fbpx

A. Bagdonas po Neringos bičiulių susitikimo: kas tinka Lietuvai, ne visada tinka Neringai

  • Liberalai.lt
  • sausio 26, 2021
  • Aktualijos
andrius-bagdonas

Sausio 25 d. įvyko liberalo Andriaus Bagdono inicijuotas Seimo Neringos bičiulių grupės susitikimas su Neringos miesto meru Dariumi Jasaičiu bei savivaldybės atstovais. Jo metu aptarta šių metų Lietuvos kultūros sostinės 2021 programa bei kiti svarbiausi Neringos savivaldybės klausimai.

„Džiaugiuosi tokiu aktyviu Neringos bičiulių parlamentinės grupės narių įsitraukimu diskusiją su miesto meru. Išgirdome daug vertingų pasiūlymų, kaip realiai galime spręsti Neringai aktualiausius klausimus. Kryptis aiški – darnus turizmo vystymas, išsaugant unikalią Kuršių Nerijos gamtą”, – teigė Neringos bičiulių grupės pirmininkas A. Bagdonas.

Šių metų Lietuvos kultūros sostinės renginiai Neringoje keliasi į virtualią erdvę, tačiau tikimasi, kad pavasarį pagerėjus epidemiologinei situacijai, galima bus sulaukti svečių ir pačioje Neringoje. Užtikrinti nuolatinių gyventojų ar antrus namus čia turinčių interesus bei turistų poreikius išlieka pagrindinė Neringos savivaldybės užduotis.

„Neringa yra ir kurortas, ir UNESCO saugoma teritorija, ir geografiškai išskirtinė vieta, čia specifinis susisiekimas ir t.t., todėl tai, kas tinka visai Lietuvai, ne visada tinka Neringai. Susitikime sutarėme, jog darniam Neringos vystymuisi reikia parengti atskirą veiksmų planą, suderintą su savivaldybės atstovais. Savivaldybė ir centrinė valdžia turi palaikyti glaudžius santykius, kad svarbiausi projektai Neringoje judėtų į priekį“, – dėstė Liberalų sąjūdžio frakcijos atstovas A. Bagdonas.