fbpx

„Ignitis“ liberalams pripažino klaidą, žada gerinti komunikaciją

  • Liberalai.lt
  • gruodžio 7, 2022
  • Aktualijos
Eugenijus Gentvilas

Trečiadienį susitikę su Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija „Ignitis“ įmonės vadovai pripažino padarę klaidą, kai praėjusią savaitę informavo klientus apie vienašališkai keičiamą nefiksuotos kainos planą.

Pasak Seimo liberalo, vienmandatininko Jono Varkalio, didžiausio elektros tiekėjo „Ignitis“ veiksmai sukelia daug netikrumo ir nerimo regionuose. „Bendrovės padaliniuose ir pašto skyriuose konsultacijų nebeužtenka. Reikia ruošti rimtą komunikaciją – ir ruošti ją labai skubiai“, – teigė J. Varkalys.

Įmonės „Ignitis“ valdybos nario Andriaus Kavaliausko teigimu, netinkamos informacijos sulaukė 4 proc. įmonės klientų, pasirinkusių nefiksuotos kainos planą. „Mes norėjome pranešti: labai brangus planas! Štai, gerbiami klientai, imkite pigesnį. (…) Klientas gali nesutikti su pasiūlymu – mes jį paliktume su tuo brangiu planu“, – frakcijai aiškino „Ignitis“ valdybos narys.

Pasak A. Kavaliausko, trečiadienį norinčiųjų toliau laikytis nefiksuotos kainos plano buvo 28 klientai.

Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas atkreipė dėmesį, kad neparuošti elektros tiekėjo sprendimai kuria nepasitikėjimą ne tik rinkos pertvarkos procesu, bet ir pačia valstybe.

„Kaip galime būti tikri, kad sutartys vėl nebus vienašališkai ir neįspėjus peržiūrimos po pusmečio? Be to, tokio apgailestavimo dėl prastos įmonės komunikacijos seniai neteko girdėti“, – sakė E. Gentvilas.

Savo ruožtu A. Kavaliauskas patikino: „Žadame komunikaciją gerinti stipriai“. Vis dėlto konkrečių komunikacijos strategijos veiksmų liberalams neatskleidė.