fbpx

Kauno rajono liberalus į savivaldos rinkimus ves prof. Viktoras Pranckietis

  • Liberalai.lt
  • gruodžio 8, 2022
  • Aktualijos
V. Pranckietis

Trečiadienį vykusiame skyriaus visuotiniame susirinkime Kauno rajono liberalai patvirtino savivaldos rinkimų sąrašą bei buvusio Seimo pirmininko, prof. Viktoro Pranckiečio kandidatūrą į Kauno rajono merus.

„Darysime viską, kad Kauno rajone gyvenantys žmonės jaustųsi patys kuriantys savo ateitį laisvoje, vakarietiškoje bendruomenėje. Vienos rankos valdymas, partinė diktatūra, viena tiesa bei kitos politinių bebrų praktikos turi likti praeityje. Rinkimuose dalyvaujame tam, kad žmonės Kauno rajone taptų savo miestų ir miestelių šeimininkais“,– teigia į Kauno rajono merus kandidatuojantis ir sąrašą į rinkimus vedantis liberalas, Seimo narys V. Pranckietis.

Antrąją vietą sąraše užima Kauno rajone gimusi ir gyvenanti, per 17 metų patirties švietimo srityje turinti, šiuo metu Seimo nario patarėjos pareigas einanti Asta Ulinskaitė.

„Kauno rajono gyventojai paslaugas turi gauti kuo arčiau savo namų. Mūsų prioritetas – kokybiškos, lengvai prieinamos savivaldybės paslaugos, kurios negali būti sugrūstos vien tik į Kauną. Tam subūrėme savo sričių ekspertų komandą, kuri  girdės vietinių poreikius ir Kauno rajoną kurs drauge su jo gyventojais. Sugriauti gyvenimą stabdančias dirbtines užtvankas – misija įmanoma“,– susitikime pabrėžė sąraše antrąją vietą užimanti liberalė A. Ulinskaitė.

Sąrašo penketuką taip pat papildė Liberalų sąjūdžio Jaunimo komiteto pirmininkė, finansų specialistė, Ringaudų bendruomenės centro valdybos narė Vytautė Venckūnaitė, politikos mokslų bakalaurė dirbanti žmogiškųjų išteklių srityje Ugnė Ignatavičienė bei Kauno rajono savivaldybės tarybos narė Jūratė Truncienė.

Kauno rajono liberalų sąraše – daug vietiniams gyventojams pažįstamų veidų, tarp jų ir liberalas, Paramedikų asociacijos prezidentas Rytis Malašauskas. Prie sąrašo taip pat jungiasi keturi nepartiniai kandidatai, vienas iš jų – Lietuvos Uogų Augintojų Asociacijos prezidentas Tautvydas Gurskas. Sąraše nestinga ir jaunų profesionalų: su Kauno rajono liberalais savivaldos rinkimuose pirmą kartą dalyvaus 23 metų komunikacijos specialybės studentė, savanorė Eglė Gailušytė.