žmonių Neringa, tai vieta, kur kiekvienas žmogus jaučiasi patogiai, turi daug galimybių veikti ir jo žodis yra girdimas.

Žmonių Neringoje nėra savų ir svetimų, vietinių ir nevietinių. Žmonių Neringa nėra valdžios ir jos artimo rato nuosavybė, ji nepriklauso paveldosaugininkams ir aplinkosaugininkams. Žmonių Neringa, taip pat, neturi būti turtingų žmonių nepamatuojamų užgaidų tenkinimo vieta.

Žmonių Neringa yra žmonių, kurie čia gyvena, dirba, kuria, augina vaikus, pramogauja, vieta. Žmonių Neringa- kokybiškiausia ir geriausia vieta gyvenimui bei poilsiui, visame Baltijos regione“, – savo trumpą viziją apie ateities Neringą išdėstė Matas Lasauskas.

Tuo pačiu, jis paragino nelaukti rinkimų ir jau dabar imtis Neringos gyventojams bei svečiams svarbių klausimų sprendimo, pavyzdžiui, pasiekti, kad būtų kuo greičiau grąžintas ankstesnis keltų per Kuršių marias kursavimo grafikas.

Matas Lasauskas yra aktyvus Neringos bendruomenės narys. Su bendražygiais įkūrė Asociaciją „Neringa 2030”. Yra šios asociacijos vadovas.